Siwek Marcin
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: KS SZPADA WROCŁAW
WŁODARCZYK Piotr
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: SKS GRASS-HOPPER KALWARIA
Kaczmarczyk Jeremi
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcin | 2008 | KS SZPADA WROCŁAW | 120 | Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
2. | WŁODARCZYK Piotr | 2008 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 112 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 2 |
3. | Kaczmarczyk Jeremi | 2008 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 84 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
4. | KWAPISZ Oliwier | 2008 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 80 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
||
5. | Warecki Adam | 2008 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 72 | Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 6 |
|||||
6. | ZAKRZEWSKI Antoni | 2008 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 68 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
||||
7. | Szczepaniak Maksymilian | 2008 | PIAST GLIWICE | 65 | Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
||||
8. | SCHAB Maciej | 2009 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 60 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 5 |
||||||
9. | Ciapała Bartosz | 2008 | RMKS RYBNIK | 60 | Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 8 |
|
10. | Wojciechowski Mikołaj | 2009 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 56 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 19 |
|||||
11. | Gonet Aleksander | 2008 | Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" | 52 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||
12. | Wilk Dominik | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 46 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 3 |
|||||
13. | Osuch Maciej | 2008 | AZS AWF KRAKÓW | 44 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 12 |
|||||||
14. | ŁAGAN Mieszko | 2008 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 40 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 10 |
||
15. | Matyszok Bartosz | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy START | 40 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 11 |
||||
16. | Koszerny Wiktor | 2008 | AZS AWF WROCŁAW | 38 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||
17. | Sławecki Aleksander | 2008 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 36 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||||||
18. | TWORUS Wiktor | 2008 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 32 | Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||||
19. | PRINA CERAI Samuel | 2008 | Klub Szermierzy Warszawianka | 30 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||
20. | FABISIEWICZ Mateusz | 2008 | AZS AWF KRAKÓW | 30 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 24 |
||||
21. | Zdrzałek Kacper | 2008 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 29 | Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 14 |
|||
22. | Romanik Miłosz | 2009 | RMKS RYBNIK | 29 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 87 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||
23. | Szacior Kamil | 2009 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28 | Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||||
24. | Żygadło Jakub | 2009 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 24 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||||
25. | Woźniak Mateusz | 2009 | RMKS RYBNIK | 24 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 16 |
||||||
26. | Pielach Michał | 2009 | Klub Szermierczy Milenium Skawina | 22 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 33 |
|||||||
27. | Całko Szymon | 2008 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 18 |
||||||
28. | Kuczek Michał | 2008 | AKS MIKOŁÓW | 19 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 80 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||||
29. | Bodziak Leon | 2009 | Klub Szermierzy Warszawianka | 17 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 92 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||
30. | Bulandra Stanisław | 2008 | AZS AWF KATOWICE | 17 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 22 |
||
31. | Narolewski Jakub | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 16 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 9 |
||||||||
32. | Pukowiec Dominik | 2009 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 39 |
|||||||
33. | ROZMUS Miłosz | 2008 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13 | Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 81 |
||||||
34. | Nawrocki-Nowak Aleks | 2009 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 13 | Pkt: 0 M: 92 |
Pkt: 0 M: 16 |
||||||||
35. | NIEDűWIECKI Jakub | 2008 | 12 | Pkt: 0 M: 16 |
||||||||||
36. | Mikiciński Maciej | 2008 | Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" | 12 | Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||||||
37. | OLEKSIEWICZ Błażej | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy START | 12 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||||||
38. | Bisaga Kacper | 2009 | Klub Szermierczy Milenium Skawina | 12 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 41 |
|||||||
39. | Piekorz Jakub | 2008 | RMKS RYBNIK | 12 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||||||
40. | Kołacz Tymoteusz | 2008 | Klub Szermierzy Warszawianka | 11 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||
