Michalak Damian
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE
Lubieniecki Wojciech
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AGH Kraków
Urban Piotr
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KRAKÓW
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | V Puchar Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn |
2. | I Puchar Polski Seniorów w szpadach |
3. | IV Puchar Polski Seniorów w szpadach |
4. | Mistrzostwa Polski Seniorów |
5. | III Puchar Polski Seniorów w szpadach |
6. | II Puchar Polski Seniorów w szpadach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | 1999 | PIAST GLIWICE | 171 | Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
|||
2. | Lubieniecki Wojciech | 1999 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 155 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 55 M: 2 |
|||
3. | Urban Piotr | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 110 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||
4. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 97 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 17 M: 17 |
|||
5. | RADOSZ Mikołaj | 2002 | AZS AWF KRAKÓW | 83 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||
6. | NOGANOWICZ Karol | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 82 | Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||
7. | SZURLEJ Bartłomiej | 2000 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 66 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||
8. | Socha Antoni | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 63 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||
9. | Socha Jan | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 63 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 9 |
|||
10. | Kardaszewicz Jan | 2001 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 56 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||
11. | Jędrzejczyk Radosław | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 55 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||
12. | BULANDRA Jan | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 46 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 8 M: 35 |
|||
13. | KOLAŃCZYK Wojciech | 1999 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 46 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||
14. | Huwer Kamil | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 44 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||
15. | Urban Paweł | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 42 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 6 M: 43 |
|||
16. | Koc Franciszek | 2000 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 39 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||
17. | RUTZ Stanisław | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 36 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 17 M: 28 |
Pkt: 13 M: 17 |
|||
18. | Wałach Wiktor | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 34 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||
19. | CZECHOWSKI Grzegorz | 2000 | PKSZERM WARSZAWA | 32 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 6 M: 43 |
|||
20. | Buśko Robert | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 31 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 25 M: 10 |
||||
21. | Adamczyk Patryk | 2001 | AZS AWF KATOWICE | 29 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 6 M: 49 |
|||
22. | Dziura Stanisław | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 29 | Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 17 M: 20 |
|||
23. | Migas Piotr | 2002 | PIAST GLIWICE | 27 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 8 M: 55 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||
24. | ĆWIĘKA Wojciech | 1999 | Klub Szermierzy Warszawianka | 27 | Pkt: 8 M: 37 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 44 |
|||
25. | Rachwalik Michał | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy START | 27 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 6 M: 35 |
|||
26. | 26 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||||
27. | Dembowski Michał | 1998 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 25 | Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 45 |
|||
28. | KLUGHARDT Hubert | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 23 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 17 M: 19 |
|||
29. | Kasperczak Kamil | 2000 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 23 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 17 M: 27 |
||||
30. | Rzyczniak Wojciech | 2004 | PIAST GLIWICE | 23 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 17 M: 32 |
||||
31. | Strączyński Wiktor | 1999 | AZS AWF KRAKÓW | 21 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 8 M: 48 |
|||
32. | OGONOWSKI Szymon | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 21 | Pkt: 8 M: 54 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||
33. | Cieślik Jakub | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 20 | Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 8 M: 57 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||
34. | Zbierada Bartłomiej | 2000 | PKSZERM WARSZAWA | 20 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 8 M: 33 |
|||
35. | Ralko Filip | 1999 | AZS AWF WROCŁAW | 20 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 8 M: 56 |
|||
36. | ADAMCZUK Jakub | 2002 | UKS PIAST LEGNICA | 19 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||
37. | PAKUŁA Jan | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 19 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||
38. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 2003 | MKS GRYF MIELEC | 19 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 13 M: 31 |
|||
39. | Morek Kacper | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 18 | Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 48 |
|||
40. | BERNAT Julian | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 18 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 6 M: 50 |
|||
41. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 2004 | PIAST GLIWICE | 14 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||
42. | SZURLEJ Maciej | 2005 | KS SZPADA WROCŁAW | 14 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 62 |
Pkt: 8 M: 58 |
|||
43. | Tarachanowicz Szymon | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 12 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||
44. | Kaniewski Jan | 1998 | Klub Szermierzy Warszawianka | 12 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||
45. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 12 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 61 |
Pkt: 6 M: 45 |
|||
46. | WALKOWIAK Szymon | 2006 | KS SZPADA WROCŁAW | 12 | Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||
47. | Cnotalski Przemysław | 2002 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 12 | Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 6 M: 33 |
||||
48. | Kałuziński Ryszard | 1999 | RMKS RYBNIK | 12 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||
49. | Fryc Szymon | 1998 | AZS AWF KRAKÓW | 8 | Pkt: 8 M: 59 |
|||||
50. | MARCZAK Wojciech | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 38 |
|||
51. | Konieczny Arkadiusz | 1999 | Uczniowski Klub Sportowy START | 6 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||
52. | Wąsiewicz Tomasz | 1999 | RMKS RYBNIK | 6 | Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||
53. | KUREK Jakub | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 6 | Pkt: 6 M: 47 |
|||||
54. | Lubiewski Kacper Max | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
55. | RACHWALIK Michał | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy START | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
56. | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
|||||||
57. | NIKIEL Marcin | 1998 | AZS AWF WROCŁAW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
58. | Stanowski Filip | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
59. | HOJDA Jakub | 2003 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
60. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
61. | FILEK Ireneusz | 2005 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
62. | Sojka Dominik | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
63. | GLINKA Jan | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||
64. | Partyka Czcibor | 2005 | PIAST GLIWICE | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
65. | Murdzek Krzysztof | 1999 | AZS AWF KRAKÓW | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
||||
66. | KITLIŃSKI Bartosz | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
67. | Jakubowski Olaf | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
68. | Berestek Jeremi | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
69. | Sieradzan Jakub | 2000 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 0 | Pkt: 0 M: 0 |
|||||
70. | Gładyszczak Michał | 2005 | PKSZERM WARSZAWA | 0 | Pkt: 0 M: 0 |