Nazwa: V Puchar Polski seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bończak Miłosz | 21 | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
2. | Broniszewski Marcel | 6 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
3. | Dzierniejko Jakub | 14 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
4. | Dziublewski Maurycy | 36 | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
5. | Glasner Hubert | 12 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
6. | Jasiński Mateusz | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
7. | JEDWABNY Gracjan | 26 | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
8. | KACPRZAK Igor | 32 | KKSZ KONIN | 05.11.2005 |
9. | Kaczmarczyk Wojciech | 35 | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
10. | Knez Mateusz | 1 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
11. | Kończyło Tomasz | 16 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
12. | Kubica Kacper | 20 | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
13. | Lipiński Marcin | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
14. | Ławresz Damian | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
15. | MAŃCZAK Mateusz | 34 | KKSZ KONIN | 12.11.2004 |
16. | Nowinowski Kacper | 8 | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
17. | OBNISKI Bartłomiej | 29 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |
18. | OCIŃSKI Jakub | 24 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
19. | 19 | |||
20. | POLAKOWSKI Korneliusz | 23 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
21. | Pytel Tomasz | 9 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
22. | Rekiel Miłosz | 31 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
23. | Rychta Krzysztof | 11 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
24. | Sikorski Kamil | 22 | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
25. | Stanisławski Adrian | 2 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
26. | Stasiak Olaf | 3 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
27. | Stasiak Mateusz | 25 | KKSZ KONIN | 20.06.2003 |
28. | STASZAK Artur | 18 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
29. | Szreder Michał | 13 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
30. | ŚWIERK Stanisław | 15 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
31. | Troć Jędrzej | 17 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
32. | WESOŁOWSKI Jakub | 27 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
33. | WIĘCH Sebastian | 5 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
34. | WILGA Hubert | 30 | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
35. | ZASTAWNY Paweł | 28 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
36. | Ziarnowski Rafał | 10 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
1. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
3. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
4. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
6. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
7. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
8. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
8. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
10. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
11. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
12. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
13. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
14. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
15. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
16. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
17. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
18. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | zakwalifikowano |
19. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 | zakwalifikowano |
20. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 | zakwalifikowano |
21. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | zakwalifikowano |
22. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
23. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
24. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
26. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 | zakwalifikowano |
27. | zakwalifikowano | |||
28. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 | zakwalifikowano |
29. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 | zakwalifikowano |
30. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 | wyeliminowano |
30. | MAŃCZAK Mateusz | KKSZ KONIN | 12.11.2004 | wyeliminowano |
32. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 | wyeliminowano |
33. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 | wyeliminowano |
34. | KACPRZAK Igor | KKSZ KONIN | 05.11.2005 | wyeliminowano |
35. | Stasiak Mateusz | KKSZ KONIN | 20.06.2003 | wyeliminowano |
36. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
2. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
3. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
3. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
6. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
7. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
8. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
9. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
10. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
11. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
12. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
13. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
14. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
15. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
16. | |||
17. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
18. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
19. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
20. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
21. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
22. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
23. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
24. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
25. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
26. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
27. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
28. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
29. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
30. | MAŃCZAK Mateusz | KKSZ KONIN | 12.11.2004 |
30. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
32. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
33. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
34. | KACPRZAK Igor | KKSZ KONIN | 05.11.2005 |
35. | Stasiak Mateusz | KKSZ KONIN | 20.06.2003 |
36. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |