Turniej

Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.01.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SZYMAŃSKI Kamil 37 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1991
2. NUCKOWSKI Miłosz 20 WROCŁAWIANIE 06.05.1990
3. OSMAŃSKI Paweł 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.05.1989
4. KOSICKI Michał 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991
5. WIŚNIEWSKI Rafał 52 AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993
6. KOLEC Piotr 38 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993
7. TUSZKIEWICZ Piotr 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.04.1991
8. BRYZEK Piotr 17 AZS AWF WARSZAWA 06.02.1989
9. GRYGLEWSKI Krystian 36 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994
10. TACZKOWSKI Dawid 41 AZS AWF POZNAŃ 28.04.1993
11. WŁOSEK Maciej 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991
12. KOZŁOWSKI Patryk 40 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.1990
13. TYCZYŃSKI Michał 33 AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993
14. SMURA Mikołaj 21 AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990
15. SINORACKI Tomasz 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.08.1989
16. CZAJKOWSKI Maciej 16 BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990
17. NIEDZIELSKI Łukasz 52 POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992
18. Janda Piotr 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
19. BARCZUK Antoni 4 AZS AWF WARSZAWA 12.12.1990
20. KOLER Jakub 34 MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
21. JUREWICZ Jakub 48 ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993
22. SMURA Michał 22 AZS AWF POZNAŃ 16.11.1989
23. WIŚNIEWSKI Jakub 47 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.09.1992
24. KRYCZAŁO Michał 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1991
25. ŁUKOWSKI Bartosz 5 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.04.1989
26. JĘDRZEJEWSKI Filip 24 AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992
27. KOSICKI Mateusz 32 BUDOWLANI TORUŃ 03.02.1991
28. JANDA Michał 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
29. SIESS Michał 43 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
30. NOWAK Krystian 31 AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991
31. TOMCZAK Mirosław 15 BUDOWLANI TORUŃ 13.10.1989
32. CZERWIŃSKI Krzysztof 25 AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991
33. NOWOSIELSKI Ksawery 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993
34. Surwiłło Jakub 39 AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993
35. PŁOCHARSKI Filip 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990
36. METZA Oskar 26 AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
37. PUZIANOWSKI Michał 14 WROCŁAWIANIE 15.08.1989
38. ANDRZEJAK Piotr 44 AZS AWF WARSZAWA 27.02.1993
39. TOKARCZYK Łukasz 52 BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993
40. KLAMAN Mateusz 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.05.1990
41. SOSNOWSKI Dominik 8 AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989
42. BASIŃSKI Mikołaj 27 AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992
43. PRZYSZLAK Krzysztof 11 WROCŁAWIANIE 24.05.1989
44. KNITTER Mateusz 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993
45. GAJDA Robert 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990
46. SZYMAŃSKI Aleksander 10 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.09.1989
47. MLECZEK Patryk 45 ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.12.1990
48. KOPER Damian 9 AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. ŁUKOWSKI Bartosz NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.04.1989 zakwalifikowano
2. BASIŃSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992 zakwalifikowano
3. SZYMAŃSKI Aleksander NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.09.1989 zakwalifikowano
4. WŁOSEK Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991 zakwalifikowano
5. JANDA Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991 zakwalifikowano
6. KOSICKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991 zakwalifikowano
7. BARCZUK Antoni AZS AWF WARSZAWA 12.12.1990 zakwalifikowano
8. BRYZEK Piotr AZS AWF WARSZAWA 06.02.1989 zakwalifikowano
9. PŁOCHARSKI Filip FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990 zakwalifikowano
10. OSMAŃSKI Paweł KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.05.1989 zakwalifikowano
11. PUZIANOWSKI Michał WROCŁAWIANIE 15.08.1989 zakwalifikowano
12. SOSNOWSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989 zakwalifikowano
13. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991 zakwalifikowano
14. SINORACKI Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.08.1989 zakwalifikowano
15. KNITTER Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993 zakwalifikowano
16. SMURA Michał AZS AWF POZNAŃ 16.11.1989 zakwalifikowano
17. WIŚNIEWSKI Jakub KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.09.1992 zakwalifikowano
18. GRYGLEWSKI Krystian FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994 zakwalifikowano
19. Surwiłło Jakub AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993 zakwalifikowano
20. TYCZYŃSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993 zakwalifikowano
20. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991 zakwalifikowano
20. NUCKOWSKI Miłosz WROCŁAWIANIE 06.05.1990 zakwalifikowano
23. CZAJKOWSKI Maciej BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990 zakwalifikowano
24. PRZYSZLAK Krzysztof WROCŁAWIANIE 24.05.1989 zakwalifikowano
25. KOSICKI Mateusz BUDOWLANI TORUŃ 03.02.1991 zakwalifikowano
26. TOMCZAK Mirosław BUDOWLANI TORUŃ 13.10.1989 zakwalifikowano
27. KOPER Damian AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992 zakwalifikowano
28. NOWAK Krystian AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991 zakwalifikowano
29. KRYCZAŁO Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1991 zakwalifikowano
30. NOWOSIELSKI Ksawery KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993 zakwalifikowano
31. TUSZKIEWICZ Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.04.1991 zakwalifikowano
32. JĘDRZEJEWSKI Filip AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992 zakwalifikowano
33. KOLEC Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993 zakwalifikowano
34. NIEDZIELSKI Łukasz POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992 zakwalifikowano
35. GAJDA Robert KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990 zakwalifikowano
36. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
37. CZERWIŃSKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991 zakwalifikowano
38. KLAMAN Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.05.1990 zakwalifikowano
39. KOZŁOWSKI Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.1990 zakwalifikowano
40. WIŚNIEWSKI Rafał AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993 zakwalifikowano
41. SMURA Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990 zakwalifikowano
42. JUREWICZ Jakub ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993 zakwalifikowano
43. TACZKOWSKI Dawid AZS AWF POZNAŃ 28.04.1993 zakwalifikowano
44. ANDRZEJAK Piotr AZS AWF WARSZAWA 27.02.1993 zakwalifikowano
45. METZA Oskar AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993 zakwalifikowano
46. TOKARCZYK Łukasz BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993 zakwalifikowano
47. SZYMAŃSKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 24.04.1991 zakwalifikowano
48. MLECZEK Patryk ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.12.1990 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. ŁUKOWSKI Bartosz NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.04.1989
2. SINORACKI Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.08.1989
3. GRYGLEWSKI Krystian FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.06.1994
3. WŁOSEK Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.03.1991
5. BARCZUK Antoni AZS AWF WARSZAWA 12.12.1990
6. PŁOCHARSKI Filip FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.02.1990
7. PUZIANOWSKI Michał WROCŁAWIANIE 15.08.1989
8. SOSNOWSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989
9. BASIŃSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 10.03.1992
10. JANDA Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
11. BRYZEK Piotr AZS AWF WARSZAWA 06.02.1989
12. OSMAŃSKI Paweł KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.05.1989
13. Janda Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.04.1991
14. SMURA Michał AZS AWF POZNAŃ 16.11.1989
15. KOPER Damian AZS AWF POZNAŃ 25.05.1992
16. GAJDA Robert KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.02.1990
17. SZYMAŃSKI Aleksander NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.09.1989
18. KOSICKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.02.1991
19. KNITTER Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.08.1993
20. WIŚNIEWSKI Jakub KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.09.1992
21. Surwiłło Jakub AZS AWF WARSZAWA 21.12.1993
22. NUCKOWSKI Miłosz WROCŁAWIANIE 06.05.1990
23. CZAJKOWSKI Maciej BUDOWLANI TORUŃ 05.04.1990
24. PRZYSZLAK Krzysztof WROCŁAWIANIE 24.05.1989
25. KOSICKI Mateusz BUDOWLANI TORUŃ 03.02.1991
26. TOMCZAK Mirosław BUDOWLANI TORUŃ 13.10.1989
27. NOWAK Krystian AZS AWF POZNAŃ 08.12.1991
28. KRYCZAŁO Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1991
29. TUSZKIEWICZ Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.04.1991
30. KOLEC Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27.01.1993
31. ANDRZEJAK Piotr AZS AWF WARSZAWA 27.02.1993
32. METZA Oskar AZS AWF POZNAŃ 05.02.1993
33. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
33. TYCZYŃSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 17.04.1993
35. NOWOSIELSKI Ksawery KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.1993
36. JĘDRZEJEWSKI Filip AZS AWF POZNAŃ 26.08.1992
37. NIEDZIELSKI Łukasz POLONIA 1912 LESZNO 07.09.1992
38. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
39. CZERWIŃSKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.12.1991
40. KLAMAN Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.05.1990
41. KOZŁOWSKI Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.1990
42. WIŚNIEWSKI Rafał AZS AWF POZNAŃ 12.07.1993
43. SMURA Mikołaj AZS AWF POZNAŃ 07.01.1990
44. JUREWICZ Jakub ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.01.1993
45. TACZKOWSKI Dawid AZS AWF POZNAŃ 28.04.1993
46. TOKARCZYK Łukasz BUDOWLANI TORUŃ 02.05.1993
47. SZYMAŃSKI Kamil AZS AWF WARSZAWA 24.04.1991
48. MLECZEK Patryk ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.12.1990

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content