Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bończak Miłosz | 29 | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
2. | Broniszewski Marcel | 7 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
3. | Broniszewski Jakub | 35 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
4. | Brosch Maksymilian | 41 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 |
5. | DENKIEWICZ Benedykt | 46 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
6. | Dominik Tomasz | 34 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 |
7. | DUBOW Bartosz | 31 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 |
8. | Dzierniejko Jakub | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
9. | Dzwoniarski Damian | 9 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
10. | Fiedorowicz Mikołaj | 61 | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 |
11. | Gałecki Rafał | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
12. | Glanc Sebastian | 38 | KKSZ KONIN | 13.08.2002 |
13. | Glasner Hubert | 19 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
14. | Grzegorek Mikołaj | 18 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
15. | Hryciuk Szymon | 3 | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
16. | Jasiński Mateusz | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
17. | JASKOT Jakub | 60 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
18. | JEDWABNY Gracjan | 45 | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
19. | Kaczkowski Krzysztof | 21 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
20. | KACZMARCZYK Adrian | 64 | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 16.04.1999 |
21. | Kaczmarczyk Wojciech | 42 | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
22. | KARCZEWSKI Kacper | 51 | KS KARABELA | 27.02.2002 |
23. | Knez Mateusz | 2 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
24. | Kochan Michał | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
25. | Kończyło Tomasz | 23 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
26. | Kosiński Łukasz | 55 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.04.1983 |
27. | Kubica Kacper | 36 | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
28. | Kwiatkowski Oskar | 25 | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 |
29. | Lipiński Marcin | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
30. | Ławresz Damian | 44 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
31. | Marker Bartosz | 59 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 |
32. | MAZIK ALEKSANDER | 65 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.10.1970 |
33. | MIKOŁAJCZUK Norbert | 62 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 29.07.1995 |
34. | Nowak Franciszek | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
35. | OBNISKI Bartłomiej | 58 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |
36. | OCIŃSKI Jakub | 22 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
37. | Pardela Michał | 52 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
38. | PELIŃSKI Oskar | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
39. | POLAKOWSKI Korneliusz | 43 | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
40. | Prokopowicz Mateusz | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
41. | Przybylski Mikołaj | 63 | UKS SZABLA BRZOZA | 31.12.2005 |
42. | Pytel Tomasz | 11 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
43. | Rychta Krzysztof | 14 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
44. | Sikorski Kamil | 32 | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
45. | Sosulski Piotr | 26 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
46. | SOWULA Rafał | 53 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 |
47. | Stanisławski Adrian | 1 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
48. | Stasiak Olaf | 4 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
49. | STASZAK Artur | 24 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
50. | Szczepanik Piotr | 15 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
51. | Szreder Michał | 20 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
52. | SZULC Ignacy | 40 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 |
53. | ŚWIERK Stanisław | 17 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
54. | Troć Jędrzej | 28 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
55. | WESOŁOWSKI Jakub | 39 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
56. | WIĘCH Sebastian | 6 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
57. | WILGA Hubert | 57 | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
58. | ZASTAWNY Paweł | 37 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
59. | Ziarnowski Rafał | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
60. | MOŚCICKI Eryk | 49 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.04.1998 |
61. | Przystajko Daniel | 30 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 |
62. | WIĘCH Kamil | 50 | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.07.1985 |
63. | WOŁOSZYN Nikodem | 54 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1998 |
Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
2. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
3. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
4. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
5. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 | zakwalifikowano |
5. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
7. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
8. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
9. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
10. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
11. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
12. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
13. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
14. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
15. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
16. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
17. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
18. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
19. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
20. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
21. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
22. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
23. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
24. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
24. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 | zakwalifikowano |
26. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
27. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
28. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
29. | Dominik Tomasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 | zakwalifikowano |
30. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 | zakwalifikowano |
31. | WIĘCH Kamil | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.07.1985 | zakwalifikowano |
32. | Brosch Maksymilian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
33. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
34. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 | zakwalifikowano |
35. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 | zakwalifikowano |
36. | Przystajko Daniel | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 | zakwalifikowano |
37. | Kosiński Łukasz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.04.1983 | zakwalifikowano |
38. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 | zakwalifikowano |
39. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
40. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 | zakwalifikowano |
41. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
42. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
43. | Kwiatkowski Oskar | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 | zakwalifikowano |
44. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
45. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
46. | Glanc Sebastian | KKSZ KONIN | 13.08.2002 | zakwalifikowano |
47. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 | wyeliminowano |
48. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | wyeliminowano |
49. | KARCZEWSKI Kacper | KS KARABELA | 27.02.2002 | wyeliminowano |
50. | SOWULA Rafał | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 | wyeliminowano |
51. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 | wyeliminowano |
52. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 | wyeliminowano |
53. | Przybylski Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 31.12.2005 | wyeliminowano |
54. | WOŁOSZYN Nikodem | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1998 | wyeliminowano |
55. | MAZIK ALEKSANDER | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.10.1970 | wyeliminowano |
56. | DUBOW Bartosz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 | wyeliminowano |
57. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | wyeliminowano |
58. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 | wyeliminowano |
59. | SZULC Ignacy | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 | wyeliminowano |
60. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 | wyeliminowano |
61. | MOŚCICKI Eryk | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.04.1998 | wyeliminowano |
62. | MIKOŁAJCZUK Norbert | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 29.07.1995 | wyeliminowano |
63. | KACZMARCZYK Adrian | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 16.04.1999 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
2. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
3. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
3. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
5. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
6. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
7. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
8. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
9. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
10. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
11. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
12. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
13. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
14. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
15. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
16. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
17. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
17. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
19. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
20. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
21. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
22. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
23. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
24. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
25. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
26. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
27. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
28. | Dominik Tomasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.08.1980 |
29. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
30. | WIĘCH Kamil | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.07.1985 |
31. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
32. | Kwiatkowski Oskar | UKS SZABLA BRZOZA | 25.03.2003 |
33. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
34. | Brosch Maksymilian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 |
35. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
36. | Marker Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.09.2005 |
37. | Przystajko Daniel | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 12.01.1985 |
38. | Kosiński Łukasz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.04.1983 |
39. | Kubica Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.06.2001 |
40. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
41. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
42. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
43. | WILGA Hubert | UKS SZABLA ZĄBKI | 25.06.2001 |
44. | POLAKOWSKI Korneliusz | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 12.10.2004 |
45. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
46. | Glanc Sebastian | KKSZ KONIN | 13.08.2002 |
47. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
48. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
49. | KARCZEWSKI Kacper | KS KARABELA | 27.02.2002 |
50. | SOWULA Rafał | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 |
51. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 |
52. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
53. | Przybylski Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 31.12.2005 |
54. | WOŁOSZYN Nikodem | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1998 |
55. | MAZIK ALEKSANDER | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.10.1970 |
56. | DUBOW Bartosz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 |
57. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
58. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
59. | SZULC Ignacy | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 |
60. | OBNISKI Bartłomiej | IKS SZERMIERKA STAWIGUDA | 01.02.2005 |
61. | MOŚCICKI Eryk | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.04.1998 |
62. | MIKOŁAJCZUK Norbert | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 29.07.1995 |
63. | KACZMARCZYK Adrian | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 16.04.1999 |