Nikodem Wojciechowski

Klub: UKS 35 BIELAWY TORUŃ
Trener klubowy: Aleksander Borkowski
Data urodzenia: 2010-10-07
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 10100700 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie chłopców 2009-2010 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” - floret chłopców (roczniki 2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XVI Turniej „O Puchar Rajców Gdańskich” 2023/2024 we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie chłopców Mł. (2010-2011), Chotomów 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI chłopców Młodzik (2010-2011), Kraków 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
VII Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości floret chłopców Mł. (2010-2011) - Toruń 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie chłopców Młodzik (2010-2011) Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Chłopców Młodzicy (2010-2011) Śrem 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
46 Challenge Wratislavia - szabla chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
Puchar Ziem Północnych we florecie chłopców (2010-2011) - Szczecin 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2010-2011) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie chłopców (2010-2011) - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Tarnovia Cup w szpadzie chłopców (2010-2011) - Tarnowo Podgórne 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content