Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Danil FEDOROV 0
2. Krzysztof WOŹNY 1 KKSZ KONIN 31.03.1996
3. Szymon WAĆKOWSKI 0 UKS SZABLA ZĄBKI 26.06.1997
4. Mateusz Knez 51 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
5. Patrick RIEDEL 0
6. Egor ROMANOV 0
7. Jonas STEGER 0
8. Aleksander MIMIER 2 KKSZ KONIN 16.05.1996
9. Tomasz KIEŁCZEWSKI 42 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
10. Janusz ZAPAŚNIK 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.07.1996
11. Bensamin VASS 0
12. Vasily SHIRSHOV 0
13. Alexander LEONOV 0
14. Paweł NASUTA 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
15. Michał RÓŻYCKI 4 AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
16. Iiya SEMIN 0
17. Lorenzo MENIKHEIM 0
18. Patryk ZAREMBA 41 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
19. Alexey NAUMOV 0
20. Nikita KLOCHKOV 0
21. A STEPANOV 0
22. Beniamin BADURA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
23. Kristof JUHASZ 0
24. Maksymilian PRACZ 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
25. Pavel NIKONOV 0
26. Nikita YAKOVENKO 0
27. Konstantin KRAUSE 0
28. Kamil GRONIECKI 8 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
29. Nikita LYSZNKO 0
30. K BOCHKAREW 0
31. Damian Ławresz 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
32. Sebastian NGUYEN VAN 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 02.03.1996
33. Jonathan SAUER 0
34. A MOROZOV 0
35. Mateusz KAWALIŁO 11 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
36. Denis KOKOREV 0
37. Jiri PLONER 0 14.03.1996
38. Kamil SIWEK 14 KKSZ KONIN 22.01.1996
39. Paweł BEBKO 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 15.06.1997
40. Carl-Magnus FRIEDE 0
41. P MATIASH 0
42. Petr NIKONOV 0
43. Adam GOMOLIŃSKI 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.01.1997
44. Bartosz GRZEŚKOWIAK 24 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
45. Artem MERDINOV 0
46. Kevin KAINZ 0
47. Michał KISIEL 15 MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
48. Balint KOSSUTH 0
49. Jan SKOBIEJ 0 UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997
50. Maxim ALEXANDROV 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Danil FEDOROV zakwalifikowano
2. Jonathan SAUER zakwalifikowano
3. Vasily SHIRSHOV zakwalifikowano
3. A STEPANOV zakwalifikowano
5. Balint KOSSUTH zakwalifikowano
6. Kevin KAINZ zakwalifikowano
7. Carl-Magnus FRIEDE zakwalifikowano
8. Jiri PLONER 14.03.1996 zakwalifikowano
9. Jonas STEGER zakwalifikowano
10. Bensamin VASS zakwalifikowano
11. Iiya SEMIN zakwalifikowano
12. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996 zakwalifikowano
13. Kristof JUHASZ zakwalifikowano
13. Alexey NAUMOV zakwalifikowano
15. K BOCHKAREW zakwalifikowano
16. Nikita YAKOVENKO zakwalifikowano
17. Konstantin KRAUSE zakwalifikowano
18. Maxim ALEXANDROV zakwalifikowano
19. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997 zakwalifikowano
20. A MOROZOV zakwalifikowano
21. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996 zakwalifikowano
22. Egor ROMANOV zakwalifikowano
23. Nikita LYSZNKO zakwalifikowano
24. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996 zakwalifikowano
24. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996 zakwalifikowano
26. Petr NIKONOV zakwalifikowano
27. Alexander LEONOV zakwalifikowano
28. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
29. Denis KOKOREV zakwalifikowano
30. Jan SKOBIEJ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997 zakwalifikowano
31. Lorenzo MENIKHEIM zakwalifikowano
32. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996 zakwalifikowano
33. Patrick RIEDEL zakwalifikowano
34. Paweł BEBKO UKS 13 BIAŁYSTOK 15.06.1997 zakwalifikowano
35. Aleksander MIMIER KKSZ KONIN 16.05.1996 zakwalifikowano
36. P MATIASH zakwalifikowano
37. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997 zakwalifikowano
38. Janusz ZAPAŚNIK KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.07.1996 zakwalifikowano
39. Sebastian NGUYEN VAN MUKS VICTOR WARSZAWA 02.03.1996 zakwalifikowano
40. Nikita KLOCHKOV zakwalifikowano
41. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996 zakwalifikowano
42. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
43. Artem MERDINOV zakwalifikowano
44. Pavel NIKONOV zakwalifikowano
45. Adam GOMOLIŃSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 09.01.1997 zakwalifikowano
46. Paweł NASUTA UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996 zakwalifikowano
47. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
48. Szymon WAĆKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 26.06.1997 zakwalifikowano
49. Tomasz KIEŁCZEWSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997 zakwalifikowano
50. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Balint KOSSUTH
2. A STEPANOV
3. Jonathan SAUER
3. Nikita YAKOVENKO
5. Vasily SHIRSHOV
6. Kevin KAINZ
7. Jiri PLONER 14.03.1996
8. Bensamin VASS
9. Danil FEDOROV
10. Carl-Magnus FRIEDE
11. Iiya SEMIN
12. Alexey NAUMOV
12. Kristof JUHASZ
14. Maxim ALEXANDROV
15. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
16. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996
17. Jonas STEGER
18. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996
19. K BOCHKAREW
20. Konstantin KRAUSE
21. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
22. A MOROZOV
23. Egor ROMANOV
24. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
25. Petr NIKONOV
26. Alexander LEONOV
27. Denis KOKOREV
28. Lorenzo MENIKHEIM
29. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
30. Aleksander MIMIER KKSZ KONIN 16.05.1996
31. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
32. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
33. Nikita LYSZNKO
34. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
35. Jan SKOBIEJ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997
36. Patrick RIEDEL
37. Paweł BEBKO UKS 13 BIAŁYSTOK 15.06.1997
38. P MATIASH
39. Janusz ZAPAŚNIK KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.07.1996
40. Sebastian NGUYEN VAN MUKS VICTOR WARSZAWA 02.03.1996
41. Nikita KLOCHKOV
42. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
43. Artem MERDINOV
44. Pavel NIKONOV
45. Adam GOMOLIŃSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 09.01.1997
46. Paweł NASUTA UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
47. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
48. Szymon WAĆKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 26.06.1997
49. Tomasz KIEŁCZEWSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
50. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy