Puda Marta
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Kozaczuk Małgorzata
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA
Matuszak Sylwia
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Puchar Polski I |
2. | Puchar Polski II/Puchar Europy U23 |
3. | Puchar Polski III |
4. | Mistrzostwa Polski |
5. | Puchar Polski I |
6. | Puchar Polski III |
7. | Mistrzostwa Polski |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Puda Marta | 1991 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 338 | Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 0 M: 7 |
2. | Kozaczuk Małgorzata | 1988 | AZS AWF WARSZAWA | 285 | Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
||
3. | Matuszak Sylwia | 1997 | Koniński Klub Szermierczy | 248 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
4. | Wątor Angelika | 1994 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 178 | Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 2 |
|
5. | Cieślar Zuzanna | 2000 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 178 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
6. | Okine Marta | 2000 | KS KARABELA | 125 | Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 5 |
7. | Rowińska Emilia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 110 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 21 |
|
8. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 110 | Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 8 |
9. | Kurzyna Urszula | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 105 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 18 M: 8 |
|||
10. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 95 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 11 |
|
11. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 95 | Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 9 |
12. | ZAWODNIAK Małgorzata | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 80 | Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 14 |
13. | DRYGAŁA Gabriela | 1995 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 75 | Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 28 |
14. | Nowinowska Natalia | 1999 | Koniński Klub Szermierczy | 75 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 12 M: 16 |
|
15. | Gałecka Natalia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 68 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||
16. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 68 | Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 16 |
|||
17. | Marciniak Agata | 1999 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 63 | Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 14 M: 9 |
|||
18. | JÓŹWIAK Bogna | 1983 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 60 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
||
19. | Bartosz Roksana | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 55 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 17 |
20. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 55 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||
21. | WALERIAŃCZYK Weronika | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 50 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 12 M: 13 |
|
22. | Habryn Emilia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 43 | Pkt: 0 M: 10 |
||||||
23. | Laskowska Natalia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 43 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||
24. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 43 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||
25. | Kozieł Klaudia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 43 | Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||
26. | Dobińska Julia | 1996 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 38 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 12 M: 15 |
|||
27. | Grzegorek Małgorzata | 1994 | KS KARABELA | 30 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||||
28. | WALCZAK Karolina | 1993 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30 | Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||
29. | WĄTOR Joanna | 1996 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||
30. | OWCZAREK Ewelina | 1987 | Koniński Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||
31. | Mieczkowska Gabriela | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 26 | Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 17 |
||||
32. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 26 | Pkt: 8 M: 20 |
||||||
33. | WALAS Natalia | 1998 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26 | Pkt: 8 M: 23 |
||||||
34. | Seredyńska Blanka | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 25 | Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 12 M: 16 |
|||
35. | WIĘCKOWSKA Irena | 1982 | Koniński Klub Szermierczy | 17 | Pkt: 0 M: 19 |
||||||
36. | Rowińska Karolina | 1996 | AZS AWF WARSZAWA | 17 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||
37. | KOSTRZEWA Michalina | 1996 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17 | Pkt: 0 M: 26 |
||||||
38. | SAŁATA Amelia | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13 | Pkt: 8 M: 18 |
||||||
39. | Koziarska Natalia | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 13 | Pkt: 8 M: 21 |
||||||
40. | SIEDLEC Ewelina | 1999 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 13 | Pkt: 0 M: 35 |
||||||
41. | Borkowska Weronika | 2001 | KS KARABELA | 13 | Pkt: 4 M: 25 |
||||||
41. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 13 | |||||||
43. | Zając Ewa | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13 | |||||||
43. | LASKOWSKA Marta | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 13 | Pkt: 4 M: 27 |