ANTONINA KALISZEWSKA

Klub: AZS AWF WARSZAWA
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2011-07-08
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 11070801 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości 2021/2022
Mistrzostwa Polski Młodzików we floretach 2021/2022
Challenge Wratislavia 2021/2022
IV Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie 2022/2023
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci we florecie dziewcząt i chłopców 2022/2023
Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023 2022/2023
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 2022/2023
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 2022/2023
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie2023/2024 2023/2024
II Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Gdańsk 2023/2024 2023/2024
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 2023/2024
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 2023/2024
46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024 2023/2024
Turniej we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14 - Memoriał Gen. Franciszka Gągora 2023/2024 2023/2024
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Poznań 2023/2024 2023/2024
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet i mężczyzn - Toruń 2023/2024 2023/2024
46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie dziewcząt - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt 2011-2012 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie dziewcząt - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie dziewcząt Mł. (2010-2011), Chotomów 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI dziewcząt Młodzik (2010-2011), Kraków 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Dziewcząt Młodzicy (2010-2011) Śrem 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
46 Challenge Wratislavia - floret dziewcząt (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZ W SZPADZIE DZIEWCZĄT (2010-2011) - Świdnica 202302024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret dziewcząt (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie dziewcząt - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content