Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Aksamit Marta | 42 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
2. | Bartosz Roksana | 14 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
3. | Borkowska Weronika | 21 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
4. | Cewe Zofia | 33 | KS KARABELA | 14.05.2004 |
5. | Cieślar Zuzanna | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
6. | Cieślar Julia | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
7. | Dobińska Julia | 35 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
8. | Gałecka Natalia | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
9. | Habryn Emilia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
10. | HOFMAN Karolina | 29 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
11. | Komisarczyk Martyna | 39 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
12. | Kordel Kalina | 22 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
13. | 3 | |||
14. | Kozieł Klaudia | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
15. | Kurzyna Urszula | 23 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
16. | Laskowska Patrycja | 40 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 |
17. | Laskowska Natalia | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
18. | LASKOWSKA Marta | 38 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
19. | Lenkiewicz Zuzanna | 11 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
20. | LIPIŃSKA Natalia | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
21. | Malgrem Klaudia | 12 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
22. | Matuszak Sylwia | 1 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
23. | Mieczkowska Gabriela | 30 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
24. | Nowinowska Natalia | 15 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
25. | Okine Marta | 7 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
26. | Porada Zuzanna | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
27. | Porada Paulina | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
28. | Puda Marta | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
29. | Rowińska Karolina | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
30. | Rowińska Emilia | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
31. | Sajnóg Agata | 32 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
32. | Seredyńska Blanka | 43 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
33. | SKONIECZNA Daria | 13 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
34. | Grzegorek Małgorzata | 24 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
35. | WALCZAK Karolina | 25 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
36. | Wątor Angelika | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
37. | WĄTOR Joanna | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
38. | WIĘCKIEWICZ Maria | 34 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
39. | Wójcik Gabriela | 20 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
40. | Wróbel Zuzanna | 28 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
41. | ZAWODNIAK Małgorzata | 6 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
42. | 3 | |||
43. | Kozaczuk Małgorzata | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | zakwalifikowano | |||
2. | zakwalifikowano | |||
2. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
4. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
6. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
7. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
8. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
9. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
10. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
11. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
12. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
14. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
15. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
16. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
17. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
18. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
19. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
20. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
21. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
23. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
24. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
25. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
26. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
27. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
28. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
29. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
30. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
32. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
33. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | wyeliminowano |
34. | Laskowska Patrycja | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 | wyeliminowano |
35. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | wyeliminowano |
36. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | wyeliminowano |
37. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 | wyeliminowano |
38. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | wyeliminowano |
39. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | wyeliminowano |
41. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 | wyeliminowano |
42. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
3. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
3. | |||
3. | |||
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
5. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
6. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
7. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
9. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
10. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
11. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
12. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
13. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
14. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
15. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
16. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
17. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
18. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
19. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
20. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
21. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
22. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
23. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
24. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
25. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
26. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
27. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
28. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
29. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
30. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
31. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
32. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
33. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
34. | Laskowska Patrycja | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 |
35. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
36. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
37. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 |
38. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
39. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
41. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
42. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |