JAKUBOWSKI Adam
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
PODRALSKI Adam
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
KAŚKÓW Piotr
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKI Adam | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 254 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 45 M: 2 |
Pkt: 35 M: 14 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 0 M: 114 |
|||||||
2. | PODRALSKI Adam | 2002 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 204 | Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||||
3. | KAŚKÓW Piotr | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 194 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 35 M: 14 |
Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 6 M: 56 |
Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 6 M: 40 |
||||||
4. | Kwiatkowski Mateusz | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 157 | Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 6 M: 61 |
Pkt: 45 M: 1 |
|||||||
5. | Kotek Jakub | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 147 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 0 M: 101 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 0 M: 143 |
||||||||
6. | Płaszczewski Mikołaj | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 143 | Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 30 M: 12 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||||||
7. | Woźniak Igor | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 114 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 25 M: 7 |
Pkt: 0 M: 138 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 25 M: 15 |
||||||||||
8. | PACHOLCZYK Szymon | 2004 | IKS LESZNO | 102 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 18 M: 12 |
Pkt: 0 M: 140 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 0 M: 131 |
||||||||
9. | MLICKI Szymon | 2002 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 100 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 5 |
Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 0 M: 94 |
Pkt: 22 M: 6 |
|||||||||
10. | PIOSIK Dawid | 2004 | IKS LESZNO | 93 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 0 M: 104 |
Pkt: 0 M: 87 |
Pkt: 17 M: 18 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 40 M: 7 |
||||||||
11. | Pawski Alan | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 79 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 25 M: 6 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 14 M: 14 |
|||||||||
12. | Gorczyca Tomasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 65 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 0 M: 114 |
Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 13 M: 25 |
||||||||||
13. | SACHARCZUK Bartosz | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 63 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 0 M: 138 |
Pkt: 14 M: 9 |
|||||||||
14. | Nowak Jan | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 63 | Pkt: 18 M: 15 |
Pkt: 0 M: 92 |
Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 16 |
||||||||||
15. | Matusewicz Kamil | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 62 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 10 |
Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 17 M: 28 |
||||||||||
16. | MOŻEJKO Miłosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 58 | Pkt: 25 M: 8 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||||||
17. | Biedrzycki Mateusz | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 58 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 14 M: 12 |
|||||||||||
18. | ANDRZEJEWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 54 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 18 M: 13 |
Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 22 M: 7 |
|||||||||||
19. | Tomeczek Kamil | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 54 | Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 0 M: 162 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 13 M: 32 |
||||||||||
20. | Ginda Piotr | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 53 | Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 0 M: 173 |
Pkt: 0 M: 118 |
Pkt: 0 M: 89 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 22 |
||||||||
21. | KWIATKOWSKI Karol | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 52 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 18 M: 11 |
Pkt: 8 M: 57 |
Pkt: 13 M: 30 |
|||||||||||
22. | Łopatniuk Krzysztof | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 51 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 43 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||||||||
23. | Smuda Jakub | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 50 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 0 M: 151 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 33 |
||||||||||
24. | Krawczyński Melchior | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 49 | Pkt: 18 M: 14 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||||||||||
25. | Olszewski Mikołaj | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 49 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 0 M: 123 |
Pkt: 17 M: 32 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 13 M: 26 |
||||||||||
26. | WINKHOF Filip | 2005 | IKS LESZNO | 48 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 0 M: 159 |
Pkt: 30 M: 11 |
||||||||||
27. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 2006 | IKS LESZNO | 44 | Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 18 M: 16 |
Pkt: 14 M: 11 |
|||||||||||
28. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 2003 | IKS LESZNO | 40 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 8 M: 31 |
Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 14 M: 14 |
||||||||||
29. | JURCZAK Mateusz | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 37 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 6 M: 31 |
|||||||||||
30. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 35 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 62 |
Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 6 M: 18 |
|||||||||||
31. | KANCI Maksymilian | 2005 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 34 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 6 M: 21 |
|||||||||||
32. | Berestek Jeremi | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 33 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 6 M: 19 |
|||||||||||
33. | Bem Antoni | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 33 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 8 M: 47 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 64 |
||||||||||
34. | Wiśnik Olaf | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 32 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 26 |
|||||||||||
35. | GAWENDA Patryk | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 30 | Pkt: 2 M: 53 |
Pkt: 8 M: 32 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||||||||||
36. | Fogt Jakub | 2006 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 28 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 6 M: 56 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 48 |
|||||||||||
37. | Pyskło Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28 | Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 8 M: 30 |
Pkt: 8 M: 56 |
Pkt: 6 M: 22 |
|||||||||||
38. | Prajzner Mikołaj | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 8 M: 27 |
Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 53 |
|||||||||||
39. | Sowa Piotr | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 8 M: 29 |
Pkt: 6 M: 24 |
|||||||||||
40. | GORCZYCA Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 26 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 8 M: 55 |
Pkt: 6 M: 20 |
|||||||||||
41. | Lewicki Tymon | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 24 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 0 M: 136 |
Pkt: 6 M: 20 |
||||||||||
42. | CIEPŁY Oliwier | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 23 | Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 6 M: 48 |
|||||||||||
43. | JURGA Stanisław | 2006 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 23 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 3 M: 63 |
Pkt: 8 M: 52 |
Pkt: 6 M: 17 |
|||||||||||
44. | DURAJ Idzi | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21 | Pkt: 6 M: 63 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 6 M: 30 |
|||||||||||
45. | Pichłacz Szymon | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 21 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 0 M: 171 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 45 |
||||||||||
46. | Gonda Jakub | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 21 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 60 |
|||||||||||
47. | Fedorowicz Karol | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 17 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 6 M: 47 |
|||||||||||
48. | Surowiak Teodor | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 16 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 8 M: 25 |
Pkt: 2 M: 46 |
||||||||||||
49. | Gajda Arkadiusz | 2003 | IKS LESZNO | 16 | Pkt: 8 M: 41 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 73 |
|||||||||||
50. | Gajc Jan | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 16 | Pkt: 8 M: 42 |
Pkt: 2 M: 54 |
Pkt: 6 M: 45 |
||||||||||||
51. | Kowalski Tymon | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 16 | Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 63 |
|||||||||||
52. | Lewandowski Franciszek | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 16 | Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 2 M: 59 |
Pkt: 6 M: 62 |
|||||||||||
53. | Tomyślak Łukasz | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 8 M: 39 |
Pkt: 2 M: 48 |
|||||||||||
54. | KANIA Dominik | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 13 | Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 3 M: 46 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 2 M: 45 |
|||||||||||
55. | Skorupa Maciej | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 13 | Pkt: 2 M: 54 |
Pkt: 3 M: 57 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 2 M: 57 |
|||||||||||
56. | RADAJEWSKI Marcin | 2005 | IKS LESZNO | 9 | Pkt: 2 M: 55 |
Pkt: 3 M: 52 |
Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 2 M: 51 |
|||||||||||
57. | Jurczak Tomasz | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 9 | Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 3 M: 57 |
Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 2 M: 42 |
|||||||||||
58. | Głowiński Szymon | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 8 | Pkt: 2 M: 60 |
Pkt: 6 M: 52 |
|||||||||||||
59. | Bilko Ilia | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 8 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 6 M: 53 |
|||||||||||||
60. | PARZYSZEK Jakub | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 7 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 3 M: 48 |
Pkt: 2 M: 50 |
||||||||||||
61. | ZAPÓR Ksawery | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 7 | Pkt: 2 M: 57 |
Pkt: 3 M: 55 |
Pkt: 2 M: 40 |
||||||||||||
62. | Koniczek Kacper | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 7 | Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 3 M: 59 |
Pkt: 2 M: 56 |
||||||||||||
63. | HRYNIEWIECKI Filip | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 7 | Pkt: 3 M: 62 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 53 |
||||||||||||
64. | DOWNAR Wiktor | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 6 | Pkt: 6 M: 30 |
||||||||||||||
65. | PISAREWICZ Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 6 M: 32 |
||||||||||||||
66. | Antoniuk Aleksander | 2004 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 6 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 2 M: 39 |
||||||||||||
67. | MAKAŁOWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 6 | Pkt: 2 M: 48 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 2 M: 58 |
||||||||||||
68. | WYSZYŃSKI Jan | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 2 M: 62 |
Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 2 M: 52 |
||||||||||||
69. | BARTOSZEK Tomasz | 2007 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 5 | Pkt: 2 M: 56 |
Pkt: 3 M: 50 |
|||||||||||||
70. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 5 | Pkt: 2 M: 58 |
Pkt: 3 M: 60 |
|||||||||||||
71. | Pyskło Bartosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 5 | Pkt: 3 M: 64 |
Pkt: 2 M: 48 |
|||||||||||||
72. | Kuźmiński Aleksander | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 4 | Pkt: 2 M: 63 |
Pkt: 2 M: 60 |
|||||||||||||
73. | GINTER Cezary | 2007 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 3 M: 49 |
||||||||||||||
74. | Parulski Jakub | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 3 | Pkt: 3 M: 53 |
Pkt: 0 M: 69 |
|||||||||||||
75. | Kulpaczyński Łukasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 3 | Pkt: 3 M: 56 |
Pkt: 0 M: 66 |
|||||||||||||
76. | Napieralski Marcin | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 3 | Pkt: 3 M: 61 |
||||||||||||||
77. | GULIŃSKI Cyprian | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | Pkt: 2 M: 50 |
||||||||||||||
78. | SŁOMIŃSKI Kacper | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 2 | Pkt: 2 M: 53 |
||||||||||||||
79. | SALA Carl | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 2 M: 60 |
||||||||||||||
80. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 2 M: 64 |