Kalendarium zawodów

Wrzesień - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Kaszubska Jesień 2017/2018 15.09.2018 15.09.2018 Gdańsk
Kmicic Cup 2018/2019 15.09.2018 15.09.2018 Częstochowa
Lipiec - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
XI Międzynarodowy indywidualny Turniej Dziewcząt i Chłopców 2017/2018 01.07.2018 01.07.2018 Szczecinek
Czerwiec - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Puchar Żubrów - Turniej Masters 2017/2018 24.06.2018 24.06.2018 Niepołomice
I Memoriał Michała Kosickiego we florecie dziewcząt i chłopców 2017/2018 16.06.2018 16.06.2018 Bydgoszcz
V Igrzyska Dzieci 2017/2018 02.06.2018 03.06.2018 Piekary Śląskie
Europejski Festiwal Szermierczy 2017/2018 02.06.2018 03.06.2018 Poznań
Maj - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka oraz XII Memoriał Pawła Ratajczaka 2017/2018 26.05.2018 27.05.2018 Radlin
Grodziska Szabla - Memoriał Jerzego Pawłowskiego 2017/2018 19.05.2018 19.05.2018 Grodzisk Mazowiecki
XI Turniej Szermierczy "Puchar Gryfka" 2017/2018 19.05.2018 19.05.2018 Szczecin
Gdańska Kuźnia 2017/2018 19.05.2018 20.05.2018 Gdańsk
O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2017/2018 12.05.2018 13.05.2018 Kraków
III Puchar Żubrów 2017/2018 05.05.2018 05.05.2018 Raciborowice
Otwarte Mistrzostwa Gdańska 2017/2018 05.05.2018 05.05.2018 Gdańsk
Kwiecień - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Rybnik Cup 2017/2018 21.04.2018 22.04.2018 Rybnik
O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera 2017/2018 14.04.2018 14.04.2018 Sosnowiec
II Puchar Żubrów 2017/2018 14.04.2018 14.04.2018 Krzeszowice
Tarnovia Cup 2017/2018 14.04.2018 14.04.2018 Tarnowo Podgórne
YOUNGSTER-CUP 2017/2018 14.04.2018 15.04.2018 Leszno
Warszawska Syrenka 2017/2018 08.04.2018 08.04.2018 Warszawa
XX Gala Szermiercza 2017/2018 07.04.2018 07.04.2018 Świdnica
XI Memoriał Jerzego Janikowskiego 2017/2018 07.04.2018 08.04.2018 Katowice
Puchar Ziem Północnych Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl) 2017/2018 07.04.2018 08.04.2018 Szczecin
Marzec - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
O Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich 2017/2018 24.03.2018 25.03.2018 Siemianowice Śląskie
Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci 2017/2018 22.03.2018 26.03.2018 Wrocław
Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR 2017/2018 18.03.2018 18.03.2018 Mikołów
I Puchar Żubrów 2017/2018 10.03.2018 10.03.2018 Skawina
Muszkieter Trophy 2017/2018 03.03.2018 04.03.2018 Gliwice
O Puchar Rajców Gdańskich 2017/2018 03.03.2018 04.03.2018 Gdańsk
Luty - 2018
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2017/2018 10.02.2018 11.02.2018 Kalwaria Zebrzydowska
Grudzień - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
O Puchar Bytomia 2017/2018 16.12.2017 17.12.2017 Bytom
IV Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy 2016/2017 09.12.2017 09.12.2017 Brzoza
Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców 2016/2017 02.12.2017 03.12.2017 Wrocław
Gwiazdka ze szpadą 2017/2018 02.12.2017 03.12.2017 Gliwice
Listopad - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Mieleckie Skrzydła 2017/2018 25.11.2017 25.11.2017 Mielec
Turniej szermierczy z okazji Święta Niepodległości 2017/2018 11.11.2017 12.11.2017 Warszawa
I Turniej Floretowy z okazji Święta Niepodległości WUTEH CUP 2017/2018 11.11.2017 11.11.2017 Toruń
Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Szpada (Szp) 2017/2018 04.11.2017 05.11.2017 Szczecin
Październik - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
O Puchar Prezydenta Gdańska 2016/2017 22.10.2017 22.10.2017 Gdańsk
Złoty Ryngraf Księcia Kazimierza z okazji 800 lecia Miasta Opola 2017/2018 21.10.2017 21.10.2017 Opole
Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki 2017/2018 14.10.2017 15.10.2017 Radlin
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2016/2017 07.10.2017 08.10.2017 Bydgoszcz
Wrzesień - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
II Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2016/2017 30.09.2017 01.10.2017 Wadowice
Kaszubska Jesień 2016/2017 24.09.2017 24.09.2017 Gdańsk
Kmicic Cup 2016/2017 16.09.2017 16.09.2017 Częstochowa
IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika 2016/2017 09.09.2017 09.09.2017 Kraków
Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie 2016/2017 02.09.2017 02.09.2017 Toruń
Lipiec - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
X Międzynarodowy indywidualny Turniej Dziewcząt i Chłopców 2016/2017 02.07.2017 02.07.2017 Szczecinek
Czerwiec - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Puchar Żubrów - Turniej Masters 2016/2017 25.06.2017 25.06.2017 Niepołomice
Młodzi Waleczni - Turniej szermierczy w szabli dziewcząt i chłopców 2016/2017 17.06.2017 17.06.2017 Ząbki
IV Igrzyska Dzieci 2016/2017 03.06.2017 04.06.2017 Piekary Śląskie
Europejski Festiwal Szermierczy 2016/2017 03.06.2017 04.06.2017 Poznań
Maj - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka 2016/2017 27.05.2017 28.05.2017 Radlin
Gdańska Kuźnia 2016/2017 20.05.2017 21.05.2017 Gdańsk
Grodziska Szabla 2017 - Memoriał Jerzego Pawłowskiego 2016/2017 20.05.2017 20.05.2017 Grodzisk Mazowiecki
XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2016/2017 13.05.2017 14.05.2017 Kraków
Puchar Gryfka 2016/2017 13.05.2017 13.05.2017 Szczecin
XIX Turnie szermierczy „O Puchar Ursynowa” 2016/2017 13.05.2017 14.05.2017 Warszawa
Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie 2016/2017 06.05.2017 06.05.2017 Gdańsk
III Puchar Żubrów 2016/2017 06.05.2017 06.05.2017 Tarnów
Kwiecień - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
IV Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2016/2017 29.04.2017 30.04.2017 Kalwaria Zebrzydowska
Rybnik Cup 2016/2017 22.04.2017 23.04.2017 Rybnik
Youngster-Cup - Międzynarodowy turniej we florecie dziewcząt i chłopców 2016/2017 22.04.2017 23.04.2017 Leszno
O Puchar Zagłębia - II Memoriał Rafała Sznajdera 2016/2017 08.04.2017 08.04.2017 Sosnowiec
Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców Zuchy (Z), Dzieci (D), Młodzicy (MŁ), Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl) 2016/2017 08.04.2017 09.04.2017 Szczecin
X Memoriał Jerzego Janikowskiego 2016/2017 08.04.2017 09.04.2017 Katowice
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy - Gala Szermiercza 2016/2017 01.04.2017 01.04.2017 Świdnica
II Puchar Żubrów 2016/2017 01.04.2017 01.04.2017 Krzeszowice
Marzec - 2017
Nazwa Kat. wiekowe Bronie Sezon Data rozpoczęcia Data zakończenia Miejsce
O Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich 2016/2017 25.03.2017 26.03.2017 Siemianowice Śląskie
Challenge Wratislavia 2016/2017 23.03.2017 27.03.2017 Wrocław


Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy