Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.02.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GŁOWACKA Julita 53 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.01.1989
2. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1 AZS AWF KATOWICE 01.03.1982
3. KRASIKOVIENE Gryta 0
4. SKORUPKA Aleksandra 25 STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1989
5. LAMPKOWSKA Katarzyna 23 PKSZERM WARSZAWA 09.12.1986
6. BEREZA Małgorzata 3 AZS AWF KATOWICE 21.07.1984
7. HENCZ Zuzanna 58 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991
8. PIOVESAN Patrizia 0
9. STRUG Kamila 26 AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994
10. MOSKWA Mirosława 49 T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992
11. ROSTKOWSKA Anna 20 KSz WARSZAWIANKA 24.07.1989
12. MYKA Marta 61 AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
13. MARKOWSKA Natalia 19 AZS AWF KATOWICE 20.12.1985
14. ANDARCIA Maria 0
15. Knapik-Miazga Renata 5 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
16. BŁACH Blanka 42 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
17. STROKA Małgorzata 6 AZS AWF WARSZAWA 12.09.1980
18. PILECKA Patrycja 56 KS SZPADA WROCŁAW 20.10.1993
19. TEREBA Magdalena 18 AZS AWF KRAKÓW 01.10.1983
20. SKORUPKA Sylwia 41 STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990
21. JOHNE Monika 9 PKSZERM WARSZAWA 31.10.1981
22. KWAPISZ Agnieszka 43 AZS AWF KATOWICE 12.03.1988
23. AŻUKAITE Agnee 0
24. MARCINKOWSKA Karolina 38 AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992
25. TYRAK Katarzyna 0 KKS KRAKÓW 22.12.1991
26. POLIS Anna 17 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
27. DĄBROWA Katarzyna 10 AZS AWF WARSZAWA 29.01.1989
28. DOLECKA Klaudia 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990
29. PIEKARSKA Monika 36 AZS AWF WARSZAWA 01.01.1989
30. Mielańczyk Martyna 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989
31. PYTKA Kamila 63 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
32. Kruk Magdalena 32 AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
33. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 11 AZS AWF KRAKÓW 18.03.1981
34. MIZERA Olga 31 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
35. JAROSZ Hanna 70 AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993
36. ŚWITAKOWSKA Monika 0 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993
37. MOSLER Dominika 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.1989
38. CHLEBIEJ Katarzyna 34 PIAST GLIWICE 21.06.1991
39. KRÓLAK Natalia 12 AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990
40. MAJCHER Marta 50 AZS AWF KATOWICE 23.04.1991
41. MARTINEZ Maria 0
42. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 33 AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
43. ŻOLA Monika 14 KKS KRAKÓW 19.03.1987

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta AZS AWF KATOWICE 01.03.1982 zakwalifikowano
2. DĄBROWA Katarzyna AZS AWF WARSZAWA 29.01.1989 zakwalifikowano
3. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata AZS AWF KRAKÓW 18.03.1981 zakwalifikowano
4. BEREZA Małgorzata AZS AWF KATOWICE 21.07.1984 zakwalifikowano
5. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
6. Mielańczyk Martyna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989 zakwalifikowano
7. SKORUPKA Sylwia STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990 zakwalifikowano
8. MARKOWSKA Natalia AZS AWF KATOWICE 20.12.1985 zakwalifikowano
9. GŁOWACKA Julita WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.01.1989 zakwalifikowano
10. STROKA Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 12.09.1980 zakwalifikowano
11. ŻOLA Monika KKS KRAKÓW 19.03.1987 zakwalifikowano
12. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
13. MOSLER Dominika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.1989 zakwalifikowano
14. PILECKA Patrycja KS SZPADA WROCŁAW 20.10.1993 zakwalifikowano
15. MARCINKOWSKA Karolina AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992 zakwalifikowano
16. SKORUPKA Aleksandra STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1989 zakwalifikowano
17. MARTINEZ Maria zakwalifikowano
18. TEREBA Magdalena AZS AWF KRAKÓW 01.10.1983 zakwalifikowano
19. ROSTKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 24.07.1989 zakwalifikowano
20. ANDARCIA Maria zakwalifikowano
21. ŚWITAKOWSKA Monika ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993 zakwalifikowano
22. CHLEBIEJ Katarzyna PIAST GLIWICE 21.06.1991 zakwalifikowano
23. AŻUKAITE Agnee zakwalifikowano
24. MYKA Marta AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992 zakwalifikowano
25. TYRAK Katarzyna KKS KRAKÓW 22.12.1991 zakwalifikowano
26. MOSKWA Mirosława T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992 zakwalifikowano
27. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
28. KRÓLAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990 zakwalifikowano
29. JAROSZ Hanna AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993 zakwalifikowano
30. HENCZ Zuzanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991 zakwalifikowano
31. JOHNE Monika PKSZERM WARSZAWA 31.10.1981 zakwalifikowano
32. PIEKARSKA Monika AZS AWF WARSZAWA 01.01.1989 zakwalifikowano
33. DOLECKA Klaudia T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990 zakwalifikowano
34. KWAPISZ Agnieszka AZS AWF KATOWICE 12.03.1988 zakwalifikowano
35. Kruk Magdalena AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991 zakwalifikowano
36. BŁACH Blanka AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
37. STRUG Kamila AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994 zakwalifikowano
38. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991 zakwalifikowano
39. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
39. MAJCHER Marta AZS AWF KATOWICE 23.04.1991 zakwalifikowano
41. PIOVESAN Patrizia zakwalifikowano
42. KRASIKOVIENE Gryta zakwalifikowano
42. LAMPKOWSKA Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.12.1986 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. STROKA Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 12.09.1980
2. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta AZS AWF KATOWICE 01.03.1982
3. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata AZS AWF KRAKÓW 18.03.1981
3. MOSLER Dominika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.1989
5. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
6. MARKOWSKA Natalia AZS AWF KATOWICE 20.12.1985
7. CHLEBIEJ Katarzyna PIAST GLIWICE 21.06.1991
8. JOHNE Monika PKSZERM WARSZAWA 31.10.1981
9. BEREZA Małgorzata AZS AWF KATOWICE 21.07.1984
10. GŁOWACKA Julita WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.01.1989
11. MARCINKOWSKA Karolina AZS AWF WROCŁAW 20.02.1992
12. MARTINEZ Maria
13. ROSTKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 24.07.1989
14. ŚWITAKOWSKA Monika ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993
15. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
16. MAJCHER Marta AZS AWF KATOWICE 23.04.1991
17. DĄBROWA Katarzyna AZS AWF WARSZAWA 29.01.1989
18. Mielańczyk Martyna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989
19. SKORUPKA Sylwia STSZERM LEGIA WARSZAWA 08.04.1990
20. ŻOLA Monika KKS KRAKÓW 19.03.1987
21. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
22. PILECKA Patrycja KS SZPADA WROCŁAW 20.10.1993
23. SKORUPKA Aleksandra STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1989
24. TEREBA Magdalena AZS AWF KRAKÓW 01.10.1983
25. ANDARCIA Maria
26. AŻUKAITE Agnee
27. KRÓLAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 14.11.1990
28. DOLECKA Klaudia T.S. GÓRNIK RADLIN 24.09.1990
29. Kruk Magdalena AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
30. BŁACH Blanka AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
31. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
32. PIOVESAN Patrizia
33. MYKA Marta AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
34. TYRAK Katarzyna KKS KRAKÓW 22.12.1991
35. MOSKWA Mirosława T.S. GÓRNIK RADLIN 30.07.1992
36. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
37. JAROSZ Hanna AZS AWF WROCŁAW 23.01.1993
38. HENCZ Zuzanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.07.1991
39. PIEKARSKA Monika AZS AWF WARSZAWA 01.01.1989
40. KWAPISZ Agnieszka AZS AWF KATOWICE 12.03.1988
41. STRUG Kamila AZS AWF WROCŁAW 17.06.1994
42. LAMPKOWSKA Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.12.1986
42. KRASIKOVIENE Gryta

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content