41. | SŁAWIŃSKI Łukasz | 2008 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 10 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 41 |
|||
42. | Kapinos Witold | 2009 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||||
43. | Serwin Mikołaj | 2008 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 9 | Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 86 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||
44. | Olbrychowski Franciszek | 2009 | Klub Szermierzy Warszawianka | 8 | Pkt: 0 M: 17 |
|||||||||
44. | Woźniak Marcel | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 17 |
|||||||||
46. | Mróz Mateusz | 2008 | MUSZKIETER GLIWICE | 8 | Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||||||
46. | Konikowski Grzegorz | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 18 |
|||||||||
48. | KASZKUR Leon | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 21 |
|||||||||
49. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||||||
50. | Klek Mateusz | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 23 |
|||||||||
51. | Łuszczek Kornel | 2009 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 7 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 32 |
|||||||
52. | CZYŻAK Antoni | 2009 | KS ARAMIS | 6 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||
53. | GŁOMBIK Rafał | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||||||
54. | Sienkowski Nikodem | 2008 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 6 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||
55. | Piekarski Dawid | 2008 | Klub Szermierzy Warszawianka | 5 | Pkt: 0 M: 91 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||||
56. | Gaszka Dawid | 2008 | RMKS RYBNIK | 5 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||||
57. | LUCZEK Tymon | 2009 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 4 | Pkt: 0 M: 25 |
|||||||||
58. | BARTCZAK Wiktor | 2009 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 4 | Pkt: 0 M: 26 |
|||||||||
59. | RACZYŃSKI Maciej | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 27 |
|||||||||
59. | Ryczek Kajetan | 2009 | Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków | 4 | Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||||||
61. | GAJOWIECKI Jan | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||
61. | KOSTIUKOV Kostiantyn | 2008 | 4 | Pkt: 0 M: 28 |
||||||||||
63. | ŁOPUSZKO Paweł | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||
64. | Pyzikiewicz Karol | 2008 | MKS GRYF MIELEC | 4 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||||
65. | Szuliar Władysław | 2008 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 4 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 42 |
||||||||
66. | Sachajdak Bartosz | 2008 | Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" | 4 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||||
67. | Biedroński Michał | 2008 | AZS AWF KRAKÓW | 4 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||
68. | USZOK Florian | 2008 | KS KLINGA KATOWICE | 4 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 70 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||||
69. | Ryszka Bartosz | 2009 | UKS TRÓJKA RADLIN | 3 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 38 |
||||||||
70. | MOROŃ Tomasz | 2008 | PIAST GLIWICE | 3 | Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||||||
71. | Figiel Kacper | 2008 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 3 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 47 |
||||||||
72. | Kupiec Szymon | 2008 | Tarnowski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 34 |
|||||||||
73. | Oleś Maciej | 2008 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 2 | Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
74. | ŚWIĄTEK Kasper | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy START | 2 | Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||
75. | FIGIE Kacper | 2008 | 2 | Pkt: 0 M: 39 |
||||||||||
76. | DOMAŃSKI Hubert | 2008 | Klub Szermierzy Warszawianka | 2 | Pkt: 0 M: 40 |
|||||||||
77. | Starczewski Filip | 2009 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 2 | Pkt: 0 M: 41 |
|||||||||
78. | SOWULA Jakub | 2009 | AZS AWF WROCŁAW | 2 | Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 0 M: 42 |
||||||||
78. | MAŁEK Maksymilian | 2008 | MDK NR 1 BYTOM | 2 | Pkt: 0 M: 42 |
|||||||||
80. | MIROSŁAWSKI Jakub | 2008 | 2 | Pkt: 0 M: 43 |
||||||||||
80. | Korkus Paweł | 2009 | MUSZKIETER GLIWICE | 2 | Pkt: 0 M: 43 |
|||||||||
82. | Kudyba Piotr | 2009 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 2 | Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
83. | LEŚNIAK Bartosz | 2009 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 2 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 103 |
||||||||
84. | Rzetecki Rafał | 2008 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 1 | Pkt: 0 M: 52 |
|||||||||
85. | SKOWRONEK Michał | 2008 | MDK NR 1 BYTOM | 1 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||
86. | CIEŚLIK Antoni | 2008 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 1 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 56 |
||||||||
87. | BISKUPSKI Jakub | 2008 | 1 | Pkt: 0 M: 62 |
||||||||||
88. | JAMKA Aleksander | 2009 | AZS AWF KRAKÓW | 1 | Pkt: 0 M: 64 |
|||||||||
89. | Kłaput Antoni | 2009 | AZS AWF KRAKÓW | 1 | Pkt: 0 M: 65 |
|||||||||
89. | Golach Franciszek | 2009 | Klub Szermierzy Warszawianka | 1 | Pkt: 0 M: 65 |