Broniszewski Jakub
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA
TYLA Mikołaj
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KOLEJARZ 24 KATOWICE
Czajkowski Ksawery
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Ogólnopolski Turniej Młodzików |
2. | O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła |
3. | O Puchar Prezesa KKSz Konin |
4. | O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie |
5. | Ogólnopolski Turniej w szabli |
6. | Mistrzostwa Polski |
7. | O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła |
8. | Mistrzostwa Polski |
9. | Ogólnopolski Turniej młodzików o Puchar Prezesa KKSz Konin |
10. | Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broniszewski Jakub | 2001 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 90 | Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
|
2. | TYLA Mikołaj | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 79 | Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
3. | Czajkowski Ksawery | 2001 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 77 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
4. | PLOSKA Jan | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 72 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 5 |
5. | Nowak Franciszek | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 71 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 6 |
|||
6. | KLUGE Bartłomiej | 2001 | DRAGON ŁÓDŹ | 69 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
|||
7. | MACIASZEK Daniel | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 68 | Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
|
8. | Hryciuk Szymon | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 67 | Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 2 |
||||
9. | WEISS Marek | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 62 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 1 |
||||
10. | MICHOŃ Mateusz | 2001 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 62 | Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 6 |
|||||
11. | JURKIEWICZ Mikołaj | 2001 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 58 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 10 |
|
12. | PICHORSKI Mikołaj | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 58 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||
13. | Szreder Michał | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 54 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 13 |
14. | PACHLA Filip | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 53 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 16 |
|||||
15. | PŁUSA Dominik | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 50 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||||
16. | Gałecki Rafał | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 50 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 8 |
||
17. | SYKULSKI Wiktor | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 50 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||
18. | RUSZCZYK Bartosz | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 40 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 20 |
||
19. | SZYGENDA Jacek | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 36 | Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 58 |
|||||||
20. | PELIŃSKI Oskar | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 34 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||
21. | LICHENIAK Maciej | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 34 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||
22. | ŁĘTOWSKI Kacper | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 34 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 16 |
||
23. | 34 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||||||
24. | MACIEJEWSKI Stanisław | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 32 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 15 |
||
25. | ADAMCZYK Miłosz | 2002 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 28 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 21 |
|||
26. | BRZOSTOWSKI Aleksander | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 28 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 24 |
||
27. | KUBIAK Mikołaj | 2001 | DRAGON ŁÓDŹ | 28 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||||
28. | ZABIEGAŁA Kacper | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 25 |
||||
29. | KOMENDA Aleksander | 2002 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 26 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||||
30. | JAWOREK Jakub | 2001 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||||
31. | Stasiak Olaf | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 26 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 18 |
||||
32. | WOŹNIAK Miłosz | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 26 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||||
33. | KOZANECKI Tymon | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 26 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||
34. | SADOWSKI Juliusz | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 22 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||||
35. | RUTKA Patryk | 2001 | DRAGON ŁÓDŹ | 22 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 42 |
|||
36. | MATRAS Mateusz | 2003 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 22 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||
37. | NOWAK Kacper | 2002 | UKS SZABLA BRZOZA | 22 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||
38. | BURBULA Wojciech | 2003 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 20 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||
39. | ŚWIETLICKI Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 32 |
|||||
40. | DROŻDŻEWICZ Czarek | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 20 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||
41. | KĘDZIERSKI Filip | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||
42. | Glanc Sebastian | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||||
43. | SEWERYNEK Konrad | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 18 | Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||
44. | Nowinowski Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 18 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||
45. | NOWAK Adrian | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 59 |
|||||
46. | Kajor Krzysztof | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 18 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||
47. | Kozłowski Piotr | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 44 |
|||||
48. | JAROSZEWICZ Michał | 2002 | UKS SZABLA BRZOZA | 18 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||
49. | CHWALCZYK Jan | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 16 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||||
50. | KIERZNOWSKI Juliusz | 2002 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 16 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||||
51. | TYPA Wiktor | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 16 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 47 |
|||||
52. | HADAJ BAHIR Sofien | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 16 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||||
53. | ŚCIBOR Mateusz | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 16 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 39 |
|||||
54. | Rychta Krzysztof | 2002 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 16 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 54 |
|||||
55. | KUREK Jan | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 16 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 50 |
|||||||
56. | ZAGAWA Wiktor | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||||
57. | KUŚMIEROWSKI Grzegorz | 2001 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 14 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||||||
58. | KAŁUŻNY Mateusz | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 14 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 49 |
|||||||
59. | KUSAK Filip | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 55 |
|||||||
60. | ZAJĄC Kacper | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 0 M: 24 |
|||||||||
61. | Dzierniejko Jakub | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||||||
62. | JABŁOŃSKI Maksym | 2003 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 10 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||||
63. | GIL Krzysztof | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 10 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 38 |
||||||||
64. | OWCZARSKI Antoni | 2001 | DRAGON ŁÓDŹ | 10 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 51 |
||||||
65. | OZIĘBŁO Antoni | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 10 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||
66. | GRZESZCZYK Michał | 2001 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 10 | Pkt: 0 M: 50 |
|||||||||
67. | SENECZKO Bartosz | 2003 | DRAGON ŁÓDŹ | 10 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 56 |
||||||||
68. | JAREK Gabriel | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 10 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||||
69. | GAWORZEWSKI Mieszko | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 10 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 47 |
||||||||
70. | WYŻYKOWSKI Maurycy | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 10 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 61 |
||||||||
71. | CZERWIEŃ-KNORA Mateusz | 2001 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 8 | Pkt: 0 M: 30 |
|||||||||
72. | CZARNIECKI Łukasz | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 49 |
||||||||
73. | PACIOREK Stefan | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
74. | BANASZKIEWICZ Jan | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 38 |
||||||||
75. | KOSTKA Dawid | 2003 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
|||||||||
76. | KUŹMICKI Nataniel | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 0 M: 43 |
|||||||||
77. | ZAWAL Jacek | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 6 | Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
78. | IGNACZEWSKI Ignacy | 2001 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 6 | Pkt: 0 M: 46 |
|||||||||
79. | BARTCZAK Maurycy | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 0 M: 48 |
|||||||||
80. | MIETIÓŁKA Krzysztof | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 4 | Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||
81. | BLOCH Paweł | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 4 | Pkt: 0 M: 54 |
|||||||||
82. | NOWAKOWSKI Michał | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 4 | Pkt: 0 M: 55 |
|||||||||
83. | ORLOF Antek | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 56 |
||||||||
84. | NOWIK Rafał | 2001 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 0 M: 57 |
|||||||||
85. | MICHALAK Paweł | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 4 | Pkt: 0 M: 62 |