JARECKA Aleksandra
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW
Knapik-Miazga Renata
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW
TRZEBIŃSKA Ewa
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | IV Puchar Polski Seniorów w szpadach |
2. | V Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet |
3. | III Puchar Polski Seniorów w szpadach |
4. | Puchar Świata Seniorów w szpadach |
5. | Igrzyska Olimpijskie |
6. | Mistrzostwa Polski Seniorów |
7. | I Puchar Polski Seniorów w szpadach |
8. | II Puchar Polski Seniorów w szpadach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JARECKA Aleksandra | 1995 | AZS AWF KRAKÓW | 435 | Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 90 M: 11 |
Pkt: 160 M: 14 |
|||
2. | Knapik-Miazga Renata | 1988 | AZS AWF KRAKÓW | 338 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 160 M: 15 |
Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
||||
3. | TRZEBIŃSKA Ewa | 1989 | AZS AWF KATOWICE | 338 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 55 M: 23 |
Pkt: 100 M: 27 |
Pkt: 65 M: 1 |
|||
4. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 1986 | AZS AWF WARSZAWA | 163 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 10 M: 50 |
Pkt: 60 M: 3 |
||||
5. | KLASIK Alicja | 2004 | RMKS RYBNIK | 153 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||
6. | RUTZ Barbara | 1995 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 151 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 53 M: 3 |
|||||
7. | BRYCH Barbara | 2000 | AZS AWF KRAKÓW | 145 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 80 M: 1 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||
8. | MROSZCZAK Anna | 1997 | RMKS RYBNIK | 143 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 65 M: 1 |
|||||
9. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 1994 | AZS AWF KATOWICE | 138 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 30 M: 9 |
|||||
10. | POLIS Anna | 1989 | AZS AWF KRAKÓW | 125 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 55 M: 2 |
|||||
11. | ZAGAŁA Jagoda | 1994 | PIAST GLIWICE | 125 | Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 55 M: 2 |
|||||
12. | Zgryźniak Kinga | 2003 | RMKS RYBNIK | 120 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||
13. | PYTKA Kamila | 1994 | AZS AWF WARSZAWA | 110 | Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 25 M: 9 |
|||||
14. | WILASZEK Paulina | 1997 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 95 | Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 30 M: 13 |
|||||
15. | JANELLI Zofia | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 93 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||
16. | SZYMANOWSKA Karolina | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 90 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||
17. | Tercjak Oliwia | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 82 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 17 M: 17 |
|||||
18. | Pawłowska Dominika | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 82 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||
19. | KLUGHARDT Gloria | 2003 | RMKS RYBNIK | 80 | Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 25 M: 11 |
|||||
20. | MIZERA Olga | 1991 | AZS AWF WARSZAWA | 75 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||
21. | BŁACH Blanka | 1991 | AZS AWF WROCŁAW | 75 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||
22. | Pawłowska Magdalena | 1994 | AZS AWF WARSZAWA | 71 | Pkt: 6 M: 53 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 25 M: 12 |
|||||
23. | Kawencka Ewa | 2000 | PIAST GLIWICE | 70 | Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||
24. | MAZANEK Karolina | 1998 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 68 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||
25. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 1998 | AZS AWF KRAKÓW | 67 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 17 M: 21 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||
26. | WIECZOREK Anna | 2003 | PIAST GLIWICE | 56 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 13 M: 21 |
|||||
27. | JADCZAK Dominika | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 55 | Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||
28. | ŁUSZCZ Weronika | 1996 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 55 | Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||
29. | Dąbrowska-Mandrela Diana | 1982 | PIAST GLIWICE | 55 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||
30. | Przeniosło Joanna | 1997 | AZS AWF KRAKÓW | 51 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||
31. | CIEŚLIK Cecylia | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 51 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||||
32. | JANICKA Weronika | 1999 | AZS AWF KATOWICE | 49 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 6 M: 33 |
|||||
33. | Korkus Emilia | 2004 | PIAST GLIWICE | 46 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 8 M: 41 |
Pkt: 13 M: 17 |
|||||
34. | SULEJ Zuzanna | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 43 | Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 13 M: 29 |
|||||
35. | Piekarska Barbara | 1998 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 40 | Pkt: 40 M: 8 |
|||||||
36. | Zarek Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 39 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 8 M: 51 |
|||||
37. | KRAKOWSKA Wiktoria | 1998 | AZS AWF WROCŁAW | 39 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||
38. | 38 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||||||||
39. | PYTKA Sara | 1995 | AZS AWF WARSZAWA | 36 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 6 M: 47 |
|||||
40. | MARSZOŁEK Angelika | 1990 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 36 | Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 13 M: 18 |
|||||
41. | Charkiewicz Karolina | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 36 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 17 M: 31 |
|||||
42. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 36 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 17 M: 32 |
|||||
43. | Frystacka Patrycja | 2003 | RMKS RYBNIK | 34 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 8 M: 38 |
|||||
44. | Białek Marta | 1996 | AZS AWF WARSZAWA | 34 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 8 M: 52 |
Pkt: 13 M: 32 |
|||||
45. | ROSKOSZ Anna | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 32 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||
46. | Szklar Katarzyna | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 27 | Pkt: 8 M: 49 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 6 M: 36 |
|||||
47. | Liczberska Aneta | 2000 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 27 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 8 M: 39 |
Pkt: 13 M: 30 |
|||||
48. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 1999 | AZS AWF WARSZAWA | 27 | Pkt: 8 M: 37 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||||
