Michał KAPAŁA

Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2011-09-07
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 11090700 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2021/2022
Challenge Wratislavia 2021/2022
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we floretach 2021/2022
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XV Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2021/2022
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
Puchar Rajców Gdańskich 2022/2023
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 2022/2023
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie 2022/2023
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 2022/2023
XXI Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie - Wrocław 2023/2024 2023/2024
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 2023/2024
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2023/2024 2023/2024
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 2023/2024
VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024 2023/2024
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2023/2024
XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024 2023/2024
46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024 2023/2024
XXI Puchar Ziem Północnych Turniej dziewcząt i chłopców we floretach Szczecin 2023/2024 2023/2024
46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie chłopców 2011-2012 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” - floret chłopców (roczniki 2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XVI Turniej „O Puchar Rajców Gdańskich” 2023/2024 we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie chłopców Mł. (2010-2011), Chotomów 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI chłopców Młodzik (2010-2011), Kraków 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
VII Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości floret chłopców Mł. (2010-2011) - Toruń 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików we florecie chłopców (2010-2011) Wrocław 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie chłopców Młodzik (2010-2011) Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Chłopców Młodzicy (2010-2011) Śrem 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia - floret chłopców (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
Puchar Ziem Północnych we florecie chłopców (2010-2011) - Szczecin 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2010-2011) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret chłopców (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie chłopców (2010-2011) - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Europejski Festiwal we florecie chłopców (2010-2011) - Poznań 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie chłopców - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content