Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BARABASZ Maciej | 25 | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
2. | Zawrotniak Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
3. | Broniszewski Filip | 28 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
4. | PETRASZEK Marek | 0 | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 |
5. | Zuchmantowicz Michał | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 28.01.1973 |
6. | Pordes Józef | 54 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
7. | SKATUŁA Daniel | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
8. | NOWAK Michał | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
9. | Zieliński Dariusz | 24 | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
10. | Motyka Tomasz | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
11. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | 3 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
12. | BUDZIOSZ Damian | 62 | MUSZKIETER GLIWICE | 22.03.1988 |
13. | KUSCH Andrzej | 53 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
14. | STASZAK Michał | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
15. | KRAUS Marcin | 63 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.04.1986 |
16. | SZCZECIŃSKI Piotr | 23 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
17. | MACIEJCZYK Piotr | 31 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
18. | SZUMSKI Maciej | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
19. | STĘPIEŃ Robert | 0 | KS WARSZAWIANKA | 15.12.1983 |
20. | ZIENTALSKI Mikołaj | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
21. | Sobiecki Jan | 21 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
22. | WRONA Kamil | 60 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
23. | Adamek Michał | 5 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
24. | MERKEL Damian | 32 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
25. | ANDRZEJUK Robert | 6 | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
26. | KOLER Jarosław | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
27. | BUDEK Szczepan | 61 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
28. | RAJTOR Paweł | 20 | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
29. | MITURSKI Maciej | 40 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
30. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | 26 | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
31. | KRAWCZYK Paweł | 17 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
32. | Jendryś Marek | 7 | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
33. | PTAK Marek | 64 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.03.1987 |
34. | KRUCZEK Piotr | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
35. | OSETEK Bartosz | 27 | AZS AWF WROCŁAW | 25.12.1987 |
36. | PACEK Andrzej | 36 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
37. | ROKOSZ Łukasz | 8 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
38. | Gromada Roland | 35 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
39. | PRACŁAWSKI Adam | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
40. | SZAJNA Łukasz | 68 | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
41. | LESZCZYŃSKI Marek | 49 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
42. | BĄCZEK Marek | 16 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
43. | Nycz Mateusz | 10 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
44. | WITOSŁAWSKI Marcin | 48 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.03.1987 |
45. | GRIPAS Artiom | 14 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
46. | SOBCZAK Sławomir | 69 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
47. | Drapella Maciej | 37 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 |
48. | SADOWY Piotr | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
49. | KOSTKA Karol | 0 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
50. | JĘZYK Bartłomiej | 43 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
51. | SWOROWSKI Wojciech | 41 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
52. | Baś Marcel | 15 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
53. | CAPAJA Mateusz | 38 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
54. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | 34 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
55. | WIERCIOCH Adam | 13 | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
56. | NEMEC Piotr | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 | zakwalifikowano |
2. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 | zakwalifikowano |
3. | OSETEK Bartosz | AZS AWF WROCŁAW | 25.12.1987 | zakwalifikowano |
4. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
5. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
6. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
7. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 | zakwalifikowano |
8. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
9. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
10. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
11. | PETRASZEK Marek | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 | zakwalifikowano |
12. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 | zakwalifikowano |
13. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
14. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 | zakwalifikowano |
15. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
16. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 | zakwalifikowano |
17. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 | zakwalifikowano |
18. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 | zakwalifikowano |
19. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
20. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 | zakwalifikowano |
21. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 | zakwalifikowano |
21. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
21. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
24. | STĘPIEŃ Robert | KS WARSZAWIANKA | 15.12.1983 | zakwalifikowano |
24. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 | zakwalifikowano |
26. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 | zakwalifikowano |
27. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 | zakwalifikowano |
28. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 | zakwalifikowano |
29. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
30. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
31. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 | zakwalifikowano |
32. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 | zakwalifikowano |
33. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
34. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
35. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
36. | Drapella Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 | zakwalifikowano |
37. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
38. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 | zakwalifikowano |
39. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
40. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
41. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
42. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 | zakwalifikowano |
43. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
44. | BUDZIOSZ Damian | MUSZKIETER GLIWICE | 22.03.1988 | zakwalifikowano |
45. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
46. | WITOSŁAWSKI Marcin | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.03.1987 | zakwalifikowano |
47. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
48. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
49. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
50. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 | zakwalifikowano |
51. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
52. | KRAUS Marcin | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.04.1986 | zakwalifikowano |
53. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 | zakwalifikowano |
54. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 | zakwalifikowano |
55. | PTAK Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 31.03.1987 | zakwalifikowano |
56. | Zuchmantowicz Michał | KSz WARSZAWIANKA | 28.01.1973 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
2. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
3. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
3. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
5. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
6. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
7. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
8. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
9. | OSETEK Bartosz | AZS AWF WROCŁAW | 25.12.1987 |
10. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
11. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
12. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
13. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
14. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
15. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
16. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
17. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
18. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
19. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
20. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
21. | PETRASZEK Marek | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 |
22. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
23. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
24. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
25. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
26. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
27. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
28. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
29. | Zieliński Dariusz | PIAST GLIWICE | 14.05.1969 |
30. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
31. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
32. | KRAUS Marcin | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.04.1986 |
33. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
34. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
35. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
36. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
36. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
38. | STĘPIEŃ Robert | KS WARSZAWIANKA | 15.12.1983 |
39. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
40. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
41. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
42. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
43. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
44. | Drapella Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 |
45. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
46. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
47. | BUDZIOSZ Damian | MUSZKIETER GLIWICE | 22.03.1988 |
48. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
49. | WITOSŁAWSKI Marcin | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.03.1987 |
50. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
51. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
52. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
53. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
54. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
55. | PTAK Marek | MKS KUSY SZCZECIN | 31.03.1987 |
56. | Zuchmantowicz Michał | KSz WARSZAWIANKA | 28.01.1973 |