Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów młodszych 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.01.1970


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna Adamczyk 63 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
2. Martyna Adamska 35 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
3. Wiktoria ANDRZEJCZAK 60 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
4. Otylia BARTOSZEK 56 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
5. Natalia Bilińska 46 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
6. Pola BOGACZ 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
7. Karolina Charkiewicz 19 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
8. Cecylia CIEŚLIK 2 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
9. Emilia CZAJKA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
10. Róża Czajkowska 70 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
11. Łucja Danek 16 KKS KRAKÓW 17.06.2004
12. Kamila Danek 55 KKS KRAKÓW 04.10.2007
13. Hanna DEPTA 40 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
14. Pola Drobczyk 33 PIAST GLIWICE 14.09.2005
15. Oliwia GARUS 27 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Weronika Głowa 66 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. Alicja GOCZAŁ 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Antonina Halemba 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
19. Apolonia HOLC 65 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
20. Wiktoria IZDEBSKA 9 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
21. Oliwia JANECZEK 41 PIAST GLIWICE 28.01.2008
22. Zuzanna Jarosz 61 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
23. Emilia JAROSZEK 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
24. Wiktoria JĘDRZEJEC 52 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Antonina Korduła 32 RMKS RYBNIK 18.11.2005
26. Emilia Korkus 1 PIAST GLIWICE 18.12.2004
27. Weronika KOZDĘBA 18 PIAST GLIWICE 29.06.2006
28. Natalia KUBIK 53 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
29. Amelia KWAPISZ 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
30. Agnieszka Makowska 22 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
31. Urszula Marciniak 64 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
32. Maja MAŚLANKA 62 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
33. Oliwia MĘŻYK 49 RMKS RYBNIK 10.10.2006
34. Marta MICHALCZYK 28 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
35. Laura MISIAK 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
36. Martyna Mróz 25 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
37. Karolina Nieczkowska 51 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
38. Nikola Niesyn 45 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
39. Zofia NIEWADZI 23 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
40. Aleksandra Nowak 38 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
41. Oliwia OPOŃ 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
42. Maja Osadnik 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
43. Paulina OSTROWSKA 31 PIAST GLIWICE 12.04.2006
44. Małgorzata Ożarowska 58 IKS WARSZAWA 11.10.2004
45. Suzanne Peccoud 57 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
46. Patrycja Pelon 21 UKS START OPOLE 21.02.2005
47. Liliana Porwoł 12 RMKS RYBNIK 24.05.2006
48. Veronica PRINA CERAI 69 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
49. Julia Przywara 43 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
50. Alicja PUKOWIEC 54 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
51. Patrycja RADWAN 17 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
52. Magda Ratyna 26 PIAST GLIWICE 01.03.2007
53. Kaja Reil 14 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
54. Sonia RUP 37 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
55. Antonia SKORCZYŃSKA 68 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
56. Aleksandra SZYMAŃSKA 5 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
57. Maja SZYMAŃSKA 48 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
58. Michalina SZYMCZYK 42 PIAST GLIWICE 10.09.2007
59. Katarzyna Ślęzak 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
60. Zuzanna Środa 50 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
61. Anna Tatoj 8 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
62. Oliwia Tercjak 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
63. Urszula URBAN 67 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
64. Maryia Vysotskaya 36 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
65. Julia WERONIECKA 30 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
66. Tamara Wolny 59 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
67. Maja Wuzik 47 RMKS RYBNIK 14.03.2006
68. Zuzanna Zarek 24 UKS START OPOLE 06.11.2004
69. Anastazja ZAZULAK 44 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
70. Alicja OSTROWSKA 31 PIAST GLIWICE 06.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
4. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
5. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
7. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
8. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
9. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
10. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
11. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
12. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
13. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
14. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
15. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
16. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
17. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
18. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
18. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
20. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
21. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
22. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
23. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
24. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
25. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
25. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
26. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
27. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
28. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
29. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
30. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
31. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
32. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
33. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004 zakwalifikowano
34. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
35. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
36. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
37. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
38. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
39. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 zakwalifikowano
40. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
41. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
42. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
43. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
44. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
45. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
46. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
47. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004 zakwalifikowano
48. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
49. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
50. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
51. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
52. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
53. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
54. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
55. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
56. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
57. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 wyeliminowano
58. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 wyeliminowano
59. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 wyeliminowano
60. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 wyeliminowano
61. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 wyeliminowano
62. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 wyeliminowano
63. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 wyeliminowano
64. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
65. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
66. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 wyeliminowano
67. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 wyeliminowano
68. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 wyeliminowano
68. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
2. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
2. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
3. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
8. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
9. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
10. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
11. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
12. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
13. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
14. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
15. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
16. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
17. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
18. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
19. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
20. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
21. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
22. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
23. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
24. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
25. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
26. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
27. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
28. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
29. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
30. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
31. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
32. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
33. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
34. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
35. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
36. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
37. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
38. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
39. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
40. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
41. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
42. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
43. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
44. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
45. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
46. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
47. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
48. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
49. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
50. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
51. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
52. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
53. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
54. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
55. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
56. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
57. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
58. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
59. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
60. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
61. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
62. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
63. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
64. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
65. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
66. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
67. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
68. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
68. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy