Kwiecień - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
XIII Memoriał Jerzego Janikowskiego |
Skrzaty (Sk), Zuchy (Z), Dzieci (D) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
04.04.2020 |
05.04.2020 |
Katowice |
Plików nie załączono. |
Marzec - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Muszkieter Trophy |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
07.03.2020 |
08.03.2020 |
Gliwice |
Plików nie załączono. |
O Puchar Rajców Gdańskich |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
07.03.2020 |
07.03.2020 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Luty - 2020 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej |
|
|
2019/2020 |
29.02.2020 |
01.03.2020 |
Kalwaria Zebrzydowska |
Plików nie załączono. |
Grudzień - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Puchar Bytomia |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
14.12.2019 |
15.12.2019 |
Bytom |
Plików nie załączono. |
VI Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
14.12.2019 |
14.12.2019 |
Brzoza |
Plików nie załączono. |
Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
07.12.2019 |
08.12.2019 |
Wrocław |
Plików nie załączono. |
Listopad - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Gwiazdka ze szpadą |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
30.11.2019 |
01.12.2019 |
Gliwice |
Plików nie załączono. |
O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk |
|
|
2018/2019 |
23.11.2019 |
24.11.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
XV Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Złoty Kasztan” |
|
|
2019/2020 |
23.11.2019 |
23.11.2019 |
Tarnów |
Plików nie załączono. |
Mieleckie Skrzydła |
|
|
2018/2019 |
16.11.2019 |
17.11.2019 |
Mielec |
Plików nie załączono. |
Puchar Ursynowa |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
16.11.2019 |
17.11.2019 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
Turniej o Puchar dyrektora Szkoły Podstawowej w Kamionkach |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
09.11.2019 |
09.11.2019 |
Kamionki |
Plików nie załączono. |
III Ogólnopolski Turniej Floretowy dla Dzieci z okazji Święta Niepodległości |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
09.11.2019 |
09.11.2019 |
Toruń |
Plików nie załączono. |
Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz III Memoriał Bolesława Miki |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
09.11.2019 |
10.11.2019 |
Radlin |
Plików nie załączono. |
Październik - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Puchar Ziem Północnych |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
26.10.2019 |
27.10.2019 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Milanowska Szabla |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
19.10.2019 |
19.10.2019 |
Milanówek |
Plików nie załączono. |
Turniej Szermierczy w Szabli Dziewcząt i Chłopców "Młodzi Waleczni" |
|
|
2018/2019 |
05.10.2019 |
05.10.2019 |
Ząbki |
Plików nie załączono. |
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
05.10.2019 |
06.10.2019 |
Bydgoszcz |
Plików nie załączono. |
Wrzesień - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Kaszubska Jesień |
|
|
2018/2019 |
29.09.2019 |
29.09.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Podkowiańska Szabla |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szabla (Szb) |
2019/2020 |
28.09.2019 |
28.09.2019 |
Podkowa Leśna |
Plików nie załączono. |
IV Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
28.09.2019 |
29.09.2019 |
Wadowice |
Plików nie załączono. |
Toruńska Katarzyna |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Floret (Fl) |
2019/2020 |
14.09.2019 |
14.09.2019 |
Toruń |
Plików nie załączono. |
Kmicic Cup |
Dzieci (D), Młodzicy (MŁ) |
Szpada (Szp) |
2019/2020 |
14.09.2019 |
14.09.2019 |
Częstochowa |
Plików nie załączono. |
Czerwiec - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
X Międzynarodowy indywidualny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Szabli i Szpadzie |
|
|
2018/2019 |
30.06.2019 |
30.06.2019 |
Szczecinek |
Plików nie załączono. |
Puchar Żubrów - Turniej Masters |
|
|
2018/2019 |
16.06.2019 |
16.06.2019 |
Niepołomice |
Plików nie załączono. |
II Memoriał Michała Kosickiego we florecie dziewcząt i chłopców |
|
|
2018/2019 |
15.06.2019 |
15.06.2019 |
Bydgoszcz |
Plików nie załączono. |
Europejski Festiwal Szermierczy |
|
|
2018/2019 |
02.06.2019 |
02.06.2019 |
Poznań |
Plików nie załączono. |
VI Igrzyska Dzieci oraz Turniej Dinozarów |
|
|
2018/2019 |
01.06.2019 |
02.06.2019 |
Piekary Śląskie |
Plików nie załączono. |
Maj - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Grodziska Szabla - Memoriał Jerzego Pawłowskiego |
|
|
2018/2019 |
25.05.2019 |
25.05.2019 |
Grodzisk Mazowiecki |
Plików nie załączono. |
XVIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka oraz XIII Memoriał Pawła Ratajczaka |
|
|
2018/2019 |
25.05.2019 |
26.05.2019 |
Radlin |
Plików nie załączono. |
Gdańska Kuźnia |
|
|
2018/2019 |
18.05.2019 |
19.05.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
III Puchar Żubrów |
|
|
2018/2019 |
18.05.2019 |
18.05.2019 |
Michałowice |
Plików nie załączono. |
O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty |
|
|
2018/2019 |
11.05.2019 |
12.05.2019 |
Kraków |
Plików nie załączono. |
XII Turniej Szermierczy "Puchar Gryfka" |
|
|
2018/2019 |
11.05.2019 |
11.05.2019 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Otwarte Mistrzostwa Gdańska |
|
|
2018/2019 |
11.05.2019 |
11.05.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Kwiecień - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Memoriał Jerzego Janikowskiego |
|
|
2018/2019 |
27.04.2019 |
28.04.2019 |
Katowice |
Plików nie załączono. |
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy - XXI Gala Szermiercza |
|
|
2018/2019 |
27.04.2019 |
27.04.2019 |
Świdnica |
Plików nie załączono. |
Rybnik Cup |
|
|
2018/2019 |
13.04.2019 |
14.04.2019 |
Rybnik |
Plików nie załączono. |
O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera |
|
|
2018/2019 |
13.04.2019 |
13.04.2019 |
Sosnowiec |
Plików nie załączono. |
Warszawska Syrenka |
|
|
2018/2019 |
07.04.2019 |
07.04.2019 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
Puchar Ziem Północnych |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Floret (Fl) |
2018/2019 |
06.04.2019 |
07.04.2019 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Marzec - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
II Puchar Żubrów |
|
|
2018/2019 |
30.03.2019 |
30.03.2019 |
Krzeszowice |
Plików nie załączono. |
V Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie |
|
|
2018/2019 |
23.03.2019 |
24.03.2019 |
Siemianowice Śląskie |
Plików nie załączono. |
Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy |
|
|
2018/2019 |
21.03.2019 |
25.03.2019 |
Wrocław |
Plików nie załączono. |
Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR w Mikołowie |
|
|
2018/2019 |
17.03.2019 |
17.03.2019 |
Mikołów |
Plików nie załączono. |
Tarnovia Cup |
|
|
2018/2019 |
16.03.2019 |
16.03.2019 |
Tarnowo Podgórne |
Plików nie załączono. |
I Puchar Żubrów |
|
|
2018/2019 |
09.03.2019 |
09.03.2019 |
Skawina |
Plików nie załączono. |
O Puchar Rajców Gdańskich |
|
|
2018/2019 |
02.03.2019 |
03.03.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Muszkieter Trophy |
|
|
2018/2019 |
02.03.2019 |
03.03.2019 |
Gliwice |
Plików nie załączono. |
Luty - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
I Turniej "O Muszlę Neptuna" |
|
|
2018/2019 |
24.02.2019 |
24.02.2019 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Styczeń - 2019 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
VI Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej |
|
|
2018/2019 |
12.01.2019 |
13.01.2019 |
Kalwaria Zebrzydowska |
Plików nie załączono. |
Grudzień - 2018 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
O Puchar Bytomia |
|
|
2018/2019 |
15.12.2018 |
16.12.2018 |
Bytom |
Plików nie załączono. |
V Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców |
|
|
2018/2019 |
08.12.2018 |
08.12.2018 |
Brzoza |
Plików nie załączono. |
Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców |
|
|
2017/2018 |
01.12.2018 |
02.12.2018 |
Wrocław |
Plików nie załączono. |
Gwiazdka ze szpadą |
|
|
2018/2019 |
01.12.2018 |
02.12.2018 |
Gliwice |
Plików nie załączono. |
Listopad - 2018 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego |
|
|
2018/2019 |
23.11.2018 |
23.11.2018 |
Śrem |
Plików nie załączono. |
XIV Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Złoty Kasztan” |
|
|
2018/2019 |
18.11.2018 |
18.11.2018 |
Tarnów |
Plików nie załączono. |
Turniej szermierczy "O Puchar Ursynowa" |
|
|
2017/2018 |
17.11.2018 |
18.11.2018 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
Ogólnopolski Turniej Dzieci Wuteh Cup |
|
|
2018/2019 |
10.11.2018 |
10.11.2018 |
Toruń |
Plików nie załączono. |
Puchar Polski III oraz Turniej szermierczy z okazji 100 rocznicy „ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI” |
|
|
2018/2019 |
10.11.2018 |
11.11.2018 |
Warszawa |
Plików nie załączono. |
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców |
|
|
2017/2018 |
03.11.2018 |
03.11.2018 |
Bydgoszcz |
Plików nie załączono. |
Puchar Ziem Północnych |
Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) |
Szpada (Szp) |
2018/2019 |
03.11.2018 |
04.11.2018 |
Szczecin |
Plików nie załączono. |
Październik - 2018 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
Mieleckie Skrzydła |
|
|
2018/2019 |
27.10.2018 |
28.10.2018 |
Mielec |
Plików nie załączono. |
O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk |
|
|
2018/2019 |
21.10.2018 |
21.10.2018 |
Gdańsk |
Plików nie załączono. |
Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości |
|
|
2018/2019 |
20.10.2018 |
21.10.2018 |
Opole |
Plików nie załączono. |
Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki |
|
|
2018/2019 |
13.10.2018 |
14.10.2018 |
Radlin |
Plików nie załączono. |
Turniej Szermierczy w Szabli Dziewcząt i Chłopców "Młodzi Waleczni" |
|
|
2018/2019 |
06.10.2018 |
06.10.2018 |
Ząbki |
Plików nie załączono. |
Wrzesień - 2018 |
Nazwa |
Kat. wiekowe |
Bronie |
Sezon |
Data rozpoczęcia |
Data zakończenia |
Miejsce |
Załączniki |
III Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice |
|
|
2018/2019 |
29.09.2018 |
30.09.2018 |
Wadowice |
Plików nie załączono. |
Podkowiańska Szabla |
|
|
2018/2019 |
29.09.2018 |
29.09.2018 |
Podkowa Leśna |
Plików nie załączono. |