PACHOLCZYK Szymon
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO
Gorczyca Tomasz
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
Woźniak Igor
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach |
2. | II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach |
3. | I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PACHOLCZYK Szymon | 2004 | IKS LESZNO | 69 | Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 5 |
2. | Gorczyca Tomasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 67 | Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 35 M: 1 |
3. | Woźniak Igor | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 60 | Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 22 M: 3 |
4. | PIOSIK Dawid | 2004 | IKS LESZNO | 46 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 22 M: 3 |
5. | Lewicki Tymon | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 44 | Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 7 M: 9 |
6. | Kotek Jakub | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 41 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 12 M: 6 |
7. | Olszewski Mikołaj | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 39 | Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 25 M: 2 |
8. | Tomeczek Kamil | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 36 | Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 7 M: 15 |
9. | SACHARCZUK Bartosz | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 35 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 1 M: 34 |
10. | WINKHOF Filip | 2005 | IKS LESZNO | 26 | Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 7 M: 11 |
11. | Ginda Piotr | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 22 | Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 12 M: 7 |
12. | GAWENDA Patryk | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 18 | Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 3 M: 17 |
13. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 17 | Pkt: 3 M: 21 |
Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 7 M: 12 |
14. | JURGA Stanisław | 2006 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 17 | Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 3 M: 21 |
15. | Łopatniuk Krzysztof | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17 | Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 7 M: 14 |
16. | Fogt Jakub | 2006 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 16 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 12 M: 8 |
17. | Nowak Jan | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 13 | Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 7 M: 10 |
18. | Bem Antoni | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 13 | Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 3 M: 18 |
19. | Tomyślak Łukasz | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13 | Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 3 M: 20 |
20. | DURAJ Idzi | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13 | Pkt: 3 M: 23 |
Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 3 M: 25 |
21. | KANCI Maksymilian | 2005 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 13 | Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 3 M: 29 |
22. | Prajzner Mikołaj | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 12 M: 5 |
|
23. | Krawczyński Melchior | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 12 | Pkt: 12 M: 6 |
||
24. | ANDRZEJEWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 11 | Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 7 M: 13 |
25. | KWIATKOWSKI Karol | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11 | Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 3 M: 22 |
26. | JURCZAK Mateusz | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 9 | Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 3 M: 23 |
Pkt: 3 M: 19 |
27. | Kulpaczyński Łukasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 9 | Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 3 M: 27 |
Pkt: 3 M: 30 |
28. | Lewandowski Franciszek | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 9 | Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 7 M: 16 |
29. | GORCZYCA Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 7 | Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 3 M: 23 |
30. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 2006 | IKS LESZNO | 7 | Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 1 M: 56 |
31. | KANIA Dominik | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 7 | Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 1 M: 38 |
32. | HRYNIEWIECKI Filip | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 3 M: 21 |
Pkt: 3 M: 24 |
33. | Fedorowicz Karol | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 5 | Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 1 M: 46 |
34. | Skorupa Maciej | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 5 | Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 1 M: 53 |
35. | Pyskło Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 5 | Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 36 |
36. | Łokaj Jędrzej | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 5 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 3 M: 27 |
37. | MOŻEJKO Miłosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 5 | Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 47 |
38. | RADAJEWSKI Marcin | 2005 | IKS LESZNO | 5 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 1 M: 51 |
39. | Pyskło Bartosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 5 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 3 M: 31 |
40. | Wieczorek Michał | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 5 | Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 3 M: 32 |
Pkt: 1 M: 33 |
41. | ZAPÓR Ksawery | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 5 | Pkt: 3 M: 32 |
Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 1 M: 48 |
42. | Antoniuk Aleksander | 2004 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 4 | Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 3 M: 26 |
|
43. | MAKAŁOWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 4 | Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 3 M: 28 |
|
44. | PISAREWICZ Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 4 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 3 M: 28 |
|
45. | Sowa Piotr | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 4 | Pkt: 3 M: 29 |
Pkt: 1 M: 39 |
|
46. | Kowalski Tymon | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 3 | Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 1 M: 40 |
47. | Jurczak Tomasz | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 3 | Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 37 |
48. | GINTER Cezary | 2007 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 1 M: 39 |
49. | CIEPŁY Oliwier | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 3 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 55 |
50. | WOJTACHNIA Leon | 2005 | UKS FENIKS JABŁONNA | 3 | Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 1 M: 54 |
51. | WYSZYŃSKI Jan | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 3 M: 32 |
|
52. | Gonda Jakub | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 38 |
|
53. | Cendrowski Marceli | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 2 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 52 |
|
54. | CIESIELSKI Odyseusz | 2006 | IKS LESZNO | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 49 |
55. | Kardyś Alex | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 1 M: 45 |
56. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 0 M: 0 |
57. | GULIŃSKI Cyprian | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 52 |
58. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 0 M: 0 |
59. | KRUSZONA Bartosz | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 1 | Pkt: 1 M: 38 |
||
60. | FINFANDO Wiktor | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 1 M: 43 |
||
61. | PUCKOWSKI Szymon | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 1 M: 44 |
||
62. | Zadrożny Kacper | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 42 |
|
63. | Koniczek Kacper | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 35 |
64. | KOWALSKI Maksym | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 0 M: 0 |
65. | Głowiński Szymon | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 41 |
65. | BARTOSZEK Tomasz | 2007 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 1 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
67. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
68. | Surma Maciej | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 50 |
69. | Kuźmiński Aleksander | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 1 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |