Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.03.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZYMCZAK Anna | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
2. | Długosz Martyna | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
3. | SALAMON Hanna | 0 | WROCŁAWIANIE | 05.01.1997 |
4. | IZDEBSKA Wioletta | 80 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.08.1996 |
5. | GLAZER Emilia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.05.1997 |
6. | SULIK Sandra | 3 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
7. | DĄBROWSKA Agnieszka | 0 | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 |
8. | JERECZEK Anna | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
9. | PAŹDZIORA Magdalena | 66 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 26.08.1996 |
10. | WĄSOWICZ Julia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
11. | SROKA Oliwia | 64 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.06.1996 |
12. | KUĆKO Karolina | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 |
13. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
14. | SZABO Nora | 0 | ||
15. | BÓRKOWSKA Michalina | 63 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 |
16. | ŻUROWSKA Beata | 0 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
17. | LIPIŃSKA Melania | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 |
18. | PIĘTKA Dominika | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.01.1996 |
19. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 |
20. | STANUCH Anna | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 |
21. | HOHENADEL Lei-Lani | 0 | ||
22. | STRACHOWSKA Magdalena | 12 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
23. | SMOLIŃSKA Anna | 59 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 19.04.1996 |
24. | JERECZEK Wiktoria | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.1997 |
25. | CURYŁO Matylda | 0 | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
26. | BUSZKA Anna | 0 | IKS LESZNO | 17.01.1997 |
27. | HIRSZ Zuzanna | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 |
28. | OLLARI Anna | 0 | ||
29. | ZBINKOWSKA Agnieszka | 0 | WROCŁAWIANIE | 09.03.1997 |
30. | MEJZA Agnieszka | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
31. | RUSZKOWSKA Zuzanna | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 02.03.1997 |
32. | SIKORSKA Agnieszka | 54 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 24.12.1996 |
33. | DRAPELLA Magdalena | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
34. | ATANASOVA Darya | 0 | ||
35. | SERGEJEVA Nella | 0 | ||
36. | JAKUBCZAK Katarzyna | 50 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 20.12.1996 |
37. | Chrzanowska Julia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
38. | PRZYBOROWSKA Kamila | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 |
39. | WIADEREK Alicja | 17 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
40. | WAGENHALS Fabia | 0 | ||
41. | REZMER Wiktoria | 19 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 14.06.1996 |
42. | MATUSZEWSKA Zuzanna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
43. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 0 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
44. | BURMEISTER Stephanie | 0 | ||
45. | MARCHEWKA Marta | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 |
46. | KAPITSA Anastasya | 0 | ||
47. | SAWKO Michalina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 |
48. | SIWEK Natalia | 47 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
49. | Szulc Michalina | 20 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.04.1996 |
50. | BURACZEWSKA Julia | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
51. | PUŁA Klaudia | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
52. | SZEWCZYK Małgorzata | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 |
53. | MOLLER Ella | 0 | ||
54. | SCUKOVA Michaela | 0 | ||
55. | RICE Ella | 0 | ||
56. | BURKACKA Lidia | 45 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
57. | Vetulani Maria | 22 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
58. | PIOTROWSKA Monika | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 |
59. | LACHMAN Katarzyna | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
60. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 0 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
61. | CZERWIŃSKA Klaudia | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 |
62. | ARTEMYEVA Maria | 0 | ||
63. | NIWIŃSKA Aleksandra | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 |
64. | MARYNIAK Klaudia | 30 | WROCŁAWIANIE | 06.07.1996 |
65. | PRZYLIPIAK Olga | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1997 |
66. | ŻELECHOWSKA Sara | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
67. | BITTERA Kitti | 0 | ||
68. | ADAMSKA Klaudia | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
69. | WRÓBEL Kinga | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 |
70. | BANASZAK Magdalena | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 05.03.1996 |
71. | BARTNICKA Róża | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 |
72. | PADALIS Alma | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.11.1996 |
73. | LENCBERGA Eliza | 0 | ||
74. | LARINA Anastasia | 0 | ||
75. | BROŻYNA Oliwia | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1996 |
76. | MATUSZEWSKA Michalina | 34 | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
77. | MISIOR Edyta | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 |
78. | SZIKELA Stephany | 0 | ||
79. | WILASZEK Paulina | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
2. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
3. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 | zakwalifikowano |
4. | BURMEISTER Stephanie | zakwalifikowano | ||
5. | SZABO Nora | zakwalifikowano | ||
6. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
7. | SZIKELA Stephany | zakwalifikowano | ||
8. | KUĆKO Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 | zakwalifikowano |
9. | JAKUBCZAK Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 20.12.1996 | zakwalifikowano |
10. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 | zakwalifikowano |
10. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
12. | PIĘTKA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 04.01.1996 | zakwalifikowano |
13. | REZMER Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 14.06.1996 | zakwalifikowano |
14. | KAPITSA Anastasya | zakwalifikowano | ||
15. | Szulc Michalina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.04.1996 | zakwalifikowano |
16. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
17. | ARTEMYEVA Maria | zakwalifikowano | ||
17. | BITTERA Kitti | zakwalifikowano | ||
19. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
20. | BROŻYNA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1996 | zakwalifikowano |
21. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
22. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
23. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
23. | MOLLER Ella | zakwalifikowano | ||
25. | HOHENADEL Lei-Lani | zakwalifikowano | ||
26. | RUSZKOWSKA Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 02.03.1997 | zakwalifikowano |
27. | LIPIŃSKA Melania | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 | zakwalifikowano |
28. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
29. | BUSZKA Anna | IKS LESZNO | 17.01.1997 | zakwalifikowano |
30. | ATANASOVA Darya | zakwalifikowano | ||
31. | SZEWCZYK Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 | zakwalifikowano |
32. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 | zakwalifikowano |
33. | PADALIS Alma | UKS ATENA GDAŃSK | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
