Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj MROSZCZAK 0 RMKS RYBNIK 22.07.1995
2. Aubrey CAPERN-BURGESS 0
3. Ziga ZMAUC KVAR 0
4. Jan ROSPOND 20 KKS KRAKÓW 01.11.1994
5. Yevgeniy KARYUCHENKO 0
6. Ignacy Mielniczek 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
7. Maxim DANILEJKO 0
8. Mateusz ROK 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994
9. Ivanas SERGIJENKOVAS 0
10. Grzegorz BĄKIEWICZ 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 16.11.1994
11. Marek Zabawa 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
12. Ondrej NOVOTNY 0
13. Alexander FARMER 0
14. Jack MCGLADE 0
15. Krystian FAJKIS 40 RMKS RYBNIK 15.07.1994
16. Przemysław STANKIEWICZ 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995
17. Vojtech VONDRACEK 0
18. Nykyta CHEREPAKHOV 0
19. Michał REJNER 0 PIAST GLIWICE 09.11.1995
20. Janusz WIJAS 0
21. Tomasz WRÓBLEWSKI 41 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
22. Denys POTAPENKO 0
23. Witold PRZYBYŁA 0 GKS ALLEZ GLIWICE 23.04.1995
24. Paweł CIEŚLIK 0 PIAST GLIWICE 05.04.1995
25. Maciej ŻELEŹNIK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.06.1995
26. Tommy CURRAN-JONES 0
27. Kamil NASZKOWSKI 44 RMKS RYBNIK 06.04.1994
28. Aleksandr SHAPOROV 0
29. Jan ANDRZEJEWSKI 0 AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995
30. Petr KARAS 0
31. Janusz ZIOBROWSKI 57 UKS START OPOLE 15.05.1994
32. Marcin SZYMOCHA 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.03.1995
33. Vladislav KULBACHNY 0
34. Ondrej CIGANIK 0
35. Dominik WUDARCZYK 0 AZS AWF WARSZAWA 25.05.1994
36. Anton FRANCHUK 0
37. Mateusz TRZCIŃSKI 0 KKS KRAKÓW 30.07.1994
38. Dominik KAEPPELER 0
39. Vaclav FORST 0
40. Maksymilian WOJTAS 58 MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994
41. Simon MANGOLD 0
42. Paweł Golec 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
43. Hubert WOJTUŃ 65 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.10.1994
44. Paul SANCHEZ-LETHEM 0
45. Bartosz LASOTA 0 RMKS RYBNIK 02.12.1994
46. Pavel KULT 0
47. Gleb STAROVOL 0
48. Sebastian Majgier 0 PIAST GLIWICE 13.03.1995
49. Daniel MING 0
50. Bernard BUKAŁA 0 KKS KRAKÓW 10.05.1995
51. Wlad ORLOW 0
52. Tadeusz Koc 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
53. Jamie ACKERMAN 0
54. Mateusz MAŃKA 0 RMKS RYBNIK 10.06.1994
55. Dmytro PODGUZOV 0
56. Marcin ZIOŁO 0 KKS KRAKÓW 15.12.1995
57. Yury YAROSHYN 0
58. Jan KORONKIEWICZ 0 KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
59. Zygimantas JAKIMAVICIUS 0
60. Jakub DZIKOWSKI 0 MUSZKIETER GLIWICE 09.01.1994
61. Daniel NIESTRÓJ 0 PIAST GLIWICE 08.06.1995
62. Maciej ZASADA 0 PKSZERM WARSZAWA 21.05.1995
63. Michał KASZUBA 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.07.1994
64. Vladislav PODOLSKYY 0
65. Adam FOSTER 0
66. Marcin ŁASIEWICKI 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1994
67. Jahmal BARNES 0
68. Nazar LARIKOV 0
69. Pauli LAPPALAINEN 0
70. Edvin ANDERSSON 0
71. Mikołaj ADAMOWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994
72. Jakob WILLEMO 0
73. Mieszko FRAŚ 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
74. Mateusz FRANKE 0 RMKS RYBNIK 22.10.1994
75. Lukas STEIS 0
76. Sergiy KOZYR 0
77. Maciej PONICKI 0 AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
78. Alexandr IVANOV 0
79. Cezary ANDRZEJEWSKI 0 RMKS RYBNIK 06.12.1995
80. Bartłomiej STASZCZAK 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 10.11.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej ZASADA PKSZERM WARSZAWA 21.05.1995 zakwalifikowano
2. Jahmal BARNES zakwalifikowano
2. Sergiy KOZYR zakwalifikowano
4. Marcin SZYMOCHA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.03.1995 zakwalifikowano
4. Mieszko FRAŚ T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995 zakwalifikowano
6. Simon MANGOLD zakwalifikowano
7. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995 zakwalifikowano
7. Anton FRANCHUK zakwalifikowano
9. Jamie ACKERMAN zakwalifikowano
10. Denys POTAPENKO zakwalifikowano
11. Maxim DANILEJKO zakwalifikowano
12. Jan ROSPOND KKS KRAKÓW 01.11.1994 zakwalifikowano
12. Jakob WILLEMO zakwalifikowano
14. Hubert WOJTUŃ UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.10.1994 zakwalifikowano
14. Alexander FARMER zakwalifikowano
16. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
17. Ondrej NOVOTNY zakwalifikowano
18. Jan ANDRZEJEWSKI AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995 zakwalifikowano
19. Krystian FAJKIS RMKS RYBNIK 15.07.1994 zakwalifikowano
20. Paul SANCHEZ-LETHEM zakwalifikowano
20. Nykyta CHEREPAKHOV zakwalifikowano
22. Aubrey CAPERN-BURGESS zakwalifikowano
23. Gleb STAROVOL zakwalifikowano
24. Wlad ORLOW zakwalifikowano
25. Daniel MING zakwalifikowano
26. Mateusz ROK T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994 zakwalifikowano
27. Janusz ZIOBROWSKI UKS START OPOLE 15.05.1994 zakwalifikowano
28. Kamil NASZKOWSKI RMKS RYBNIK 06.04.1994 zakwalifikowano
29. Janusz WIJAS zakwalifikowano
30. Przemysław STANKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995 zakwalifikowano
31. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
32. Maksymilian WOJTAS MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994 zakwalifikowano
33. Alexandr IVANOV zakwalifikowano
34. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
35. Pavel KULT zakwalifikowano
35. Marcin ŁASIEWICKI T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1994 zakwalifikowano
37. Pauli LAPPALAINEN zakwalifikowano
38. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
39. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
40. Vladislav PODOLSKYY zakwalifikowano
41. Zygimantas JAKIMAVICIUS zakwalifikowano
42. Dominik WUDARCZYK AZS AWF WARSZAWA 25.05.1994 zakwalifikowano
43. Mateusz FRANKE RMKS RYBNIK 22.10.1994 zakwalifikowano
44. Dmytro PODGUZOV zakwalifikowano
45. Jakub DZIKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 09.01.1994 zakwalifikowano
46. Yevgeniy KARYUCHENKO zakwalifikowano
47. Marcin ZIOŁO KKS KRAKÓW 15.12.1995 zakwalifikowano
48. Mateusz TRZCIŃSKI KKS KRAKÓW 30.07.1994 zakwalifikowano
49. Tomasz WRÓBLEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994 zakwalifikowano
50. Vojtech VONDRACEK zakwalifikowano
50. Dominik KAEPPELER zakwalifikowano
52. Bernard BUKAŁA KKS KRAKÓW 10.05.1995 zakwalifikowano
53. Michał REJNER PIAST GLIWICE 09.11.1995 zakwalifikowano
53. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995 zakwalifikowano
55. Mikołaj MROSZCZAK RMKS RYBNIK 22.07.1995 zakwalifikowano
56. Bartłomiej STASZCZAK T.S. WISŁA KRAKÓW 10.11.1995 zakwalifikowano
57. Cezary ANDRZEJEWSKI RMKS RYBNIK 06.12.1995 zakwalifikowano
58. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
59. Ziga ZMAUC KVAR zakwalifikowano
60. Nazar LARIKOV zakwalifikowano
61. Michał KASZUBA UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.07.1994 zakwalifikowano
62. Jack MCGLADE zakwalifikowano
63. Mateusz MAŃKA RMKS RYBNIK 10.06.1994 zakwalifikowano
64. Ondrej CIGANIK zakwalifikowano
65. Adam FOSTER zakwalifikowano
66. Maciej PONICKI AZS AWF KATOWICE 02.07.1995 zakwalifikowano
67. Lukas STEIS zakwalifikowano
68. Ivanas SERGIJENKOVAS zakwalifikowano
69. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994 zakwalifikowano
70. Bartosz LASOTA RMKS RYBNIK 02.12.1994 zakwalifikowano
71. Vladislav KULBACHNY zakwalifikowano
71. Vaclav FORST zakwalifikowano
73. Edvin ANDERSSON zakwalifikowano
74. Tommy CURRAN-JONES zakwalifikowano
75. Witold PRZYBYŁA GKS ALLEZ GLIWICE 23.04.1995 zakwalifikowano
75. Grzegorz BĄKIEWICZ STSZERM LEGIA WARSZAWA 16.11.1994 zakwalifikowano
77. Maciej ŻELEŹNIK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.06.1995 zakwalifikowano
78. Yury YAROSHYN zakwalifikowano
79. Aleksandr SHAPOROV zakwalifikowano
79. Petr KARAS zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anton FRANCHUK
2. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
3. Jan ROSPOND KKS KRAKÓW 01.11.1994
3. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
5. Alexander FARMER
6. Krystian FAJKIS RMKS RYBNIK 15.07.1994
7. Nykyta CHEREPAKHOV
8. Daniel MING
9. Maciej ZASADA PKSZERM WARSZAWA 21.05.1995
10. Jahmal BARNES
10. Sergiy KOZYR
12. Mieszko FRAŚ T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
12. Marcin SZYMOCHA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.03.1995
14. Denys POTAPENKO
15. Maxim DANILEJKO
16. Wlad ORLOW
17. Simon MANGOLD
18. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
19. Jamie ACKERMAN
20. Jakob WILLEMO
21. Ondrej NOVOTNY
22. Jan ANDRZEJEWSKI AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995
23. Paul SANCHEZ-LETHEM
24. Aubrey CAPERN-BURGESS
25. Gleb STAROVOL
26. Kamil NASZKOWSKI RMKS RYBNIK 06.04.1994
27. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
28. Alexandr IVANOV
29. Pavel KULT
29. Marcin ŁASIEWICKI T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1994
31. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
32. Vojtech VONDRACEK
33. Hubert WOJTUŃ UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.10.1994
34. Mateusz ROK T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994
35. Janusz ZIOBROWSKI UKS START OPOLE 15.05.1994
36. Janusz WIJAS
37. Przemysław STANKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995
38. Maksymilian WOJTAS MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994
39. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
40. Pauli LAPPALAINEN
41. Vladislav PODOLSKYY
42. Zygimantas JAKIMAVICIUS
43. Dominik WUDARCZYK AZS AWF WARSZAWA 25.05.1994
44. Mateusz FRANKE RMKS RYBNIK 22.10.1994
45. Dmytro PODGUZOV
46. Jakub DZIKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 09.01.1994
47. Yevgeniy KARYUCHENKO
48. Marcin ZIOŁO KKS KRAKÓW 15.12.1995
49. Mateusz TRZCIŃSKI KKS KRAKÓW 30.07.1994
50. Bernard BUKAŁA KKS KRAKÓW 10.05.1995
51. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995
52. Mikołaj MROSZCZAK RMKS RYBNIK 22.07.1995
53. Bartłomiej STASZCZAK T.S. WISŁA KRAKÓW 10.11.1995
54. Cezary ANDRZEJEWSKI RMKS RYBNIK 06.12.1995
55. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
56. Jack MCGLADE
57. Ondrej CIGANIK
58. Maciej PONICKI AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
59. Ivanas SERGIJENKOVAS
60. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994
61. Bartosz LASOTA RMKS RYBNIK 02.12.1994
62. Grzegorz BĄKIEWICZ STSZERM LEGIA WARSZAWA 16.11.1994
63. Aleksandr SHAPOROV
63. Petr KARAS
65. Tomasz WRÓBLEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
66. Dominik KAEPPELER
67. Michał REJNER PIAST GLIWICE 09.11.1995
68. Ziga ZMAUC KVAR
69. Nazar LARIKOV
70. Michał KASZUBA UKS KUKUŁKI KATOWICE 14.07.1994
71. Mateusz MAŃKA RMKS RYBNIK 10.06.1994
72. Adam FOSTER
73. Lukas STEIS
74. Vladislav KULBACHNY
74. Vaclav FORST
76. Edvin ANDERSSON
77. Tommy CURRAN-JONES
78. Witold PRZYBYŁA GKS ALLEZ GLIWICE 23.04.1995
79. Maciej ŻELEŹNIK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.06.1995
80. Yury YAROSHYN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy