Turniej

Nazwa: V Puchar Polski seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.05.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 22 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Roksana Bartosz 7 DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
3. Zuzanna Buselt 16 KKSZ KONIN 06.05.2004
4. Zuzanna Cieślar 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
5. Gabriela DRYGAŁA 11 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
6. Emilia Habryn 10 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
7. Karolina HOFMAN 23 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
8. Kalina Kordel 17 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
9. Małgorzata Kozaczuk 3 AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
10. Natalia Laskowska 14 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
11. Marta LASKOWSKA 19 UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
12. Patrycja Laskowska 24 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 11.01.2000
13. Zuzanna Lenkiewicz 9 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
14. Natalia LIPIŃSKA 20 DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
15. Klaudia Malgrem 8 KS KARABELA 11.11.2003
16. Sylwia Matuszak 1 KKSZ KONIN 16.10.1997
17. Natalia Nowinowska 13 KKSZ KONIN 21.11.1999
18. Zuzanna Porada 4 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
19. Paulina Porada 6 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
20. Agata Sajnóg 21 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
21. Daria SKONIECZNA 12 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
22. Gabriela Wójcik 15 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
23. Zuzanna Wróbel 18 KS KARABELA 29.04.2003
24. Małgorzata ZAWODNIAK 5 KKSZ KONIN 16.02.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988 zakwalifikowano
1. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
3. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997 zakwalifikowano
4. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
5. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000 zakwalifikowano
6. Roksana Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002 zakwalifikowano
7. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
8. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999 zakwalifikowano
9. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
10. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006 zakwalifikowano
11. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
12. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995 zakwalifikowano
13. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
14. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
15. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
16. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
17. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
18. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
18. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
20. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 wyeliminowano
21. Patrycja Laskowska KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 11.01.2000 wyeliminowano
22. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 wyeliminowano
23. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 wyeliminowano
24. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
2. Małgorzata Kozaczuk AZS AWF WARSZAWA 06.06.1988
3. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997
3. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
5. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
6. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
7. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
8. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
9. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
10. Roksana Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
11. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
12. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
13. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
14. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
15. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
16. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
17. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
18. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
18. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
20. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
21. Patrycja Laskowska KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 11.01.2000
22. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
23. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
24. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy