Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | COUFAL Zdenik | 0 | ||
2. | KUZMICH Siarhei | 0 | ||
3. | STOCKI Piotr | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
4. | Zawrotniak Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
5. | ŻAK Jarosław | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
6. | NICA Daniel | 0 | ||
7. | Motyka Tomasz | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
8. | SWOROWSKI Wojciech | 40 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
9. | AMBROZ Matyas | 0 | ||
10. | BARABASZ Maciej | 37 | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
11. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | 3 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
12. | SJANITA Jurijs | 0 | ||
13. | SKATUŁA Dawid | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.01.1985 |
14. | JĘZYK Bartłomiej | 39 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
15. | SBIRCIA Alin | 0 | ||
16. | PITRA Pavel | 0 | 25.06.1988 | |
17. | MITURSKI Maciej | 46 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
18. | Adamek Michał | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
19. | GUSEVS Genodijs | 0 | ||
20. | SZKLARSKI Tomasz | 0 | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 |
21. | ROKOSZ Łukasz | 5 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
22. | DRAGOMIR Liviu | 0 | ||
23. | MACIEJCZYK Piotr | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
24. | MAZUR Juriy | 0 | ||
25. | SZAJNA Łukasz | 50 | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
26. | MARZANI Raffaello | 0 | ||
27. | Nycz Mateusz | 6 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
28. | WRONA Kamil | 35 | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
29. | JUNGMAN Ales | 0 | ||
30. | SILIN Arturs | 0 | ||
31. | SZUMSKI Maciej | 7 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
32. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | 34 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
33. | Drapella Maciej | 52 | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 11.02.1964 |
34. | SNOPEK Miroslav | 0 | ||
35. | TOMALA Paweł | 0 | T.S. PIAST GLIWICE | 24.03.1980 |
36. | NEMEC Piotr | 8 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
37. | CAPAJA Mateusz | 33 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
38. | KYRYLENKO Dmytro | 0 | ||
39. | PETRASZEK Marek | 54 | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 |
40. | ANDREANA Pierfrancesco | 0 | ||
41. | DUDKIEWICZ Mateusz | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.01.1987 |
42. | PRACŁAWSKI Adam | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
43. | AFANASIEV Andrii | 0 | ||
44. | NOWAK Michał | 61 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
45. | Gromada Roland | 29 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
46. | BANDURSKI Przemysław | 0 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
47. | SADOWY Piotr | 10 | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
48. | PIRVAN Dorian | 0 | ||
49. | NEAGOE Bogdan | 0 | ||
50. | Broniszewski Filip | 28 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
51. | ANDRZEJUK Robert | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
52. | NIEMIEC Paweł | 0 | KKS KRAKÓW | 03.11.1983 |
53. | KRYWAŃSKI Miłosz | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 03.04.1989 |
54. | FLORESCU Silviu | 0 | ||
55. | MELOCCHI Tomaso | 0 | ||
56. | Jendryś Marek | 12 | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
57. | STASZAK Michał | 26 | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
58. | KUCZA Przemysław | 69 | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
59. | VILCEANU Stefan | 0 | ||
60. | KRUCZEK Piotr | 13 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
61. | SEBESTA Marek | 0 | ||
62. | PACEK Andrzej | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
63. | Sobiecki Jan | 23 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
64. | KOVARIK Tomas | 0 | ||
65. | MĘŻYK Michał | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1992 |
66. | KRAWCZYK Paweł | 14 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
67. | ANDREANA Gianmarco | 0 | ||
68. | MITRICA Alin | 0 | ||
69. | CIPAR Stefan | 0 | ||
70. | POPESCU Madalin | 0 | ||
71. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | 15 | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
72. | RAJTOR Paweł | 22 | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
73. | Baś Marcel | 21 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
74. | GEJMOVSKY Adam | 0 | ||
75. | WIERCIOCH Adam | 17 | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
76. | SFIRLOAGA Robert | 0 | ||
77. | KARASEK Libor | 0 | ||
78. | GRIPAS Artiom | 20 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
79. | CHELARU Robert | 0 | ||
80. | BERKA Adam | 0 | ||
81. | YATSYK Ernest | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 | zakwalifikowano |
2. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 | zakwalifikowano |
3. | AMBROZ Matyas | zakwalifikowano | ||
4. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 | zakwalifikowano |
5. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
6. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 | zakwalifikowano |
7. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 | zakwalifikowano |
8. | MELOCCHI Tomaso | zakwalifikowano | ||
9. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 | zakwalifikowano |
10. | JUNGMAN Ales | zakwalifikowano | ||
10. | DRAGOMIR Liviu | zakwalifikowano | ||
10. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 | zakwalifikowano |
13. | YATSYK Ernest | zakwalifikowano | ||
14. | GEJMOVSKY Adam | zakwalifikowano | ||
15. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
15. | AFANASIEV Andrii | zakwalifikowano | ||
17. | KYRYLENKO Dmytro | zakwalifikowano | ||
18. | MAZUR Juriy | zakwalifikowano | ||
19. | NIEMIEC Paweł | KKS KRAKÓW | 03.11.1983 | zakwalifikowano |
20. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
20. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
22. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
23. | KUZMICH Siarhei | zakwalifikowano | ||
24. | SBIRCIA Alin | zakwalifikowano | ||
25. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
26. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 | zakwalifikowano |
27. | MARZANI Raffaello | zakwalifikowano | ||
28. | PIRVAN Dorian | zakwalifikowano | ||
29. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 | zakwalifikowano |
29. | PITRA Pavel | 25.06.1988 | zakwalifikowano | |
31. | COUFAL Zdenik | zakwalifikowano | ||
32. | KOVARIK Tomas | zakwalifikowano | ||
33. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
34. | SJANITA Jurijs | zakwalifikowano | ||
35. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
36. | DUDKIEWICZ Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.01.1987 | zakwalifikowano |
36. | PETRASZEK Marek | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 | zakwalifikowano |
38. | GUSEVS Genodijs | zakwalifikowano | ||
39. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 | zakwalifikowano |
40. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 | zakwalifikowano |
41. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
42. | CHELARU Robert | zakwalifikowano | ||
43. | SKATUŁA Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.01.1985 | zakwalifikowano |
44. | SZKLARSKI Tomasz | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 | zakwalifikowano |
45. | VILCEANU Stefan | zakwalifikowano | ||
46. | CIPAR Stefan | zakwalifikowano | ||
47. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 | zakwalifikowano |
48. | NICA Daniel | zakwalifikowano | ||
49. | POPESCU Madalin | zakwalifikowano | ||
50. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
51. | SILIN Arturs | zakwalifikowano | ||
52. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
53. | SEBESTA Marek | zakwalifikowano | ||
53. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 | zakwalifikowano |
55. | SFIRLOAGA Robert | zakwalifikowano | ||
56. | FLORESCU Silviu | zakwalifikowano | ||
57. | Drapella Maciej | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 11.02.1964 | zakwalifikowano |
58. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
58. | ANDREANA Gianmarco | zakwalifikowano | ||
58. | MITRICA Alin | zakwalifikowano | ||
61. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
62. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 | zakwalifikowano |
62. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
64. | MĘŻYK Michał | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1992 | zakwalifikowano |
65. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
66. | KARASEK Libor | zakwalifikowano | ||
67. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 | zakwalifikowano |
68. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 | zakwalifikowano |
69. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 | zakwalifikowano |
70. | SNOPEK Miroslav | zakwalifikowano | ||
71. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
72. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 | zakwalifikowano |
73. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
74. | NEAGOE Bogdan | zakwalifikowano | ||
75. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
76. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
77. | BERKA Adam | zakwalifikowano | ||
78. | ANDREANA Pierfrancesco | zakwalifikowano | ||
79. | TOMALA Paweł | T.S. PIAST GLIWICE | 24.03.1980 | zakwalifikowano |
79. | KRYWAŃSKI Miłosz | AZS AWF KRAKÓW | 03.04.1989 | zakwalifikowano |
81. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | YATSYK Ernest | ||
2. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
3. | KYRYLENKO Dmytro | ||
3. | WIERCIOCH Adam | PIAST GLIWICE | 01.11.1980 |
5. | AMBROZ Matyas | ||
6. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
7. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
8. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
9. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
10. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
11. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
12. | PETRASZEK Marek | PIAST GLIWICE | 15.01.1981 |
13. | SZKLARSKI Tomasz | T.S. PIAST GLIWICE | 27.07.1971 |
14. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
15. | NEAGOE Bogdan | ||
16. | ANDREANA Pierfrancesco | ||
17. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
18. | AFANASIEV Andrii | ||
19. | KUZMICH Siarhei | ||
20. | SBIRCIA Alin | ||
21. | PIRVAN Dorian | ||
22. | PITRA Pavel | 25.06.1988 | |
23. | COUFAL Zdenik | ||
24. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
25. | GUSEVS Genodijs | ||
26. | VILCEANU Stefan | ||
27. | CIPAR Stefan | ||
28. | ZWOLIŃSKI Grzegorz | KS SZPADA WROCŁAW | 23.06.1981 |
29. | SEBESTA Marek | ||
29. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
31. | MITRICA Alin | ||
32. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
33. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
34. | MELOCCHI Tomaso | ||
35. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
35. | JUNGMAN Ales | ||
35. | DRAGOMIR Liviu | ||
38. | GEJMOVSKY Adam | ||
39. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
40. | MAZUR Juriy | ||
41. | NIEMIEC Paweł | KKS KRAKÓW | 03.11.1983 |
42. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
42. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
44. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
45. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
46. | MARZANI Raffaello | ||
47. | WRONA Kamil | KKS KRAKÓW | 27.01.1991 |
48. | KOVARIK Tomas | ||
49. | SJANITA Jurijs | ||
50. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
51. | DUDKIEWICZ Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.01.1987 |
52. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
53. | CHELARU Robert | ||
54. | SKATUŁA Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.01.1985 |
55. | POPESCU Madalin | ||
56. | FLORESCU Silviu | ||
57. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
57. | ANDREANA Gianmarco | ||
59. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
60. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
61. | KARASEK Libor | ||
62. | PACEK Andrzej | KSz WARSZAWIANKA | 29.11.1991 |
63. | BERKA Adam | ||
64. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
65. | NICA Daniel | ||
66. | SILIN Arturs | ||
67. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
68. | SFIRLOAGA Robert | ||
69. | Drapella Maciej | STOWARZYSZENIE POLSKICH WETERANÓW SZERMIERKI | 11.02.1964 |
70. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
71. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
72. | MĘŻYK Michał | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.1992 |
73. | KUCZA Przemysław | AZS AWF KRAKÓW | 08.06.1991 |
74. | BOROWSKI-KOMENDA Jan | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.11.1986 |
75. | SNOPEK Miroslav | ||
76. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
77. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
78. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
79. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
80. | TOMALA Paweł | T.S. PIAST GLIWICE | 24.03.1980 |
80. | KRYWAŃSKI Miłosz | AZS AWF KRAKÓW | 03.04.1989 |