Jan Gajc

Klub: D' ARTAGNAN URSYNÓW
Trener klubowy: Dariusz Parzuchowski
Data urodzenia: 2007-07-18
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 07071800 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2020/2021 82 0
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2016/2017 116 1
Lista klasyfikacyjna do lat 11 - floret chłopców (nieoficjalna) 2017/2018 32 24
Lista klasyfikacyjna do lat 13 - floret chłopców (nieoficjalna) 2018/2019 34 19
31 4
64 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 70 2
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 35 5
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2021/2022 42 7
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 73 6
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2021/2022 64 14
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2021/2022 51 14
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2021/2022 50 16
60 12
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 15 16
KGHM TOUR - Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 47 9
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2022/2023 14 43
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2022/2023 39 24
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2022/2023 40 20
Symulacja - flm 2021/2022 61 14
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2022/2023 55 20
Lista klasyfikacyjna juniorów młodszych - floret mężczyzn 2023/2024 3 101
Lista klasyfikacyjna seniorów - floret mężczyzn 2023/2024 70 12
Lista olimpijska - floret mężczyzn 2023/2024 70 6
Lista klasyfikacyjna młodzieżowców - floret mężczyzn 2023/2024 43 20
Lista klasyfikacyjna juniorów - floret mężczyzn 2023/2024 29 35


Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
I Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Seniorzy (S) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
III Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn – Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Budapeszt 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Norymberga 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Bratysława 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie chłopców Trzebnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy (J) Floret (Fl)
Mistrzostwa Europy juniorów młodszych - floret mężczyzn - Neapol 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
III Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024 2023/2024 Seniorzy (S) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZ W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2007-2009) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content