Wrzesień - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Mieleckie Skrzydła - Mielec 2022/2023 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
10.09.2022 |
11.09.2022 |
Mielec |
|
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2022/2023 |
10.09.2022 |
10.09.2022 |
Drzonków |
|
Czerwiec - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
VIII Igrzyska Dzieci |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
11.06.2022 |
12.06.2022 |
Gliwice |
|
Challenge Wratislavia |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl), Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2021/2022 |
09.06.2022 |
13.06.2022 |
Wrocław |
|
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XV Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
04.06.2022 |
05.06.2022 |
Poznań |
|
Maj - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Międzynarodowy Turniej szermierczy z okazji Dnia Dziecka i memoriał Pawła Ratajczaka |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
28.05.2022 |
29.05.2022 |
Radlin |
|
X Turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - TARNOVIA CUP |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
28.05.2022 |
28.05.2022 |
Tarnowo Podgórne |
|
Grodziska Szabla - V Memoriał Jerzego Pawłowskiego |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
21.05.2022 |
21.05.2022 |
Grodzisk Mazowiecki |
|
Złoty Piernik 2022 |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
21.05.2022 |
22.05.2022 |
Toruń |
|
XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
14.05.2022 |
15.05.2022 |
Katowice |
|
Gdańska Kuźnia |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
14.05.2022 |
15.05.2022 |
Gdańsk |
|
III Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
07.05.2022 |
07.05.2022 |
Koszyce |
|
Kwiecień - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
23.04.2022 |
23.04.2022 |
Konin |
|
II Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
23.04.2022 |
23.04.2022 |
Krzeszowice |
|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we floretach |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
|
2021/2022 |
23.04.2022 |
24.04.2022 |
Szczecin |
|
XXIV GALA SZERMIERCZA - Memoriał Krzysztofa Stefańskiego |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
23.04.2022 |
23.04.2022 |
Świdnica |
|
Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Rybnik Cup” |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
09.04.2022 |
10.04.2022 |
Rybnik |
|
Memoriał Rafała Sznajdera |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
09.04.2022 |
09.04.2022 |
Sosnowiec |
|
I Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
02.04.2022 |
02.04.2022 |
Skawina |
|
Marzec - 2022 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Warszawska Syrenka |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
26.03.2022 |
27.03.2022 |
Warszawa |
|
VI I Ogólnopolski Turniej Szermierczy w szpadzie dziewcząt i chłopców o Puchar Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie |
Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
26.03.2022 |
27.03.2022 |
Siemianowice Śląskie |
|
Muszkieter Trophy - XXX Międzynarodowy Turniej Szermierczy |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
05.03.2022 |
06.03.2022 |
Gliwice |
|
Grudzień - 2021 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Puchar Bytomia |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
18.12.2021 |
19.12.2021 |
Bytom |
|
VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
11.12.2021 |
11.12.2021 |
Brzoza |
|
Rybnik Cup |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
11.12.2021 |
12.12.2021 |
Rybnik |
|
Gwiazdka ze szpadą |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
04.12.2021 |
05.12.2021 |
Gliwice |
|
XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
04.12.2021 |
05.12.2021 |
Wrocław |
|
Listopad - 2021 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Ogólnopolski Turniej Szermierczy Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szabli i florecie kobiet i mężczyzn |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl), Szabla (Szb) |
2021/2022 |
20.11.2021 |
21.11.2021 |
Warszawa |
|
V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
13.11.2021 |
14.11.2021 |
Toruń |
|
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
06.11.2021 |
06.11.2021 |
Konin |
|
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadach |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
06.11.2021 |
07.11.2021 |
Szczecin |
|
Październik - 2021 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
X Turniej "Kaszubska Jesień" |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
24.10.2021 |
24.10.2021 |
Gdańsk |
|
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szpadzie kobiet i mężczyzn |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
23.10.2021 |
24.10.2021 |
Warszawa |
|
XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
10.10.2021 |
10.10.2021 |
Bydgoszcz |
|
XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
09.10.2021 |
10.10.2021 |
Radlin |
|
V Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
02.10.2021 |
03.10.2021 |
Wadowice |
|
Wrzesień - 2021 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2021/2022 |
26.09.2021 |
26.09.2021 |
Lublin |
|
XV Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
25.09.2021 |
25.09.2021 |
Gdańsk |
|
III Memoriał Michała Kosickiego |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
19.09.2021 |
19.09.2021 |
Bydgoszcz |
|
Kmicic Cup |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
18.09.2021 |
19.09.2021 |
Częstochowa |
Plików nie załączono. |
Gdańska Kuźnia |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2021/2022 |
11.09.2021 |
12.09.2021 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Mieleckie Skrzydła |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
11.09.2021 |
12.09.2021 |
Mielec |
Plików nie załączono. |
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
11.09.2021 |
12.09.2021 |
Drzonków |
Plików nie załączono. |
Puchar Żubra - Turniej Masters |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2021/2022 |
04.09.2021 |
04.09.2021 |
Niepołomice |
Plików nie załączono. |
Maj - 2021 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Turniej z okazji Dnia Dziecka |
Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
29.05.2021 |
29.05.2021 |
Radlin |
Plików nie załączono. |
Grudzień - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Rybnik Cup |
Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
19.12.2020 |
20.12.2020 |
Rybnik |
Plików nie załączono. |
Puchar Ziem Północnych |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
19.12.2020 |
20.12.2020 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Warszawska Syrenka |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
06.12.2020 |
06.12.2020 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
Listopad - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
O Puchar Ursynowa |
|
|
2019/2020 |
28.11.2020 |
29.11.2020 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
28.11.2020 |
29.11.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Podkowiańska Szabla 2020 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
21.11.2020 |
21.11.2020 |
Podkowa Leśna |
Plików nie załączono. |
Milanowska Szabla 2020 |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
14.11.2020 |
14.11.2020 |
Milanówek |
Plików nie załączono. |
Puchar Ziem Północnych |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
07.11.2020 |
08.11.2020 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Kaszubska Jesień |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
07.11.2020 |
08.11.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Październik - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski we floretach i szpadach |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl), Szpada (Szp) |
2019/2020 |
09.10.2020 |
09.10.2020 |
Śrem |
Plików nie załączono. |
Wrzesień - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Gdańska Kuźnia |
|
|
2019/2020 |
26.09.2020 |
27.09.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Czerwiec - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Challenge Wratislavia |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl), Szabla (Szb), Szpada (Szp) |
2019/2020 |
25.06.2020 |
29.06.2020 |
Wrocław |
Plików nie załączono. |
Turniej Masters - Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
20.06.2020 |
20.06.2020 |
Niepołomice |
Plików nie załączono. |
Turniej z okazji Dnia Dziecka - Memoriał Pawła Ratajczaka |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
13.06.2020 |
14.06.2020 |
Radlin |
Plików nie załączono. |
Maj - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
VII Igrzyska Dzieci |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
30.05.2020 |
31.05.2020 |
Gliwice |
Plików nie załączono. |
Grodziska Szabla 2020 - IV Memoriał Jerzego Pawłowskiego |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
30.05.2020 |
30.05.2020 |
Grodzisk Mazowiecki |
Plików nie załączono. |
II Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
24.05.2020 |
24.05.2020 |
Krzeszowice |
Plików nie załączono. |
I Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Młodzicy (MŁ), Juniorzy (J) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
23.05.2020 |
23.05.2020 |
Skawina |
Plików nie załączono. |
VI Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie |
Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
16.05.2020 |
17.05.2020 |
Siemianowice Śląskie |
Plików nie załączono. |
III Puchar Żubrów |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
16.05.2020 |
16.05.2020 |
Raciborowice |
Plików nie załączono. |
V Memoriał Rafała Sznajdera |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
09.05.2020 |
09.05.2020 |
Sosnowiec |
Plików nie załączono. |
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W SZPADZIE O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
09.05.2020 |
10.05.2020 |
Kraków |
Plików nie załączono. |
Kwiecień - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
XVII Gala Szermiercza |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
18.04.2020 |
18.04.2020 |
Świdnica |
Plików nie załączono. |
Otwarte Mistrzostwa Gdańska |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
18.04.2020 |
19.04.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Otwarte Mistrzostwa Gdańska |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
18.04.2020 |
19.04.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |