Filip HRYNIEWIECKI

Klub: WROCŁAWIANIE
Trener klubowy: Piotr Stasiewicz
Data urodzenia: 2007-04-18
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 07041800 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 49 6
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2014/2015 68 1
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2015/2016 96 2
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2016/2017 31 27
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2017/2018 9 88
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret chłopców (nieoficjalna) 2018/2019 9 56
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2019/2020 53 3
29 4
63 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 32 6
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 61 4
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 34 5
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 33 14
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 63 7
72 6
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 25 6
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 40 12
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 22 17
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 40 24
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2022/2023 49 14
Symulacja - flm 2021/2022 74 8
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2022/2023 65 14
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2023/2024 11 37
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2023/2024 79 6
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2023/2024 55 14
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2023/2024 48 16


Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn – Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Budapeszt 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Norymberga 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Bratysława 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie chłopców Trzebnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZ W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2007-2009) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content