KLASIK Alicja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK
Zgryźniak Kinga
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK
BRYCH Barbara
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | 2004 | RMKS RYBNIK | 215 | Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 147 |
Pkt: 0 M: 237 |
|||||
2. | Zgryźniak Kinga | 2003 | RMKS RYBNIK | 190 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 0 M: 84 |
Pkt: 0 M: 93 |
Pkt: 100 M: 16 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||
3. | BRYCH Barbara | 2000 | AZS AWF KRAKÓW | 180 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 0 M: 208 |
Pkt: 0 M: 115 |
Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 82 |
|||
4. | CIEŚLIK Cecylia | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 83 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 13 |
||||||||
5. | SZYMANOWSKA Karolina | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 82 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||||||
6. | Porwoł Liliana | 2006 | RMKS RYBNIK | 80 | Pkt: 17 M: 17 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 50 M: 3 |
||||||||
7. | WIECZOREK Anna | 2003 | PIAST GLIWICE | 80 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 25 M: 12 |
||||||||
8. | Korkus Emilia | 2004 | PIAST GLIWICE | 78 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||||||
9. | KLUGHARDT Gloria | 2003 | RMKS RYBNIK | 68 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 0 M: 87 |
||||||
10. | JANELLI Zofia | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 67 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 215 |
Pkt: 0 M: 112 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||
11. | SULEJ Zuzanna | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 56 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 13 M: 24 |
||||||||
12. | MISIAK Laura | 2007 | RMKS RYBNIK | 49 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 13 M: 21 |
||||||||
13. | Halemba Antonina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 48 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 6 M: 39 |
||||||||
14. | Frystacka Patrycja | 2003 | RMKS RYBNIK | 46 | Pkt: 8 M: 33 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 31 |
||||||||
15. | Ratyna Magda | 2007 | PIAST GLIWICE | 43 | Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 32 |
||||||||
16. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 39 | Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 8 M: 46 |
Pkt: 25 M: 10 |
||||||||
17. | KOZDĘBA Weronika | 2006 | PIAST GLIWICE | 39 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 8 M: 43 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||||||
18. | ROSKOSZ Anna | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 37 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 46 |
||||||||
19. | JANECZEK Oliwia | 2008 | PIAST GLIWICE | 30 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 17 M: 28 |
|||||||||
20. | TOMASZEWSKA Natalia | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 27 | Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 8 M: 37 |
Pkt: 13 M: 17 |
||||||||
21. | Osadnik Maja | 2004 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 27 | Pkt: 8 M: 48 |
Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 13 M: 19 |
||||||||
22. | JADCZAK Dominika | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 27 | Pkt: 8 M: 42 |
Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 13 M: 20 |
||||||||
23. | WRÓBLEWSKA Agata | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27 | Pkt: 8 M: 49 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 13 M: 24 |
||||||||
24. | Charkiewicz Karolina | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 27 | Pkt: 8 M: 36 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 54 |
||||||||
25. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 2007 | PIAST GLIWICE | 27 | Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 13 M: 28 |
||||||||
26. | Tercjak Oliwia | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 26 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||||||
27. | RADWAN Patrycja | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 26 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||||
28. | Drobczyk Pola | 2005 | PIAST GLIWICE | 25 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 6 M: 45 |
||||||||
29. | CZAJKA Emilia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21 | Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||||
30. | GOCZAŁ Alicja | 2007 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 20 | Pkt: 8 M: 39 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 6 M: 37 |
||||||||
31. | GARUS Oliwia | 2006 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 20 | Pkt: 8 M: 55 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 6 M: 52 |
||||||||
32. | OPOŃ Oliwia | 2004 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19 | Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 13 M: 29 |
|||||||||
33. | Makowska Agnieszka | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 19 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||||||||
34. | WERONIECKA Julia | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18 | Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 6 M: 46 |
||||||||
35. | Pelon Patrycja | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy START | 18 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||||||
36. | WASILCZUK Dominika | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 14 | Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 6 M: 41 |
|||||||||
37. | Korduła Antonina | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 14 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 8 M: 41 |
|||||||||
38. | Ślęzak Katarzyna | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 14 | Pkt: 8 M: 50 |
Pkt: 6 M: 57 |
|||||||||
39. | OSTROWSKA Paulina | 2006 | PIAST GLIWICE | 13 | Pkt: 13 M: 27 |
||||||||||
40. | KNAPIK Agata | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 6 M: 42 |
|||||||||
41. | Liczberska Aneta | 2000 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 6 M: 50 |
|||||||||
42. | Tatoj Anna | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 12 | Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 6 M: 47 |
|||||||||
43. | Gwóźdź Julia | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12 | Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 6 M: 49 |
|||||||||
44. | SZYMAŃSKA Maja | 2008 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12 | Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 57 |
|||||||||
45. | Jarosz Zuzanna | 2006 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 8 | Pkt: 8 M: 51 |
||||||||||
46. | DOBRYŁKO Natalia | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 8 | Pkt: 8 M: 54 |
||||||||||
47. | KNAPIK Katarzyna | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 41 |
||||||||||
48. | LEŚNIEWSKA Marta | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 6 M: 45 |
||||||||||
49. | KUBIK Natalia | 2008 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 6 | Pkt: 6 M: 48 |
||||||||||
50. | Twardowska Anna | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 6 | Pkt: 6 M: 49 |
||||||||||
51. | Danek Kamila | 2007 | Krakowski Klub Szermierzy | 6 | Pkt: 6 M: 51 |
||||||||||
52. | Kawencka Ewa | 2000 | PIAST GLIWICE | 6 | Pkt: 6 M: 53 |
||||||||||
53. | RAKOCZY Natalia | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 56 |
||||||||||
54. | Kapała Adrianna | 2003 | UKS G-8 BIELANY | 6 | Pkt: 6 M: 58 |
||||||||||
55. | Pydyszewska Ewa | 2002 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 6 | Pkt: 6 M: 62 |