Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DRÓŻDŻ Kinga | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
2. | Komisarczyk Martyna | 1 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
3. | ŚWITALSKA Agata | 36 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
4. | TOMCZUK Katarzyna | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
5. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 32 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
6. | KAWALIŁO Maja | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
7. | RZEPKA Marika | 2 | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
8. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
9. | KAMIŃSKA Daria | 25 | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
10. | SZCZERBAKOWSKA Maja | 50 | KKSZ KONIN | 10.01.1993 |
11. | WALCZAK Karolina | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
12. | PTAK Halina | 39 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
13. | MALIŃSKA Martyna | 22 | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |
14. | KAŁKA Paulina | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
15. | KAZIMIERAK Zofia | 20 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 |
16. | BIJAK Sylwia | 13 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
17. | NADWORNA Magdalena | 35 | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
18. | MACIEJEWSKA Weronika | 5 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
19. | MARCHWICKA Marta | 12 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 |
20. | RAKOWSKA Maja | 23 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
21. | TRZMIELEWSKA Angelika | 11 | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
22. | ROSIŃSKA Aleksandra | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
23. | Wątor Angelika | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
24. | BYCZKOWSKA Anna | 34 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |
25. | ŁUCZAK Martyna | 10 | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
26. | OLBRYSZ Anna | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
27. | WARSZAWSKA Pamela | 7 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
28. | KULIKOWSKA Laura | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
29. | GIERYN Monika | 21 | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
30. | SZUMILAS Nicola | 9 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
31. | Grzegorek Małgorzata | 8 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
32. | WOROSZYŁO Julia | 42 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 | zakwalifikowano |
2. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
3. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
4. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 | zakwalifikowano |
5. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
5. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
7. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
8. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
9. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
10. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 | zakwalifikowano |
10. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
12. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 | zakwalifikowano |
13. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
14. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
15. | SZCZERBAKOWSKA Maja | KKSZ KONIN | 10.01.1993 | zakwalifikowano |
16. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 | zakwalifikowano |
17. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 | zakwalifikowano |
18. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 | zakwalifikowano |
19. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
20. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 | zakwalifikowano |
21. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 | zakwalifikowano |
22. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 | zakwalifikowano |
23. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
24. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
25. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
26. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
27. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 | zakwalifikowano |
28. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 | zakwalifikowano |
29. | MARCHWICKA Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 | zakwalifikowano |
30. | KAZIMIERAK Zofia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 | zakwalifikowano |
30. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
30. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
2. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
3. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
3. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
5. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
6. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
7. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
8. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
9. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
10. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
11. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
12. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
13. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
14. | BYCZKOWSKA Anna | MUKS VICTOR WARSZAWA | 31.03.1993 |
15. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
16. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
17. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
18. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
19. | SZCZERBAKOWSKA Maja | KKSZ KONIN | 10.01.1993 |
20. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |
21. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
22. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
23. | RAKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.11.1993 |
24. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
25. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
26. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
27. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
28. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
29. | MARCHWICKA Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 |
30. | KAZIMIERAK Zofia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.10.1992 |
30. | KAWALIŁO Maja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1993 |
30. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |