Agata Szczególska

Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2009-03-13
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 09031300 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości 2021/2022
XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików 2021/2022
O Puchar Rajców Gdańskich 2019/2020
Mistrzostwa Polski Młodzików we floretach 2021/2022
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023
Puchar Rajców Gdańskich 2022/2023
Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XVI Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2022/2023
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 2022/2023
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie 2022/2023
I Puchar Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024
II Puchar Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024
III Puchar Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie2023/2024 2023/2024
II Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Gdańsk 2023/2024 2023/2024
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 2023/2024
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Poznań 2023/2024 2023/2024
Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie dziewcząt i chłopców Trzebnica 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie dziewcząt - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt 2009-2010 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski Juniorów we florecie kobiet – Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie dziewcząt Trzebnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE DZIEWCZĄT (2007-2009) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret dziewcząt (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Olimpiada Młodzieży we florecie kobiet - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Europejski Festiwal we florecie dziewcząt (2008-2009) - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content