Jakub GORCZYCA

Klub: UKS ATENA GDAŃSK
Trener klubowy: Krzysztof Walka
Data urodzenia: 2007-02-05
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 07020500 ważna do: 31.12.2022
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 46 7
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2014/2015 42 6
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2015/2016 33 16
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2016/2017 2 132
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2017/2018 1 168
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret chłopców (nieoficjalna) 2018/2019 4 96
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2019/2020 59 2
9 19
21 12
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 29 7
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 36 12
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 12 22
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 12 61
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 55 18
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 59 20
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2021/2022 46 20
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 40 26
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 5 110
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2022/2023 59 14
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2022/2023 44 14
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 20 50


Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn- Bydgoszcz 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza - szpada chłopców (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
I Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023 Seniorzy (S) Floret (Fl)
II Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Nurenberg 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie chłopców (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" - szpada chłopców (roczniki 2007-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie chłopców - Budapeszt 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Trzebnica 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli chłopców (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szabla (Szb)
Turniej Szermierczy „POMORZE ZACHODNIE CUP” w szpadzie chłopców (roczniki 2006-2011) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
Puchar Europy juniorów młodszych we florecie chłopców - Bratysława 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy