Kwiecień - 2011 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV Memoriał J. Janikowskiego | 2011/2012 | 09.04.2011 | 10.04.2011 | Katowice | Plików nie załączono. | ||
\"I Ty Możesz Być Szermierzem\" | 2011/2012 | 09.04.2011 | 10.04.2011 | Świerzno | Plików nie załączono. | ||
Marzec - 2011 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Challenge Wratislavia | 2011/2012 | 24.03.2011 | 28.03.2011 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
V Turniej \"O Puchar Rajców Gdańskich\" | 2011/2012 | 05.03.2011 | 06.03.2011 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
Muszkieter Trophy | 2011/2012 | 05.03.2011 | 06.03.2011 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Luty - 2011 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\" | 2011/2012 | 26.02.2011 | 27.02.2011 | Kraków | Plików nie załączono. | ||
Grudzień - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
MT o Puchar Elbudu | 2010/2011 | 04.12.2010 | 05.12.2010 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
Gwiazdka ze szpadą | 2010/2011 | 04.12.2010 | 05.12.2010 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Listopad - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Puchar Ziem Północnych | 2010/2011 | 13.11.2010 | 14.11.2010 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\" | 2010/2011 | 13.11.2010 | 13.11.2010 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
Październik - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
VI Puchar Opola | 2010/2011 | 23.10.2010 | 23.10.2010 | Opole | Plików nie załączono. | ||
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej | 2010/2011 | 10.10.2010 | 10.10.2010 | Radlin | Plików nie załączono. | ||
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy | 2010/2011 | 09.10.2010 | 09.10.2010 | Bydgoszcz | Plików nie załączono. | ||
Kaszubska Jesień | 2010/2011 | 02.10.2010 | 03.10.2010 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
Wrzesień - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
MT Coneko Cup | 2010/2011 | 26.09.2010 | 26.09.2010 | Częstochowa | Plików nie załączono. | ||
Ogólnopolski Turniej Dziecięcy | 2010/2011 | 25.09.2010 | 26.09.2010 | Toruń | Plików nie załączono. | ||
Winobraniowa Gala Szermiercza | 2010/2011 | 11.09.2010 | 11.09.2010 | Drzonków | Plików nie załączono. | ||
Czerwiec - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka | 2010/2011 | 18.06.2010 | 19.06.2010 | Poznań | Plików nie załączono. | ||
Turniej z okazji Dnia Dziecka | 2010/2011 | 12.06.2010 | 13.06.2010 | Radlin | Plików nie załączono. | ||
Maj - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Gdańska Kuźnia | 2010/2011 | 29.05.2010 | 30.05.2010 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
OT o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty | 2010/2011 | 15.05.2010 | 16.05.2010 | Kraków | Plików nie załączono. | ||
X MTS Rybnik Cup | 2010/2011 | 08.05.2010 | 08.05.2010 | Rybnik | Plików nie załączono. | ||
Kwiecień - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Puchar Ziem Północnych | 2010/2011 | 25.04.2010 | 25.04.2010 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie | 2010/2011 | 24.04.2010 | 24.04.2010 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
III Memoriał J. Janikowskiego | 2010/2011 | 24.04.2010 | 24.04.2010 | Katowice | Plików nie załączono. | ||
I ty możesz być szermierzem | 2010/2011 | 24.04.2010 | 25.04.2010 | Świerzno | Plików nie załączono. | ||
III Memoriał J. Janikowskiego | 2010/2011 | 10.04.2010 | 10.04.2010 | Katowice | Plików nie załączono. | ||
Puchar Ziem Północnych | 2010/2011 | 10.04.2010 | 10.04.2010 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
Marzec - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Challenge Wratislavia | 2010/2011 | 24.03.2010 | 28.03.2010 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
Muszkieter Trophy | 2010/2011 | 13.03.2010 | 14.03.2010 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Puchar Rajców gdańskich | 2010/2011 | 06.03.2010 | 07.03.2010 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
Styczeń - 2010 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
VII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\" | 2010/2011 | 24.01.2010 | 24.01.2010 | Kraków | Plików nie załączono. | ||
Grudzień - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Ogólnopolski Turniej Dziecięcy \"O Puchar Marbudu\" | 2009/2010 | 05.12.2009 | 06.12.2009 | Toruń | Plików nie załączono. | ||
Listopad - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
"Gwiazdka ze szpadą" | 2009/2010 | 28.11.2009 | 29.11.2009 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Międzynarodowy Turniej o "Puchar Elbudu" | 2009/2010 | 28.11.2009 | 29.11.2009 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
II Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka | 2009/2010 | 14.11.2009 | 15.11.2009 | Poznań | Plików nie załączono. | ||
Puchar Ziem Północnych w szpadzie | 2009/2010 | 07.11.2009 | 08.11.2009 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
Październik - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Ogólnopolski Turniej | 2009/2010 | 24.10.2009 | 24.10.2009 | Konin | Plików nie załączono. | ||
V Turniej o Puchar Opola | 2009/2010 | 24.10.2009 | 24.10.2009 | Opole | Plików nie załączono. | ||
VIII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy | 2009/2010 | 10.10.2009 | 10.10.2009 | Bydgoszcz | Plików nie załączono. | ||
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej | 2009/2010 | 10.10.2009 | 11.10.2009 | Radlin | Plików nie załączono. | ||
Wrzesień - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Coneco Cup | 2009/2010 | 26.09.2009 | 26.09.2009 | Częstochowa | Plików nie załączono. | ||
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Szpadzie - "Winobraniowa Gala Szermercza" | 2009/2010 | 12.09.2009 | 12.09.2009 | Drzonków | Plików nie załączono. | ||
XIII Turniej O Złoty Pendent Portosa i XII O Naszyjnik Konstancji | 2009/2010 | 12.09.2009 | 13.09.2009 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
I Ogólnopolski Turniej o Puchary Stal-met | 2009/2010 | 12.09.2009 | 13.09.2009 | Toruń | Plików nie załączono. | ||
Czerwiec - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
"Dni Knurowa" szpada dziewcząt | 2009/2010 | 13.06.2009 | 13.06.2009 | Knurów | Plików nie załączono. | ||
Maj - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
"Gdańska Kużnia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG" | 2009/2010 | 30.05.2009 | 31.05.2009 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
Turniej z okazji Dnia Dziecka | 2009/2010 | 30.05.2009 | 31.05.2009 | Radlin | Plików nie załączono. | ||
XII Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Ursynowa | 2009/2010 | 23.05.2009 | 24.05.2009 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
VII Międzynarodowy turniej w szpadzie \"O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty\" | 2009/2010 | 23.05.2009 | 24.05.2009 | Kraków | Plików nie załączono. | ||
IX Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Rybnik Cup" w szpadzie chłopców | 2009/2010 | 16.05.2009 | 16.05.2009 | Rybnik | Plików nie załączono. | ||
Ogólnopolski Otwarty Turniej Szermierczy we florecie dziewcząt i chłopców | 2009/2010 | 16.05.2009 | 16.05.2009 | Poznań | Plików nie załączono. | ||
Kwiecień - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Puchar Ziem Północnych we florecie | 2009/2010 | 18.04.2009 | 19.04.2009 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
Memoriał Antoniego Aszkiełowicza | 2009/2010 | 04.04.2009 | 05.04.2009 | Świerzno | Plików nie załączono. | ||
Marzec - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Challenge Wratislavia | 2009/2010 | 25.03.2009 | 29.03.2009 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
II Memoriał Jerzego Janikowskiego | 2009/2010 | 22.03.2009 | 22.03.2009 | Katowice | Plików nie załączono. | ||
III Turniej Szermierczy o \"Puchar Rajców Gdańskich\" | 2009/2010 | 07.03.2009 | 08.03.2009 | Gdańsk | Plików nie załączono. | ||
Turniej Szermierczy "Muszkieter Trophy" | 2009/2010 | 07.03.2009 | 08.03.2009 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Styczeń - 2009 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
VI Międzynarodowy turniej szpadowy \"O TROFEUM SMOKA WAWELSKIEGO\" | 2009/2010 | 24.01.2009 | 25.01.2009 | Kraków | Plików nie załączono. | ||
Grudzień - 2008 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
XII Turniej "O Rękawicę Atosa", XI Turniej "O Brylantową Spinkę Królowej" | 2007/2008 | 13.12.2008 | 14.12.2008 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Pucharu STAL- MET-u | 2008/2009 | 06.12.2008 | 07.12.2008 | Toruń | Plików nie załączono. | ||
Listopad - 2008 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży o \"Puchar ELBUD-u\" | 2007/2008 | 29.11.2008 | 30.11.2008 | Wrocław | Plików nie załączono. | ||
"Gwiazdka ze szpadą" | 2008/2009 | 29.11.2008 | 30.11.2008 | Gliwice | Plików nie załączono. | ||
Turniej młodzików | 2007/2008 | 23.11.2008 | 23.11.2008 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa UKS-ów | 2007/2008 | 08.11.2008 | 09.11.2008 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
Puchar Ziem Północnych | 2008/2009 | 08.11.2008 | 09.11.2008 | Szczecin | Plików nie załączono. | ||
\"Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" dla dziewcząt i chłopców do lat 14 | 2008/2009 | 08.11.2008 | 08.11.2008 | Warszawa | Plików nie załączono. | ||
Październik - 2008 | |||||||
Nazwa | Kat. wiekowe | Bronie | Sezon | Data rozpoczęcia | Data zakończenia | Miejsce | Załączniki |
II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy | 2007/2008 | 11.10.2008 | 11.10.2008 | Bydgoszcz | Plików nie załączono. | ||
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej | 2008/2009 | 11.10.2008 | 12.10.2008 | Radlin | Plików nie załączono. | ||
"Memoriał Fechmistrza jana Nowaka" | 2008/2009 | 04.10.2008 | 05.10.2008 | Poznań | Plików nie załączono. |