Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAGNOWSKA Aleksandra | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
2. | TEREBA Magdalena | 19 | AZS AWF KRAKÓW | 01.10.1983 |
3. | PTAK Katarzyna | 20 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
4. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 1 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
5. | CHLEBIEJ Katarzyna | 21 | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
6. | POLIS Anna | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
7. | LAMPKOWSKA Katarzyna | 38 | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 |
8. | GŁOWACKA Julita | 32 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
9. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
10. | Knapik-Miazga Renata | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
11. | SKORUPKA Sylwia | 34 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
12. | ŚWITAKOWSKA Monika | 43 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
13. | MARKOWSKA Natalia | 16 | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 |
14. | ROSTKOWSKA Anna | 18 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
15. | Mielańczyk Martyna | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
16. | SKORUPKA Aleksandra | 23 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
17. | STROKA Małgorzata | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
18. | NYCZ Anna | 61 | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
19. | BŁACH Blanka | 33 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
20. | BEREZA Małgorzata | 5 | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
21. | TWOREK Daria | 42 | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
22. | ŻOLA Monika | 14 | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 |
23. | RAWSKA Joanna | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
24. | MARCINKOWSKA Karolina | 24 | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
25. | ŻAK Aleksandra | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
26. | KRÓLAK Natalia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
27. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
28. | STRUG Kamila | 28 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
29. | BEDRYJ Małgorzata | 55 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
30. | JOHNE Monika | 9 | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 |
31. | MOSLER Dominika | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
32. | DĄBROWA Katarzyna | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
33. | TRZEBIŃSKA Ewa | 10 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
34. | MAJCHER Marta | 30 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
35. | MOSKWA Mirosława | 51 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 |
36. | PYTKA Kamila | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
2. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
3. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 | zakwalifikowano |
4. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
5. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
6. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
7. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 | zakwalifikowano |
8. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
9. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
10. | ŻOLA Monika | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 | zakwalifikowano |
11. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
12. | JOHNE Monika | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 | zakwalifikowano |
13. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
14. | LAMPKOWSKA Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 | zakwalifikowano |
15. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
16. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
17. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
18. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
19. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 | zakwalifikowano |
20. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
21. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
22. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 | zakwalifikowano |
23. | MARKOWSKA Natalia | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 | zakwalifikowano |
24. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 | zakwalifikowano |
25. | TEREBA Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 01.10.1983 | zakwalifikowano |
26. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 | zakwalifikowano |
27. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
28. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 | zakwalifikowano |
28. | MOSKWA Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 | zakwalifikowano |
30. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 | zakwalifikowano |
31. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 | zakwalifikowano |
31. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
33. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
34. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
35. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 | zakwalifikowano |
35. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
2. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
3. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
3. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
5. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
6. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
7. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
8. | TEREBA Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 01.10.1983 |
9. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
10. | JOHNE Monika | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.1981 |
11. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
12. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
13. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
14. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
15. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
16. | MARKOWSKA Natalia | AZS AWF KATOWICE | 20.12.1985 |
17. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
18. | ŻOLA Monika | KKS KRAKÓW | 19.03.1987 |
19. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
20. | LAMPKOWSKA Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.12.1986 |
21. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
22. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
23. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
24. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
25. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
26. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
27. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
28. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
28. | MOSKWA Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 |
30. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
31. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
32. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
33. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
33. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
35. | TWOREK Daria | KS WARSZAWIANKA | 12.10.1987 |
35. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |