Znamy Mistrzów Polski Młodzieżowców w szpadzie kobiet i mężczyzn. Indywidualne tytuły wywalczyli – Konga Zgryźniak (RMKS Rybnik) oraz Stanisław Dziura (KS AGH Kraków). Drużynowymi mistrzyniami Polski zostały zawodniczki z RMKS Rybnik a mistrzami Polski szpadziści z KS AGH Kraków.
Szpada kobiet
Tuż za zwyciężczynią Kingą Zgryźniak uplasowała się jej klubowa koleżanka Alicja Klasik (RMKS Rybnik). Na najniższym stopniu uplasowała się Dominika Jadczak (KSz Warszawianka) i Oliwia Tercjak (AZS AWF Wrocław).

W turnieju drużynowym Mistrzostwo Polski Młodzieżowców wywalczyły szpadzistki z RMKS Rybnik w składzie: Kinga Zgryźniak, Alicja Klasik, Gloria Klughardt i Patrycja Frystacka.
Wicemistrzostwo kraju wywalczyły zawodniczki AZS AWF Katowice w składzie: Cecylia Cieślik, Anna Roskosz, Katarzyna Ślęzak, Maria Wysocka. Brązowy medal wywalczyły zawodniczki z KSz Warszawianka w składzie: Dominika Jadczak, Patrycja Radwan, Karolina Szymanowska, Alisa Zalizna.

Szpada mężczyzn
Tytuł Młodzieżowego wicemistrza Polski wywalczył zawodnik AZS AWF Katowice Wiktor Wałach. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy KS AGH Kraków: Adam Sojka i Hubert Klughardt.

W turnieju drużynowym bezkonkurencyjni okazali się być zawodnicy KS AGH Kraków w składzie: Stanisław Dziura, Hubert Klughardt, Adam Sojka. Drużynowy tytuł wicemistrzów Polski wywalczyli zawodnicy z KS AZS AFK Kraków w składzie: Michał Brodowicz, Szymon Tarachanowicz, Paweł Urban i Piotr Urban. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy z Piasta Gliwie w składzie: Franciszek Drobczyk, Paweł Klytta, Wojciech Rzyczniak, Mikołaj Wesołowski.














Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.