Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.11.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OBOŃSKA Aleksandra | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
2. | DYGA Alicja | 40 | KKS KRAKÓW | 26.09.1997 |
3. | ŁAWRUKAJTIS Angelika | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.09.1998 |
4. | KUCZA Emilia | 23 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
5. | KOWACKA Aneta | 40 | AKS MIKOŁÓW | 14.02.1999 |
6. | KUCIA Karolina | 1 | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 |
7. | MARZEC Marta | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.02.1997 |
8. | MROCHEM Patrycja | 24 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
9. | MIERNIK Aleksandra | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 |
10. | CZERNIK Julia | 40 | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 |
11. | DARDA Rozalia | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
12. | KUCŁO Magdalena | 25 | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 |
13. | JAGIEŁKO Justyna | 3 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
14. | SZALONKA Adrianna | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 |
15. | BALCERAK Wiktoria | 26 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.12.1997 |
16. | ROLEK Agnieszka | 4 | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
17. | PYRA Klaudia | 40 | ISR-S CULANI WARSZAWA | 19.08.1997 |
18. | PENDRASIK Karolina | 19 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.03.1998 |
19. | KONWICKA Izabella | 18 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
20. | CZAMPIEL Katarzyna | 40 | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 |
21. | ŻUROWSKA Weronika | 40 | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 |
22. | JAROSZ Gabriela | 5 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
23. | POKORSKA Magdalena | 17 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 |
24. | Piekarska Barbara | 40 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
25. | MROSZCZAK Anna | 6 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
26. | NIEGOWSKA Julia | 28 | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
27. | PISAREK Aleksandra | 16 | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
28. | DZIWOK Maja | 37 | AZS AWF KATOWICE | 19.12.2000 |
29. | ŻAK Natalia | 29 | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |
30. | STANUCH Aleksandra | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
31. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
32. | ROJEK Zuzanna | 36 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.2000 |
33. | BRAWAŃSKA Kinga | 40 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
34. | SOJKA Wiktoria | 30 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
35. | MUSZYŃSKA Karolina | 8 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 |
36. | TARASIEWICZ Katarzyna | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
37. | ZIMNOCH Aleksandra | 14 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
38. | RECLOVA Klara | 40 | ||
39. | RABCZEWSKA Weronika | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
40. | GRYSZKA Agnieszka | 13 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
41. | Przeniosło Joanna | 40 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
42. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
43. | CHMYŁKO Sara | 32 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 |
44. | PIĄTEK Katarzyna | 11 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.08.1997 |
45. | BIESIADA Izabella | 33 | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 |
46. | KRODKIEWSKA Joanna | 40 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
47. | SOBÓL Karolina | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.02.1997 |
48. | POTIOPA Jagoda | 12 | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | POTIOPA Jagoda | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
1. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
3. | KUCIA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
3. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 | zakwalifikowano |
5. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
5. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
7. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
8. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
9. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 | zakwalifikowano |
10. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
11. | MUSZYŃSKA Karolina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 | zakwalifikowano |
12. | ŻUROWSKA Weronika | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 | zakwalifikowano |
13. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 | zakwalifikowano |
14. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
15. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
16. | BALCERAK Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.12.1997 | zakwalifikowano |
17. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
18. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 | zakwalifikowano |
19. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
20. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 | zakwalifikowano |
21. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 | zakwalifikowano |
22. | RECLOVA Klara | zakwalifikowano | ||
23. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
24. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 | zakwalifikowano |
25. | CZAMPIEL Katarzyna | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 | zakwalifikowano |
26. | KOWACKA Aneta | AKS MIKOŁÓW | 14.02.1999 | zakwalifikowano |
27. | PIĄTEK Katarzyna | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
28. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
29. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 | zakwalifikowano |
30. | BIESIADA Izabella | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 | zakwalifikowano |
31. | DYGA Alicja | KKS KRAKÓW | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
32. | KUCŁO Magdalena | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
33. | POKORSKA Magdalena | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 | zakwalifikowano |
34. | SZALONKA Adrianna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 | zakwalifikowano |
35. | ŁAWRUKAJTIS Angelika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.09.1998 | zakwalifikowano |
36. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 | zakwalifikowano |
37. | ROJEK Zuzanna | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.2000 | zakwalifikowano |
37. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 | zakwalifikowano |
39. | SOBÓL Karolina | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.02.1997 | zakwalifikowano |
40. | CHMYŁKO Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
41. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
42. | PENDRASIK Karolina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.03.1998 | zakwalifikowano |
43. | CZERNIK Julia | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 | zakwalifikowano |
44. | DZIWOK Maja | AZS AWF KATOWICE | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
45. | MIERNIK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 | zakwalifikowano |
45. | PYRA Klaudia | ISR-S CULANI WARSZAWA | 19.08.1997 | zakwalifikowano |
47. | MARZEC Marta | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.02.1997 | zakwalifikowano |
48. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | POTIOPA Jagoda | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 |
2. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
3. | KUCIA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 |
3. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
5. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
6. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
7. | BALCERAK Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.12.1997 |
8. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
9. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
10. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
11. | ŻUROWSKA Weronika | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 |
12. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
13. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
14. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
15. | RECLOVA Klara | ||
16. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
17. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
18. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
19. | MUSZYŃSKA Karolina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 |
20. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
21. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
22. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
23. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
24. | PIĄTEK Katarzyna | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.08.1997 |
25. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
26. | KUCŁO Magdalena | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 |
27. | SZALONKA Adrianna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 |
28. | ŁAWRUKAJTIS Angelika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.09.1998 |
29. | SOBÓL Karolina | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.02.1997 |
30. | CHMYŁKO Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 |
31. | PENDRASIK Karolina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.03.1998 |
32. | PYRA Klaudia | ISR-S CULANI WARSZAWA | 19.08.1997 |
33. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |
34. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
35. | CZAMPIEL Katarzyna | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 |
36. | KOWACKA Aneta | AKS MIKOŁÓW | 14.02.1999 |
37. | BIESIADA Izabella | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 |
38. | DYGA Alicja | KKS KRAKÓW | 26.09.1997 |
39. | POKORSKA Magdalena | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 |
40. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
41. | ROJEK Zuzanna | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.2000 |
41. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
43. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
44. | CZERNIK Julia | AKS MIKOŁÓW | 21.11.2000 |
45. | DZIWOK Maja | AZS AWF KATOWICE | 19.12.2000 |
46. | MIERNIK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1999 |
47. | MARZEC Marta | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.02.1997 |
48. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |