Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BRYZEK Piotr | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
2. | CZAJKOWSKI Maciej | 15 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
3. | OSMAŃSKI Paweł | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
4. | METZA Oskar | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
5. | JĘDRZEJEWSKI Filip | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
6. | SIESS Michał | 50 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
7. | NUCKOWSKI Miłosz | 19 | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
8. | NOWAK Krystian | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
9. | Janda Piotr | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
10. | WŁOSEK Maciej | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
11. | Surwiłło Jakub | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
12. | SINORACKI Tomasz | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
13. | JUREWICZ Jakub | 52 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
14. | TOMCZAK Mirosław | 14 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
15. | DENKIEWICZ Sebastian | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
16. | SMURA Michał | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
17. | ŁUKOWSKI Bartosz | 4 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
18. | KOSICKI Michał | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
19. | TYCZYŃSKI Michał | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
20. | GRYGLEWSKI Krystian | 23 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
21. | KOPER Damian | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
22. | MLECZEK Konrad | 62 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
23. | KRYCZAŁO Michał | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
24. | KLAMAN Mateusz | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
25. | NOWOSIELSKI Adam | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.07.1989 |
26. | SMURA Mikołaj | 22 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
27. | BARCZUK Antoni | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
28. | KOSICKI Mateusz | 37 | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
29. | ANDRZEJAK Piotr | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
30. | Kozłowski Jakub | 54 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
31. | PŁOCHARSKI Filip | 6 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
32. | CZERWIŃSKI Krzysztof | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
33. | BASIŃSKI Mikołaj | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
34. | PRZYSZLAK Krzysztof | 12 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
35. | SZYMAŃSKI Aleksander | 11 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
36. | KNITTER Mateusz | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
37. | TACZKOWSKI Dawid | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 28.04.1993 |
38. | JANDA Michał | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
39. | SKAWIŃSKI Marek | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 |
40. | KOLEC Piotr | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.01.1993 |
41. | GAJDA Robert | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
42. | SOSNOWSKI Dominik | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
43. | PUZIANOWSKI Michał | 9 | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
44. | MATYSIAK Zbigniew | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 |
45. | WIŚNIEWSKI Rafał | 56 | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 | zakwalifikowano |
1. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 | zakwalifikowano |
1. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 | zakwalifikowano |
4. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 | zakwalifikowano |
5. | MATYSIAK Zbigniew | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 | zakwalifikowano |
6. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 | zakwalifikowano |
7. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
8. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 | zakwalifikowano |
8. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 | zakwalifikowano |
10. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
11. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
12. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
13. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 | zakwalifikowano |
14. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 | zakwalifikowano |
15. | NOWOSIELSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.07.1989 | zakwalifikowano |
16. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | zakwalifikowano |
17. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
18. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
19. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
20. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
21. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
22. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 | zakwalifikowano |
23. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 | zakwalifikowano |
24. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 | zakwalifikowano |
25. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
26. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 | zakwalifikowano |
27. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
28. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 | zakwalifikowano |
29. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 | zakwalifikowano |
30. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 | zakwalifikowano |
31. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
32. | SKAWIŃSKI Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 | zakwalifikowano |
33. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
34. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 | zakwalifikowano |
35. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 | zakwalifikowano |
36. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 | zakwalifikowano |
37. | TACZKOWSKI Dawid | AZS AWF POZNAŃ | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
38. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
39. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
40. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 | zakwalifikowano |
41. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 | zakwalifikowano |
42. | KOLEC Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.01.1993 | zakwalifikowano |
43. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
44. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 | zakwalifikowano |
45. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
2. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
3. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
3. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
5. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
6. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
7. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
8. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
9. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
10. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
11. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
12. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
13. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
14. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
15. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
16. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
17. | MATYSIAK Zbigniew | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 |
18. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
19. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
20. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
21. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
22. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
23. | NOWOSIELSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.07.1989 |
24. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
25. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
26. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
27. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
28. | SKAWIŃSKI Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1991 |
29. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
30. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
31. | KOLEC Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.01.1993 |
32. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
33. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
34. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
35. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
36. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
37. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
38. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
39. | TACZKOWSKI Dawid | AZS AWF POZNAŃ | 28.04.1993 |
40. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
41. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |
42. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
43. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
44. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
45. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |