Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.04.2009

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GUTOWSKA Katarzyna 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991
2. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.11.1981
3. LESZKOWICZ Monika 53 MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993
4. HAUSMAN Marta 16 BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992
5. NOWOK Paulina 59 UKS FLORET 13.05.1991
6. BREŚ Aleksandra 29 AZS AWF WARSZAWA 22.02.1990
7. WOJTKOWIAK Małgorzata 2 AZS AWF POZNAŃ 30.01.1982
8. ZIELONKA Agnieszka 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.07.1985
9. KUROWSKA Dominika 44 WROCŁAWIANIE 28.05.1992
10. Jelińska Martyna 14 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
11. SZCZYGIOŁ Anna 28 UKS FLORET 29.07.1991
12. SOBCZAK Zuzanna 45 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993
13. RYBICKA Anna 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.1977
14. KUROWSKA Sylwia 25 WROCŁAWIANIE 12.08.1989
15. KANTORSKA Agata 18 AZS AWF POZNAŃ 02.06.1986
16. Łyczbińska Hanna 13 KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
17. Kryczało Katarzyna 5 AZS AWF WARSZAWA 25.12.1984
18. SUSFAŁ Małgorzata 11 AZS AWF POZNAŃ 28.11.1988
19. Łyczbińska Marta 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1990
20. TOBOŁA Dagmara 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991
21. POZOREK Angelika 40 AZS AWF WARSZAWA 31.03.1983
22. KUJAWA Alina 0 MKS KUSY SZCZECIN 23.02.1985
23. ANUSZEWSKA Justyna 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1989
24. PAWEŁCZYK Katarzyna 23 WROCŁAWIANIE 04.11.1989
25. RAJCZAK Natalia 10 AZS AWF WARSZAWA 07.07.1988
26. Synoradzka Martyna 6 AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
27. SARNOWSKA Patrycja 35 BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992
28. KNOP Magdalena 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.11.1981
29. PALISZEWSKA Monika 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.07.1990
30. GOŁĘBIOWSKA Natalia 42 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
31. RYGIELSKA Emilia 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.05.1990
32. MATYSIK Marta 8 AZS AWF WARSZAWA 25.08.1985

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. WOJTKOWIAK Małgorzata AZS AWF POZNAŃ 30.01.1982 zakwalifikowano
2. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.11.1981 zakwalifikowano
3. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990 zakwalifikowano
4. Synoradzka Martyna AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988 zakwalifikowano
5. SUSFAŁ Małgorzata AZS AWF POZNAŃ 28.11.1988 zakwalifikowano
6. KNOP Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.11.1981 zakwalifikowano
7. Kryczało Katarzyna AZS AWF WARSZAWA 25.12.1984 zakwalifikowano
8. KANTORSKA Agata AZS AWF POZNAŃ 02.06.1986 zakwalifikowano
9. KUROWSKA Dominika WROCŁAWIANIE 28.05.1992 zakwalifikowano
10. RYGIELSKA Emilia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.05.1990 zakwalifikowano
11. KUJAWA Alina MKS KUSY SZCZECIN 23.02.1985 zakwalifikowano
12. MATYSIK Marta AZS AWF WARSZAWA 25.08.1985 zakwalifikowano
13. Jelińska Martyna AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
14. ZIELONKA Agnieszka KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.07.1985 zakwalifikowano
15. RAJCZAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 07.07.1988 zakwalifikowano
16. ANUSZEWSKA Justyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1989 zakwalifikowano
17. HAUSMAN Marta BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992 zakwalifikowano
18. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
19. BREŚ Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 22.02.1990 zakwalifikowano
20. RYBICKA Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.1977 zakwalifikowano
21. KUROWSKA Sylwia WROCŁAWIANIE 12.08.1989 zakwalifikowano
22. LESZKOWICZ Monika MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993 zakwalifikowano
23. SOBCZAK Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993 zakwalifikowano
24. PALISZEWSKA Monika FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.07.1990 zakwalifikowano
25. GUTOWSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991 zakwalifikowano
26. PAWEŁCZYK Katarzyna WROCŁAWIANIE 04.11.1989 zakwalifikowano
27. SARNOWSKA Patrycja BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992 zakwalifikowano
28. TOBOŁA Dagmara KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991 zakwalifikowano
29. SZCZYGIOŁ Anna UKS FLORET 29.07.1991 zakwalifikowano
30. Łyczbińska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1990 zakwalifikowano
31. POZOREK Angelika AZS AWF WARSZAWA 31.03.1983 zakwalifikowano
32. NOWOK Paulina UKS FLORET 13.05.1991 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. WOJTKOWIAK Małgorzata AZS AWF POZNAŃ 30.01.1982
2. Kryczało Katarzyna AZS AWF WARSZAWA 25.12.1984
3. KNOP Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.11.1981
3. RYBICKA Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.1977
5. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.11.1981
6. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
7. MATYSIK Marta AZS AWF WARSZAWA 25.08.1985
8. PALISZEWSKA Monika FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.07.1990
9. Synoradzka Martyna AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
10. KANTORSKA Agata AZS AWF POZNAŃ 02.06.1986
11. RYGIELSKA Emilia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.05.1990
12. KUJAWA Alina MKS KUSY SZCZECIN 23.02.1985
13. ZIELONKA Agnieszka KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.07.1985
14. RAJCZAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 07.07.1988
15. ANUSZEWSKA Justyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1989
16. TOBOŁA Dagmara KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991
17. SUSFAŁ Małgorzata AZS AWF POZNAŃ 28.11.1988
18. KUROWSKA Dominika WROCŁAWIANIE 28.05.1992
19. Jelińska Martyna AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
20. HAUSMAN Marta BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992
21. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
22. BREŚ Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 22.02.1990
23. KUROWSKA Sylwia WROCŁAWIANIE 12.08.1989
24. LESZKOWICZ Monika MKS KUSY SZCZECIN 09.10.1993
25. SOBCZAK Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993
26. GUTOWSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991
27. PAWEŁCZYK Katarzyna WROCŁAWIANIE 04.11.1989
28. SARNOWSKA Patrycja BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992
29. SZCZYGIOŁ Anna UKS FLORET 29.07.1991
30. Łyczbińska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.04.1990
31. POZOREK Angelika AZS AWF WARSZAWA 31.03.1983
32. NOWOK Paulina UKS FLORET 13.05.1991

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content