Szymon Głowiński

Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2007-07-20
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 07032200 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 66 1
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2016/2017 36 20
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2017/2018 18 52
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret chłopców (nieoficjalna) 2018/2019 22 30
37 4
68 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 65 1
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 74 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 39 5
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 37 12
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 76 6
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 82 6
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2021/2022 67 6
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 58 8
59 12
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 11 26
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 42 12
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 9 59
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 43 22
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2022/2023 54 12
Symulacja - flm 2021/2022 80 6
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2022/2023 71 12
Lista olimpijska - floret mężczyzn 2023/2024 55 14
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2023/2024 21 46
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2023/2024 8 68
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2023/2024 45 27
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2023/2024 32 27


Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn – Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Budapeszt 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Norymberga 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Bratysława 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie chłopców Trzebnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024 Seniorzy (S) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski seniorów we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Seniorzy (S) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZ W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2007-2009) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)
IV Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Seniorzy (S) Floret (Fl)
Olimpiada Młodzieży we florecie mężczyzn- Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content