Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bartol Antonina | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
2. | BESSMAN Julia | 36 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
3. | BINKO Aleksandra | 37 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
4. | Brzezińska Zofia | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
5. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
6. | Chrzanowska Julia | 23 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
7. | CISOWSKA Zuzanna | 55 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
8. | Daniewska Michalina | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
9. | Dębicka Oliwia | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
10. | Długosz Martyna | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
11. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 12 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
12. | GRACZYK Julia | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
13. | Jabłonowska Kaja | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
14. | JAKUBIAK Zofia | 56 | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |
15. | Jeglińska Aleksandra | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
16. | Jelińska Martyna | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
17. | JERZ Lena | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
18. | KISIELEWSKA Alicja | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
19. | Kolibabka Julia | 54 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
20. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 18 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
21. | LACHMAN Antonina | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
22. | Liszka Aleksandra | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
23. | ŁAWSKA Magdalena | 19 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
24. | Łyczbińska Hanna | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
25. | Łyczbińska Marta | 38 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
26. | Matysiak Katarzyna | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
27. | MECH Marta | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
28. | MIĘTKA Gabriela | 44 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
29. | MURAWSKA Karolina | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
30. | Nowakowska Aleksandra | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
31. | OLSZEWSKA Amelia | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
32. | OLSZÓWKA Jagoda | 45 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
33. | Pijaczyńska Kinga | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
34. | Płaza Zofia | 57 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
35. | Płaza Małgorzata | 58 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
36. | ROMPCZYK Sara | 51 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
37. | SKOCZYLAS Weronika | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
38. | Synoradzka Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
39. | SZCZECHOWSKA Laura | 39 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
40. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 40 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
41. | SZEWCZYK Wiktoria | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
42. | SZMIT Laura | 41 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
43. | TOMCZAK Renata | 8 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
44. | Turbo Sonia | 49 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
45. | Urban Maja | 53 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
46. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
47. | Wasilczuk Karolina | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
48. | WASILCZUK Dominika | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
49. | WIECZOREK Aleksandra | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
50. | WIERZCHOWSKA Barbara | 26 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
51. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 46 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
52. | Wiśniewska Julia | 52 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
53. | Włosińska Julia | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
54. | Woźniak Natalia | 50 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
55. | WYTYK Dominika | 48 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
56. | WYWIAŁ Zuzanna | 28 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
57. | ZACHAREWICZ Ewa | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
58. | ŻURAWSKA Karolina | 9 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
2. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
4. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
5. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
5. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
7. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
8. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
9. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
10. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
11. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
12. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
13. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
14. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
15. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
16. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
17. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
18. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
19. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
20. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
21. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
22. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
23. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
24. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
25. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
26. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
27. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
28. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
29. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
30. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
31. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
33. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
34. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
35. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
36. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
37. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
38. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
39. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
40. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
41. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
41. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
43. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | wyeliminowano |
44. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | wyeliminowano |
45. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | wyeliminowano |
46. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | wyeliminowano |
47. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | wyeliminowano |
48. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | wyeliminowano |
49. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | wyeliminowano |
50. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | wyeliminowano |
51. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | wyeliminowano |
52. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | wyeliminowano |
53. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | wyeliminowano |
54. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 | wyeliminowano |
55. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | wyeliminowano |
56. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 | wyeliminowano |
56. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 | wyeliminowano |
58. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
2. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
3. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
5. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
6. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
7. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
8. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
9. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
10. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
11. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
12. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
13. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
14. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
15. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
16. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
17. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
18. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
19. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
20. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
21. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
22. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
23. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
24. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
25. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
26. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
27. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
28. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
29. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
30. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
31. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
32. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
33. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
34. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
35. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
36. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
37. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
38. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
39. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
40. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
41. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
41. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
43. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
44. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
45. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
46. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
47. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
48. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
49. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
50. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
51. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
52. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
53. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
54. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
55. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
56. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
56. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
58. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |