Rafał Wnuk

Klub: D' ARTAGNAN URSYNÓW
Trener klubowy: Dariusz Parzuchowski
Data urodzenia: 2010-12-22
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 10122201 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
Mistrzostwa Polski Młodzików we floretach 2021/2022
Challenge Wratislavia 2021/2022
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XV Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2021/2022
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
Puchar Rajców Gdańskich 2022/2023
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci we florecie dziewcząt i chłopców 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XVI Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2022/2023
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 2022/2023
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 2022/2023
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie2023/2024 2023/2024
II Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Gdańsk 2023/2024 2023/2024
XXI Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie - Wrocław 2023/2024 2023/2024
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2023/2024 2023/2024
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 2023/2024
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024
VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024 2023/2024
XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024 2023/2024
Turniej we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14 - Memoriał Gen. Franciszka Gągora 2023/2024 2023/2024
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet i mężczyzn - Toruń 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XVI Turniej „O Puchar Rajców Gdańskich” 2023/2024 we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie chłopców Mł. (2010-2011), Chotomów 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI chłopców Młodzik (2010-2011), Kraków 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
VII Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości floret chłopców Mł. (2010-2011) - Toruń 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików we florecie chłopców (2010-2011) Wrocław 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie chłopców Młodzik (2010-2011) Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
46 Challenge Wratislavia - szabla chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2010-2011) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie chłopców (2010-2011) - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Tarnovia Cup w szpadzie chłopców (2010-2011) - Tarnowo Podgórne 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content