Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Adamska Martyna | 73 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
2. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 76 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
3. | Białek Marta | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
4. | BRYCH Barbara | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
5. | Charkiewicz Karolina | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
6. | CIEŚLIK Cecylia | 26 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
7. | CZAJKOWSKA Ewa | 64 | AZS AWF WARSZAWA | 09.10.2005 |
8. | Dąbrowska-Mandrela Diana | 25 | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 |
9. | Frydrych Małgorzata | 59 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
10. | Frystacka Patrycja | 29 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
11. | Gwóźdź Julia | 46 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
12. | Halemba Antonina | 61 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
13. | IZDEBSKA Wiktoria | 66 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
14. | JADCZAK Dominika | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
15. | JANELLI Zofia | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
16. | JANICKA Weronika | 39 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
17. | JARECKA Aleksandra | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
18. | JASIONEK Karolina | 50 | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 |
19. | KAMIŃSKA Gabriela | 74 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 |
20. | Kawencka Ewa | 19 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
21. | KLASIK Alicja | 4 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
22. | KLUGHARDT Gloria | 10 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
23. | KNAPIK Agata | 44 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
24. | KNAPIK Agata | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
25. | Knapik-Miazga Renata | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
26. | Kobecka Marta | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 19.04.1995 |
27. | Korkus Emilia | 22 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
28. | KOROL AMELIA | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
29. | Kuśmierz Zuzanna | 47 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
30. | Kuźmińska Hanna | 70 | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 |
31. | LEŚNIEWSKA Marta | 54 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
32. | Liczberska Aneta | 42 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
33. | ŁUSZCZ Weronika | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
34. | Majchrzak Julia | 68 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
35. | MARSZOŁEK Angelika | 38 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
36. | MAZANEK Karolina | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
37. | MICHALCZYK Marta | 65 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
38. | MIZERA Olga | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
39. | MYKA Marta | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
40. | Osadnik Maja | 52 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
41. | Pawłowska Dominika | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
42. | Pelon Patrycja | 56 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
43. | PIĄTEK Magdalena | 55 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
44. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
45. | POLIS Anna | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
46. | Przeniosło Joanna | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
47. | Pydyszewska Ewa | 69 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 |
48. | PYTKA Kamila | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
49. | PYTKA Sara | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
50. | RADWAN Patrycja | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
51. | ROSKOSZ Anna | 34 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
52. | RUP Sonia | 63 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
53. | RUTZ Barbara | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
54. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
55. | Smolej Hanna | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 |
56. | SULEJ Zuzanna | 31 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
57. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 5 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
58. | Szklar Katarzyna | 40 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
59. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | 53 | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 |
60. | SZYMANOWSKA Karolina | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
61. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 45 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
62. | Tatoj Anna | 60 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
63. | Tercjak Oliwia | 18 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
64. | TOKARSKA Klaudia | 72 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.08.2002 |
65. | TOMASZEWSKA Natalia | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
66. | WERONIECKA Julia | 67 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
67. | WIECZOREK Anna | 28 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
68. | WILASZEK Paulina | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
69. | Wysokińska Agnieszka | 71 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.03.2000 |
70. | ZAGAŁA Jagoda | 6 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
71. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
72. | Zarek Zuzanna | 35 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
73. | ZAZULAK Anastazja | 75 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
74. | Zgryźniak Kinga | 9 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
75. | Ziętek Patrycja | 32 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
76. | Żelichowska Sandra | 58 | AZS AWF WARSZAWA | 19.07.1997 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
2. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
4. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
5. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
6. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
7. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
8. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
9. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
10. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
11. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
12. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 | zakwalifikowano |
13. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
13. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
15. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
16. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
17. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
18. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
19. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
20. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
21. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
22. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
23. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
23. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
25. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 | zakwalifikowano |
26. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 | zakwalifikowano |
26. | Dąbrowska-Mandrela Diana | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 | zakwalifikowano |
28. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
29. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
30. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
31. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
32. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
33. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
34. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
35. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
36. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
37. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
38. | KAMIŃSKA Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 | zakwalifikowano |
39. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
40. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
41. | Pydyszewska Ewa | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 | zakwalifikowano |
42. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
43. | CZAJKOWSKA Ewa | AZS AWF WARSZAWA | 09.10.2005 | zakwalifikowano |
44. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
45. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
45. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
47. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
48. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
49. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
50. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
51. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
52. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
53. | Kuźmińska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 | zakwalifikowano |
53. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
55. | Wysokińska Agnieszka | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.03.2000 | wyeliminowano |
56. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | wyeliminowano |
56. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 | wyeliminowano |
58. | Żelichowska Sandra | AZS AWF WARSZAWA | 19.07.1997 | wyeliminowano |
59. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | wyeliminowano |
60. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | wyeliminowano |
61. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | wyeliminowano |
62. | Kobecka Marta | AZS AWF WARSZAWA | 19.04.1995 | wyeliminowano |
63. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | wyeliminowano |
64. | Smolej Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 | wyeliminowano |
64. | JASIONEK Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 | wyeliminowano |
66. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | wyeliminowano |
67. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 | wyeliminowano |
67. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 | wyeliminowano |
69. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | wyeliminowano |
70. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.08.2002 | wyeliminowano |
71. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | wyeliminowano |
72. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | wyeliminowano |
73. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | wyeliminowano |
73. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | wyeliminowano |
75. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | wyeliminowano |
75. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
2. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
5. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
6. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
7. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
8. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
9. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
10. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
11. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
12. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
13. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
14. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
15. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
16. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
17. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
18. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
19. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
20. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
21. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
22. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
22. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
24. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
24. | Dąbrowska-Mandrela Diana | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 |
26. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
27. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
28. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
29. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
30. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
31. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
32. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
33. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
34. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
35. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
36. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
37. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
38. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
39. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
40. | KAMIŃSKA Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 |
41. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
42. | Pydyszewska Ewa | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 |
43. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
44. | CZAJKOWSKA Ewa | AZS AWF WARSZAWA | 09.10.2005 |
45. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
46. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
47. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
48. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
49. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
50. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
51. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
52. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
53. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
53. | Kuźmińska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 |
55. | Wysokińska Agnieszka | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.03.2000 |
56. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
56. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
58. | Żelichowska Sandra | AZS AWF WARSZAWA | 19.07.1997 |
59. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
60. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
61. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
62. | Kobecka Marta | AZS AWF WARSZAWA | 19.04.1995 |
63. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
64. | Smolej Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 |
64. | JASIONEK Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 |
66. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
67. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 |
67. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
69. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
70. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.08.2002 |
71. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
72. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
73. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
73. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
75. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
75. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |