Dmetro ZIELINSKYI
Klub: TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2011-08-25
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Licencja PZS: 11082500 ważna do: 31.12.2023
Licencja FIE:
Licencja EFC:
Klub: TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2011-08-25
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Licencja PZS: 11082500 ważna do: 31.12.2023
Licencja FIE:
Licencja EFC:
Lista klasyfikacyjna | Sezon | Miejsce | Punkty |
---|---|---|---|
Lista klasyfikacyjna dzieci - szpada chłopców | 2022/2023 | 57 | 9 |
Lista klasyfikacyjna młodzików - szpada chłopców | 2023/2024 | 111 | 3 |
Nazwa zawodów | Sezon |
---|---|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadach | 2021/2022 |
Gwiazdka ze szpadą | 2021/2022 |
Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Rybnik Cup” | 2021/2022 |
XXIV GALA SZERMIERCZA - Memoriał Krzysztofa Stefańskiego | 2021/2022 |
Złoty Piernik 2022 | 2021/2022 |
X Turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - TARNOVIA CUP | 2021/2022 |
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci w szpadzie dziewcząt i chłopców | 2022/2023 |
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 | 2022/2023 |
Warszawska Syrenka | 2022/2023 |
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024 | 2023/2024 |
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 | 2022/2023 |
Nazwa turnieju | Sezon | Kategoria wiekowa | Broń |
---|---|---|---|
Puchar Ziem Północnych - Turniej w szpadzie chłopców (rocznik 2010-2011), Szczecin 2023/2024 | 2023/2024 | Młodzicy (MŁ) | Szpada (Szp) |
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie chłopców Mł. (2010-2011), Chotomów 2023/2024 | 2023/2024 | Młodzicy (MŁ) | Floret (Fl) |
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI chłopców Młodzik (2010-2011), Kraków 2023/2024 | 2023/2024 | Młodzicy (MŁ) | Szabla (Szb) |
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Chłopców Młodzicy (2010-2011) Śrem 2023/2024 | 2023/2024 | Młodzicy (MŁ) | Szpada (Szp) |
Partner Główny
Należymy do struktur
Partnerzy