Pardela Michał
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
KUSAK Oskar
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
DENKIEWICZ Aleksander
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | III Puchar Polski juniorów młodszych w szablach 2021/2022 |
2. | I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szablach 2021/2022 |
3. | II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szablach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pardela Michał | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 82 | Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 22 M: 3 |
2. | KUSAK Oskar | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 70 | Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 35 M: 1 |
|
3. | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 69 | Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
4. | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 44 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 25 M: 2 |
5. | Marker Bartosz | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 32 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 3 M: 17 |
6. | Radoch Filip | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 31 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 12 M: 6 |
7. | MALCER Kacper | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 31 | Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 12 M: 7 |
8. | Brosch Maksymilian | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29 | Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 22 M: 3 |
|
9. | DOWGIERD Krzysztof | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 29 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 7 M: 12 |
10. | Fiedorowicz Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 27 | Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 3 M: 30 |
11. | Sulewski Szymon | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 22 | Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 12 M: 5 |
12. | Kaczmarczyk Adam | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 22 | Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 3 M: 23 |
Pkt: 7 M: 10 |
13. | Stefański Mateusz | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18 | Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 3 M: 21 |
14. | Moczydłowski Kajetan | 2006 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 17 | Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 7 M: 9 |
15. | ZASTAWNY Paweł | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17 | Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 7 M: 11 |
16. | Kulikowski Kacper | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 17 | Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 7 M: 15 |
17. | DĄBROWSKI Antoni | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 17 | Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 3 M: 25 |
18. | LEDUC Léon | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 16 | Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 12 M: 8 |
19. | Biedacha Wojciech | 2005 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 16 | Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 1 M: 41 |
20. | OBNISKI Bartłomiej | 2005 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 15 | Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 7 M: 13 |
21. | Strządała Emilian | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 13 | Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 3 M: 29 |
22. | Działach Andrzej | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 13 | Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 7 M: 13 |
23. | Wnuk Grzegorz | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 7 M: 16 |
24. | Raczyński Kajetan | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 9 | Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 3 M: 29 |
Pkt: 3 M: 32 |
25. | Przybylski Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 9 | Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 35 |
26. | WIĘCH Krzysztof | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 9 | Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 1 M: 55 |
27. | KOCZWARA Igor | 2007 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 7 | Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 3 M: 23 |
28. | Makowski Aleksander | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 7 | Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 3 M: 27 |
Pkt: 1 M: 39 |
29. | Jancewicz Szymon | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 7 | Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 3 M: 18 |
30. | Flaszak Antoni | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 7 | Pkt: 3 M: 27 |
Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 3 M: 19 |
31. | Makowski Konstantyn | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 7 | Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 3 M: 21 |
Pkt: 3 M: 20 |
32. | SZPAK Bruno | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 7 | Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 3 M: 26 |
33. | Kossut Franciszek | 2008 | Grodziski Klub Szermierczy | 7 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 3 M: 24 |
34. | PĘKALA Kacper | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 6 | Pkt: 3 M: 32 |
Pkt: 3 M: 31 |
|
35. | 5 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 1 M: 53 |
|||
36. | Mielko Bronisław | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 5 | Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 1 M: 64 |
Pkt: 3 M: 28 |
37. | Palkowski Damian | 2008 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 5 | Pkt: 3 M: 29 |
Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 1 M: 44 |
38. | Mosak Makary | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 5 | Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 50 |
39. | KACPRZAK Igor | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 1 M: 33 |
|
40. | Radke Paweł | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 1 M: 41 |
|
41. | WALCZAK Maciej | 2007 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 4 | Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 1 M: 52 |
|
42. | Buśkiewicz Maksymilian | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 3 M: 27 |
|
43. | Kotynia Szymon | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 4 | Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 1 M: 51 |
|
44. | FIGURSKI Maciej | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 3 M: 22 |
45. | Schleifer Tytus | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 3 | Pkt: 3 M: 20 |
||
46. | Radke Tomasz | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 36 |
47. | Chomczyk Kasper | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 37 |
48. | Pawluk Mateusz | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 46 |
49. | Pałczyński Adam | 2005 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 3 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 1 M: 40 |
50. | Sadowski Mikołaj | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 3 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 54 |
51. | MATEUSZUK Franciszek | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 3 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 1 M: 42 |
52. | Adamski Patryk | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 3 | Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 1 M: 58 |
53. | Mrozowicz Remigiusz | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 2 | Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 42 |
|
54. | Sobczyk Łukasz | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 2 | Pkt: 1 M: 63 |
Pkt: 1 M: 43 |
|
55. | HUDY BARTOSZ | 2008 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 2 | Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 1 M: 63 |
|
56. | Dąbrowski Szymon | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 0 |
57. | Korzeniowski Mikołaj | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 45 |
58. | Rataj Tomasz | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 1 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 47 |
59. | Krych Alan | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 60 |
60. | Lewkowski Wiktor | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 1 M: 62 |
Pkt: 0 M: 0 |
61. | Mioduszewski Szymon | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 59 |
Pkt: 1 M: 63 |
Pkt: 0 M: 0 |
62. | Krzemiński Adam | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 0 M: 79 |
Pkt: 1 M: 59 |
63. | Grabis Mateusz | 2007 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 2 | Pkt: 1 M: 64 |
Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 1 M: 55 |
64. | SIWIK PIOTR | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 1 M: 64 |
65. | KOTYNIA Szymon | 2010 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 1 | Pkt: 1 M: 37 |
||
66. | STASIAK Arkadiusz | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 1 M: 39 |
||
67. | Kordel Grzegorz | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 1 | Pkt: 1 M: 58 |
||
68. | KONDZIOR Jakub | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 1 | Pkt: 1 M: 61 |
||
69. | Kwas Tymon | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 1 | Pkt: 1 M: 0 |
Pkt: 0 M: 66 |
|
70. | Płochocki Bartłomiej | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 49 |
|
71. | BARAŃSKI Maciej | 2006 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 57 |
|
72. | PAĆKO Mateusz | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
73. | Krawczyk Antoni | 2008 | IKS FENCER KONSTANCIN | 1 | Pkt: 1 M: 61 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
74. | AUDYKOWSKI Daniel | 2006 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 62 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
75. | Bielewicz Amadeusz | 2007 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 1 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 0 M: 70 |
|
76. | Karczmarczyk Kacper | 2010 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 48 |
77. | BRUZIK Roch | 2009 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
78. | Sokołowski Nikodem | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 61 |
79. | Nadarzewski Jędrzej | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 0 M: 0 |
80. | Nadarzewski Mikołaj | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 0 |
81. | DĄBROWSKI Adam | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 70 |
Pkt: 1 M: 62 |
82. | Stranc Konrad | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 0 M: 65 |