Porada Zuzanna
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Bartosz Roksana
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: DRAGON ŁÓDŹ
SKONIECZNA Daria
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | III Puchar Polski Juniorów w szablach |
2. | I Puchar Polski Juniorów w szablach |
3. | II Puchar Polski Juniorów w szablach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 99 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 5 |
2. | Bartosz Roksana | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 99 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 45 M: 1 |
3. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 86 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 32 M: 3 |
4. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 81 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 32 M: 3 |
5. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 80 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 35 M: 2 |
|
6. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 79 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 22 M: 7 |
7. | Rowińska Emilia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 60 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 13 |
8. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 58 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 22 M: 6 |
9. | Wójcik Gabriela | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 58 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 14 M: 14 |
10. | HOFMAN Karolina | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 50 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 16 |
11. | Kozanecka Sonia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 50 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 22 M: 8 |
12. | Kordel Kalina | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 42 | Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 11 |
13. | Laskowska Natalia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 42 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 14 M: 11 |
14. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 34 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 14 M: 9 |
15. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 34 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 14 M: 10 |
16. | Habryn Emilia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 34 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 6 M: 22 |
17. | Pilewska Julia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26 | Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 6 M: 19 |
18. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 20 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 17 |
|
19. | Borkowska Weronika | 2001 | KS KARABELA | 20 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 14 M: 15 |
|
20. | LASKOWSKA Marta | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 18 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 22 |
21. | Gałecka Natalia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 14 | Pkt: 14 M: 11 |
||
22. | Woźniak Nikola | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 14 | Pkt: 14 M: 15 |
||
23. | LIPIŃSKA Natalia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 14 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 6 M: 20 |
24. | Wasilewska Ewa | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 12 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 18 |
|
25. | Aksamit Marta | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 12 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 6 M: 26 |
|
26. | SZYMANIAK Dominika | 2004 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 25 |
|
27. | Nagórska Anastazja | 2004 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 6 M: 28 |
|
28. | Kozieł Klaudia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 21 |
|
29. | Rymaszewska Antonina | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 30 |
|
30. | Sajnóg Agata | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 8 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 0 M: 0 |
31. | WIĘCKIEWICZ Maria | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 6 | Pkt: 6 M: 23 |
||
32. | DZIĘCIELAK Martyna | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 24 |
||
33. | HLADUN Olha | 2004 | DRAGON ŁÓDŹ | 6 | Pkt: 6 M: 26 |
||
34. | Jakoniuk Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 6 M: 28 |
||
35. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 2003 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 6 | Pkt: 6 M: 29 |
||
36. | KRZEWSKA Katarzyna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 6 | Pkt: 6 M: 30 |
||
37. | Kirpsza Maja | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 6 M: 31 |
||
38. | WAŁOWSKA Julia | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
39. | Borowik Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
39. | Troskowska Natalia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 27 |
|
41. | Markowska Gabriela | 2006 | KS KARABELA | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 31 |
|
42. | Dojlido Dominika | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 32 |
|
43. | Cewe Zofia | 2004 | KS KARABELA | 6 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
44. | 2 | Pkt: 2 M: 34 |
|||||
45. | Siemionow Lena | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 2 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
46. | Graupen Inez | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |