Kwiecień - 2024 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Międzynarodowego Turnieju ,,O Puchar Zagłębia - 7. Memoriał Rafała Sznajdera" |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2023/2024 |
20.04.2024 |
20.04.2024 |
Sosnowiec |
|
XXIV Rybnik Cup 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
20.04.2024 |
21.04.2024 |
Rybnik |
|
II Puchar Żubrów 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2023/2024 |
13.04.2024 |
14.04.2024 |
Krzeszowice |
|
XXI Puchar Ziem Północnych Turniej dziewcząt i chłopców we floretach Szczecin 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
06.04.2024 |
07.04.2024 |
Szczecin |
|
XXVI „GALA SZERMIERCZA” III Memoriał Krzysztofa Stefańskiego |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
06.04.2024 |
06.04.2024 |
Świdnica |
|
Marzec - 2024 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl), Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2023/2024 |
21.03.2024 |
25.03.2024 |
Wrocław |
|
XIII Puchar Żubrów Turniej 1 - Skawina 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2023/2024 |
16.03.2024 |
17.03.2024 |
Skawina |
|
IX Ogólnopolski Turniej Szermierczy w szpadzie dziewcząt i chłopców o Puchar Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie 2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
09.03.2024 |
10.03.2024 |
Siemianowice Śląskie |
|
Warszawska Syrenka 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
09.03.2024 |
10.03.2024 |
Warszawa |
|
XXXII Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy - Gliwice 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
02.03.2024 |
03.03.2024 |
Gliwice |
|
Grudzień - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
INDYWIDUALNE OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W SZPADZIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Śrem 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
16.12.2023 |
16.12.2023 |
Śrem |
|
I Puchar Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie w szermierce, szpada dzieci Kraków 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
16.12.2023 |
16.12.2023 |
Kraków |
|
II Turniej Dzieci i Młodzików im. Norberta Jaskota Poznań 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2023/2024 |
16.12.2023 |
16.12.2023 |
Poznań |
|
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
09.12.2023 |
09.12.2023 |
Bydgoszcz |
|
XXI Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie - Wrocław 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
02.12.2023 |
03.12.2023 |
Wrocław |
|
27 Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" Gliwice 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
02.12.2023 |
03.12.2023 |
Gliwice |
|
Listopad - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców - Konin 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2023/2024 |
26.11.2023 |
26.11.2023 |
Konin |
|
VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
25.11.2023 |
26.11.2023 |
Toruń |
|
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2023/2024 |
19.11.2023 |
19.11.2023 |
Kraków |
|
XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
18.11.2023 |
19.11.2023 |
Radlin |
|
Turniej we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14 - Memoriał Gen. Franciszka Gągora 2023/2024 |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
18.11.2023 |
19.11.2023 |
Chotomów |
|
X Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2023/2024 |
18.11.2023 |
18.11.2023 |
Brzoza |
|
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
11.11.2023 |
12.11.2023 |
Warszawa |
|
Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
11.11.2023 |
12.11.2023 |
Warszawa |
|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
04.11.2023 |
05.11.2023 |
Szczecin |
|
Październik - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
28.10.2023 |
29.10.2023 |
Kalwaria Zebrzydowska |
|
VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
28.10.2023 |
29.10.2023 |
Wadowice |
|
XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
08.10.2023 |
08.10.2023 |
Gdańsk |
|
Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
07.10.2023 |
08.10.2023 |
Bytom |
|
Wrzesień - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
23.09.2023 |
24.09.2023 |
Kraków |
Plików nie załączono. |
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
23.09.2023 |
24.09.2023 |
Gdańsk |
|
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2023/2024 |
10.09.2023 |
10.09.2023 |
Bydgoszcz |
|
VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2023/2024 |
09.09.2023 |
10.09.2023 |
Mielec |
|
Czerwiec - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
XXIII Turniej z okazji Dnia Dziecka oraz XVI Memoriał Pawła Ratajczaka |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
17.06.2023 |
18.06.2023 |
Radlin |
|
Maj - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Zuchów o Puchar Wójta Gminy Stawiguda |
Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
27.05.2023 |
27.05.2023 |
Stawiguda |
|
Tarnovia Cup |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
27.05.2023 |
28.05.2023 |
Tarnowo Podgórne |
|
IX Igrzyska Dzieci |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
27.05.2023 |
28.05.2023 |
Gliwice |
|
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XVI Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
27.05.2023 |
28.05.2023 |
Poznań |
|
Kuźnia Gdańska - Otwarte Mistrzostwa GSS we florecie dziewcząt i chłopców |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
20.05.2023 |
20.05.2023 |
Gdańsk |
|
Grodziska Szabla - VI Memoriał Jerzego Pawłowskiego |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
20.05.2023 |
21.05.2023 |
Grodzisk Mazowiecki |
|
II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
20.05.2023 |
21.05.2023 |
Toruń |
|
XV Memoriału Jerzego Janikowskiego - turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
13.05.2023 |
14.05.2023 |
Katowice |
|
III Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2022/2023 |
06.05.2023 |
07.05.2023 |
Koszyce |
|
Kwiecień - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Międzynarodowego Turnieju ,,O Puchar Zagłębia - 6. Memoriał Rafała Sznajdera" |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
22.04.2023 |
22.04.2023 |
Sosnowiec |
|
Rybnik Cup |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
22.04.2023 |
23.04.2023 |
Rybnik |
|
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców Konin 2022/2023 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
16.04.2023 |
16.04.2023 |
Konin |
|
XXV „GALA SZERMIERCZA” II Memoriał Krzysztofa Stefańskiego |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
15.04.2023 |
15.04.2023 |
Zielona Góra (Drzonków) |
|
II Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2022/2023 |
15.04.2023 |
16.04.2023 |
Krzeszowice |
|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
01.04.2023 |
02.04.2023 |
Szczecin |
|
Marzec - 2023 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Warszawska Syrenka |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
25.03.2023 |
26.03.2023 |
Warszawa |
|
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl), Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2022/2023 |
16.03.2023 |
20.03.2023 |
Wrocław |
Plików nie załączono. |
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 |
|
|
2022/2023 |
16.03.2023 |
20.03.2023 |
Wrocław |
|
I Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2022/2023 |
11.03.2023 |
12.03.2023 |
Skawina |
|
Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
04.03.2023 |
05.03.2023 |
Gliwice |
|
Grudzień - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Puchar Ursynowa |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
17.12.2022 |
18.12.2022 |
Warszawa |
|
IX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
10.12.2022 |
10.12.2022 |
Brzoza |
|
Turniej Szermierczy „POMORZE ZACHODNIE CUP” |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
10.12.2022 |
10.12.2022 |
Szczecin |
|
XX Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
03.12.2022 |
04.12.2022 |
Wrocław |
|
Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
03.12.2022 |
04.12.2022 |
Gliwice |
|
Listopad - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
I Turniej Piastów opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opola w szpadzie indywidualnie |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
26.11.2022 |
26.11.2022 |
Opole |
|
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci w szpadzie dziewcząt i chłopców |
|
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
13.11.2022 |
13.11.2022 |
Warszawa |
|
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci we florecie dziewcząt i chłopców |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
12.11.2022 |
12.11.2022 |
Warszawa |
|
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
05.11.2022 |
06.11.2022 |
Toruń |
|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadach |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
05.11.2022 |
06.11.2022 |
Szczecin |
|
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli Konin 2022/2023 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
05.11.2022 |
05.11.2022 |
Konin |
|
Październik - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
XXI Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
29.10.2022 |
29.10.2022 |
Bydgoszcz |
|
Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
29.10.2022 |
30.10.2022 |
Bytom |
|
Puchar Rajców Gdańskich |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2022/2023 |
22.10.2022 |
22.10.2022 |
Gdańsk |
|
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2022/2023 |
16.10.2022 |
16.10.2022 |
Lublin |
|
Międzynarodowy Turniej szermierczy z okazji DEN i memoriał Bolesława Miki |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
08.10.2022 |
09.10.2022 |
Radlin |
|