49. | Ziętek Patrycja | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 8 M: 48 |
|||||
50. | MYKA Marta | 1992 | AZS AWF WARSZAWA | 27 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 8 M: 47 |
|||||
51. | 26 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||||
52. | STAWICKAJA Iwona | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 26 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 13 M: 25 |
||||||
53. | WERYK Małgorzata | 1997 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 26 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||||
54. | TOMASZEWSKA Natalia | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 25 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||
55. | KNAPIK Katarzyna | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||||
56. | RAKOCZY Natalia | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 38 |
|||||
57. | Halemba Antonina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 23 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 17 M: 22 |
||||||
58. | Osadnik Maja | 2004 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 21 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 50 |
|||||
59. | RADWAN Patrycja | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 20 | Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||
60. | Pelon Patrycja | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy START | 20 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 8 M: 45 |
|||||
61. | Gwóźdź Julia | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 19 | Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||||
62. | STASZULONEK Karolina | 2002 | PIAST GLIWICE | 19 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
63. | 19 | Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||||||||
64. | OPOŃ Oliwia | 2004 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 44 |
||||||
65. | KNAPIK Agata | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18 | Pkt: 6 M: 63 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||||
66. | Kuśmierz Zuzanna | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 18 | Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 33 |
|||||
67. | JASIONEK Karolina | 1991 | Klub Szermierzy Warszawianka | 18 | Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||||
68. | 17 | Pkt: 17 M: 26 |
||||||||||
69. | WERONIECKA Julia | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14 | Pkt: 6 M: 58 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 46 |
|||||
70. | Tatoj Anna | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 14 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 43 |
|||||
71. | MICHALCZYK Marta | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 14 | Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 8 M: 35 |
||||||
72. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | 1992 | PIAST GLIWICE | 13 | Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
73. | Kobecka Marta | 1995 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
74. | SZKLAR Aleksandra | 1995 | AZS AWF KATOWICE | 13 | Pkt: 13 M: 29 |
|||||||
75. | Saritaş Józefina | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 13 M: 31 |
|||||||
76. | LEŚNIEWSKA Marta | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 12 | Pkt: 6 M: 58 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 34 |
|||||
77. | PIĄTEK Magdalena | 2003 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12 | Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
78. | KAMIŃSKA Gabriela | 1979 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
79. | Kuźmińska Hanna | 1998 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 53 |
|||||
80. | PRZENIOSŁO Aleksadra | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 8 M: 34 |
|||||||
81. | Pydyszewska Ewa | 2002 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 8 | Pkt: 8 M: 42 |
|||||||
82. | CZAJKOWSKA Ewa | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 8 M: 44 |
|||||||
83. | Smolej Hanna | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 44 |
|||||
84. | KOROL AMELIA | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 48 |
|||||
85. | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||||
86. | IZDEBSKA Wiktoria | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
87. | RUP Sonia | 2005 | UKS PIAST LEGNICA | 6 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
88. | Żelichowska Sandra | 1997 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 45 |
||||||
89. | Frydrych Małgorzata | 2000 | Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń | 6 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
90. | 6 | Pkt: 6 M: 38 |
||||||||||
91. | PRINA CERAI Sara | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 6 M: 49 |
|||||||
92. | BRAWAŃSKA Kinga | 1998 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 6 | Pkt: 6 M: 52 |
|||||||
93. | Czajkowska Róża | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 53 |
|||||||
94. | Wysokińska Agnieszka | 2000 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
95. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 2002 | PIAST GLIWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
96. | Sadowska Małgorzata | 1982 | Klub Szermierzy Warszawianka | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
97. | Majchrzak Julia | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
98. | ŁAPKIEWICZ Julia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
99. | Adamska Martyna | 2004 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
100. | GAWEŁ Matylda | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
101. | Makowska Agnieszka | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
102. | GĘSIKOWSKA Emilia | 1999 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
103. | FERSTER Paulina | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
104. | FRYDRYCH Małgorzata | 2000 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
105. | Ślęzak Katarzyna | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
106. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
107. | Prina Cerai Melania | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
108. | Olejnicka Dominika | 2003 | IKS WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
109. | Peret Karolina | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
110. | Korczak Natalia | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
111. | SADOWSKA Paulina | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||
112. | TOKARSKA Klaudia | 2002 | Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
113. | SOKÓŁ Marta | 1999 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
114. | PINES Anna | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
115. | ZAZULAK Anastazja | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
116. | CZAJKA Emilia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
117. | Nowak Aleksandra | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||||
118. | TOKARSKA Klaudia | 2002 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 0 | Pkt: 0 M: 0 |