33. | PRZYBOROWSKA Kamila | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
35. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
36. | BARTNICKA Róża | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 | zakwalifikowano |
36. | NIWIŃSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 | zakwalifikowano |
38. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
39. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 | zakwalifikowano |
40. | LENCBERGA Eliza | zakwalifikowano | ||
41. | SROKA Oliwia | MKS KUSY SZCZECIN | 23.06.1996 | zakwalifikowano |
42. | DĄBROWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 | zakwalifikowano |
43. | SAWKO Michalina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 | zakwalifikowano |
44. | MARYNIAK Klaudia | WROCŁAWIANIE | 06.07.1996 | zakwalifikowano |
45. | BANASZAK Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 05.03.1996 | zakwalifikowano |
46. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
47. | SIKORSKA Agnieszka | AZS UKW BYDGOSZCZ | 24.12.1996 | zakwalifikowano |
48. | BÓRKOWSKA Michalina | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 | zakwalifikowano |
49. | JERECZEK Wiktoria | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
50. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
51. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
52. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
53. | CZERWIŃSKA Klaudia | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 | zakwalifikowano |
54. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 | zakwalifikowano |
55. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 | zakwalifikowano |
56. | MARCHEWKA Marta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
57. | PAŹDZIORA Magdalena | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 26.08.1996 | zakwalifikowano |
58. | SCUKOVA Michaela | zakwalifikowano | ||
59. | IZDEBSKA Wioletta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.08.1996 | zakwalifikowano |
60. | STANUCH Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 | zakwalifikowano |
61. | OLLARI Anna | zakwalifikowano | ||
62. | ZBINKOWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 09.03.1997 | zakwalifikowano |
63. | SALAMON Hanna | WROCŁAWIANIE | 05.01.1997 | zakwalifikowano |
64. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
65. | SMOLIŃSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 19.04.1996 | zakwalifikowano |
66. | HIRSZ Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 | zakwalifikowano |
67. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 | zakwalifikowano |
68. | GLAZER Emilia | UKS ATENA GDAŃSK | 04.05.1997 | zakwalifikowano |
69. | RICE Ella | zakwalifikowano | ||
70. | WRÓBEL Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
71. | PIOTROWSKA Monika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
72. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
73. | LARINA Anastasia | zakwalifikowano | ||
74. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 | zakwalifikowano |
74. | SERGEJEVA Nella | zakwalifikowano | ||
76. | PRZYLIPIAK Olga | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1997 | zakwalifikowano |
77. | WAGENHALS Fabia | zakwalifikowano | ||
78. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
79. | MISIOR Edyta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
2. | SZABO Nora | ||
3. | JAKUBCZAK Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 20.12.1996 |
3. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
5. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
6. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
7. | REZMER Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 14.06.1996 |
8. | JERECZEK Wiktoria | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.1997 |
9. | BURMEISTER Stephanie | ||
10. | SZIKELA Stephany | ||
11. | PIĘTKA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 04.01.1996 |
12. | KAPITSA Anastasya | ||
13. | BITTERA Kitti | ||
14. | LIPIŃSKA Melania | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 |
15. | PRZYBOROWSKA Kamila | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 |
16. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
17. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
18. | ARTEMYEVA Maria | ||
19. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
20. | BROŻYNA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.1996 |
21. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
22. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
23. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
23. | MOLLER Ella | ||
25. | HOHENADEL Lei-Lani | ||
26. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
27. | ATANASOVA Darya | ||
28. | SZEWCZYK Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 |
29. | BARTNICKA Róża | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 |
30. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
31. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
32. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
33. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
34. | KUĆKO Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 |
35. | Szulc Michalina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.04.1996 |
36. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
37. | RUSZKOWSKA Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 02.03.1997 |
38. | BUSZKA Anna | IKS LESZNO | 17.01.1997 |
39. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
40. | PADALIS Alma | UKS ATENA GDAŃSK | 04.11.1996 |
41. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
42. | NIWIŃSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 |
43. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
44. | LENCBERGA Eliza | ||
45. | SROKA Oliwia | MKS KUSY SZCZECIN | 23.06.1996 |
46. | DĄBROWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 |
47. | SAWKO Michalina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 |
48. | MARYNIAK Klaudia | WROCŁAWIANIE | 06.07.1996 |
49. | BANASZAK Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 05.03.1996 |
50. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
51. | SIKORSKA Agnieszka | AZS UKW BYDGOSZCZ | 24.12.1996 |
52. | BÓRKOWSKA Michalina | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1996 |
53. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
54. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
55. | CZERWIŃSKA Klaudia | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 |
56. | SCUKOVA Michaela | ||
57. | STANUCH Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 |
58. | ZBINKOWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 09.03.1997 |
59. | HIRSZ Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 |
60. | GLAZER Emilia | UKS ATENA GDAŃSK | 04.05.1997 |
61. | WRÓBEL Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 |
62. | LARINA Anastasia | ||
63. | SERGEJEVA Nella | ||
63. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
65. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
66. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
67. | MARCHEWKA Marta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 |
68. | PAŹDZIORA Magdalena | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 26.08.1996 |
69. | IZDEBSKA Wioletta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.08.1996 |
70. | OLLARI Anna | ||
71. | SALAMON Hanna | WROCŁAWIANIE | 05.01.1997 |
72. | SMOLIŃSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 19.04.1996 |
73. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 |
74. | RICE Ella | ||
75. | PIOTROWSKA Monika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 |
76. | PRZYLIPIAK Olga | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1997 |
77. | WAGENHALS Fabia | ||
78. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
79. | MISIOR Edyta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 |