Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJEWSKI Adam | 54 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
2. | Antoniuk Aleksander | 70 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
3. | Bem Maciej | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
4. | Bem Antoni | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
5. | Berestek Jeremi | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
6. | Biedrzycki Mateusz | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
7. | CIEPŁY Oliwier | 73 | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
8. | Dołżycki Jakub | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
9. | DOWNAR Wiktor | 31 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
10. | DURAJ Idzi | 58 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
11. | Fedorowicz Karol | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
12. | Fogt Jakub | 44 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
13. | Frącek Maciej | 49 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
14. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 71 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
15. | GAWENDA Patryk | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
16. | Ginda Piotr | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
17. | Gonda Jakub | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
18. | Gorczyca Tomasz | 42 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
19. | JAKUBOWSKI Adam | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
20. | JURCZAK Mateusz | 33 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
21. | Jurczak Tomasz | 61 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
22. | JURGA Stanisław | 41 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
23. | KANCI Maksymilian | 35 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
24. | KANIA Dominik | 43 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
25. | KAŚKÓW Piotr | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
26. | Koniczek Kacper | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
27. | Kotek Jakub | 16 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
28. | Kowalski Tymon | 45 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
29. | KOWALSKI Maksym | 75 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
30. | KRUSZONA Bartosz | 65 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
31. | KULSKI Karol | 57 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
32. | Kwiatkowski Mateusz | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
33. | KWIATKOWSKI Karol | 36 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
34. | Lewicki Tymon | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
35. | Łokaj Jędrzej | 60 | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
36. | Łopatniuk Krzysztof | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
37. | MAJEWSKI Błażej | 29 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
38. | MAKAŁOWSKI Adam | 51 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
39. | Matusewicz Kamil | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
40. | MLICKI Szymon | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
41. | MOŻEJKO Miłosz | 62 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
42. | Nowak Jan | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
43. | Olszewski Mikołaj | 21 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
44. | PACHOLCZYK Szymon | 10 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
45. | Pawski Alan | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
46. | PIASECKI Kacper | 68 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 |
47. | Pichłacz Szymon | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
48. | PIOSIK Dawid | 17 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
49. | PISAREWICZ Szymon | 64 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
50. | Płaszczewski Mikołaj | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
51. | PODRALSKI Adam | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
52. | Prajzner Mikołaj | 39 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
53. | PUCKOWSKI Szymon | 63 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
54. | Pyskło Bartosz | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
55. | Pyskło Szymon | 56 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
56. | SACHARCZUK Bartosz | 7 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
57. | Serowik Adam | 72 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
58. | Skorupa Maciej | 52 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
59. | SŁOMIŃSKI Kacper | 67 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
60. | Smuda Jakub | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
61. | Sowa Piotr | 53 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
62. | Stachowiak Piotr | 50 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
63. | Surma Maciej | 66 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
64. | Surowiak Teodor | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
65. | Szczypiński Kacper | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
66. | Tomeczek Kamil | 25 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
67. | Tomyślak Łukasz | 59 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
68. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
69. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 40 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
70. | WINKHOF Filip | 38 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
71. | Wiśnik Olaf | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
72. | WOJTACHNIA Leon | 74 | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
73. | Woźniak Igor | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
74. | Zadrożny Kacper | 76 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
75. | ZAPÓR Ksawery | 46 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
76. | ŻYMANT Mikołaj | 69 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
2. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
3. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
4. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
5. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
6. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
7. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
8. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
10. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
11. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
12. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
13. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
13. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
15. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
16. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 | zakwalifikowano |
17. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
18. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
19. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
19. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
21. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
22. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
23. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
24. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
25. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
25. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
27. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
28. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
29. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
30. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
31. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
32. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
33. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
34. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
35. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
36. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
37. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
38. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
39. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
40. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
41. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
41. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
43. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
44. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
45. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
45. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
47. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
48. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
49. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
50. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
51. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
52. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
52. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
54. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 | zakwalifikowano |
55. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
56. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
57. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
58. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
59. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
60. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
61. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 | zakwalifikowano |
62. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | wyeliminowano |
63. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | wyeliminowano |
64. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 | wyeliminowano |
65. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 | wyeliminowano |
66. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | wyeliminowano |
67. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | wyeliminowano |
68. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | wyeliminowano |
69. | PIASECKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 | wyeliminowano |
70. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 | wyeliminowano |
71. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 | wyeliminowano |
72. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | wyeliminowano |
73. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | wyeliminowano |
73. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | wyeliminowano |
75. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | wyeliminowano |
76. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
3. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
3. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
5. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
6. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
7. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
8. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
9. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
10. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
11. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
12. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
13. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
14. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
15. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
16. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
17. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
18. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
19. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
20. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
21. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
22. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
23. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
24. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
25. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
26. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
27. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
28. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
29. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
30. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
31. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
32. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
33. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
34. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
35. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
36. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
37. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
38. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
39. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
40. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
41. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
42. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
43. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
44. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
45. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
46. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
47. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
47. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
49. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
50. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
51. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
52. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
53. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
53. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
55. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
56. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
57. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
58. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
59. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
60. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
61. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
62. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
63. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
64. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
65. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
66. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
67. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
68. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
69. | PIASECKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 |
70. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
71. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
72. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
73. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
73. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
75. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
76. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |