Julia Wiśniewska

Klub: AZS AWF WARSZAWA
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2006-02-22
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 06022200 ważna do: 31.12.2022
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2020/2021 31 15
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret kobiet 2020/2021 52 0
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret kobiet 2020/2021 53 4
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret dziewcząt (nieoficjalna) 2014/2015 72 3
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret dziewcząt (nieoficjalna) 2015/2016 21 52
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret dziewcząt (nieoficjalna) 2016/2017 8 78
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2017/2018 66 2
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret dziewcząt (nieoficjalna) 2017/2018 31 18
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2018/2019 73 1
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret dziewcząt (nieoficjalna) 2018/2019 26 28
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2019/2020 30 15
19 10
45 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret kobiet 2020/2021 49 4
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2020/2021 27 9
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret kobiet 2021/2022 49 4
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2021/2022 24 13
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2021/2022 23 24
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret kobiet 2021/2022 54 7
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret kobiet 2022/2023 35 21
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret kobiet 2022/2023 43 6
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret kobiet 2022/2023 59 6
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret kobiet 2022/2023 17 30


Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Bydgoszcz 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza - szpada dziewcząt (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
II Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Gdańsk 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Poznań 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli dziewcząt (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szabla (Szb)
II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet - Gdańsk 2022/2023 2022/2023 Seniorzy (S) Floret (Fl)
I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie dziewcząt indywidualnie (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Budapeszt 2022/2023 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Trzebnica 2022/2023 2022/2023 Juniorzy (J) Floret (Fl)
IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt (roczniki 2006-2008) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szabla (Szb)
Turniej Szermierczy „POMORZE ZACHODNIE CUP” w szpadzie dziewcząt (roczniki 2006-2011) 2022/2023 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy