Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kamila PYTKA 11 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
2. Rebeca OSTERDAHL 0
3. Katarzyna MRÓZ 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.12.1994
4. Magdalena PIETRUSZKA 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995
5. Dorota ROWIŃSKA 0 KKS KRAKÓW 13.05.1995
6. Dovile MANCINSKAITE 0
7. Agata JAŚWIN 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.04.1994
8. Julia JURECKA 27 AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
9. Karolina MROCHEM 0 AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
10. Barbara RUTZ 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
11. Elisabeth POWELL 0
12. Magdalena GAJOWNICZEK 0 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
13. Wiktoria STRÓJWĄS 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
14. Pamela GNATOWICZ 0 UKS START OPOLE 10.06.1995
15. Karolina KRAKOWCZYK 41 T.S. GÓRNIK RADLIN 03.06.1994
16. Sandra MAĆKOWIAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
17. Julia GÓRECKA 0 AZS AWF KATOWICE 20.11.1995
18. Adele KAROBLYTE 0
19. Karolina SZARO 42 KKS KRAKÓW 24.04.1994
20. Agnieszka JĘDRUSIK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995
21. Nour MAHMOUD 0
22. Katarzyna HAWRYLEWICZ 0 PIAST GLIWICE 09.08.1995
23. Ramona DUDKIEWICZ 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.1995
24. Stella KLIMEK 43 AZS AWF KATOWICE 21.03.1994
25. Patrycja WRONA 0 KS SZPADA WROCŁAW. 31.05.1995
26. Adrianna WIECZOREK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.02.1995
27. Lucie HORNOVA 0
28. Tamara Pągowska 0 PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994
29. Daniela KRAFTOVA 0
30. Aleksandra JARECKA 0 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
31. Klaudia JĘDRZEJEWSKA 48 AZS AWF KATOWICE 28.11.1994
32. Kinga SZARKOWSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 09.01.1995
33. Karolina WIERTEL 0 UKS G-8 BIELANY 16.07.1994
34. Magdalena KADER AGHOVA 0
35. Alina STAMBROUSKAYA 0
36. Marta KMIECIAK 51 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994
37. Martyna KUJAWSKA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.04.1995
38. Paulina WOLAKOWSKA 0 PIAST GLIWICE 15.01.1995
39. Charlotte WARDLE 0
40. Adela SYSLOVA 0
41. Anita PLUCIŃSKA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.11.1995
42. Ewa MICHLA 52 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994
43. Martyna BŁASZCZYK 0 KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
44. Anna LEWANDOWSKA 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 30.06.1994
45. Aleksandra STACHURSKA 0 AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
46. Kristina VARGOVA 0
47. Katarzyna PISARSKA 66 KKS KRAKÓW 25.10.1994
48. Kamila NAGELSKA 75 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.04.1994
49. Rachel Polina KANEVSKY 0
50. Natalie ONDRACKOVA 0
51. Patrycja LIMAŃSKA 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 30.11.1995
52. Justyna WAWRZYŃSKA 0 AZS AWF KATOWICE 09.04.1995
53. Katarzyna WÓJCIK 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.1995
54. Sandra CISZ 75 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1994
55. Nikola JILKOVA 0
56. Saule IGARYTE 0
57. Serafima NIKITINA 0
58. Natalia BYTNAR 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
59. Eva MATEJKOVA 0
60. Klaudia SZAFRANIEC 80 AZS AWF KRAKÓW 05.01.1994
61. Marina CZERNJAK 0
62. Aleksandra INEKSIAK 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
63. Kamila CZERNEK 0 AZS AWF KRAKÓW 18.09.1995
64. Pavlina SUCHA 0
65. Aleksandra JURKOWSKA 0 UKS START OPOLE 12.10.1995
66. Arleta PIERLAK 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.02.1995
67. Katerina GLOZLOVA 0
68. Kristina NIKOLENKO 0
69. Alicja BIELSKA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.06.1995
70. Kinga MIKODA 0 AZS AWF WROCŁAW 27.08.1994
71. Linda RYBKOVA 0
72. Olga WIĘCKOWSKA 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.03.1994
73. Daria KIROW 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 17.11.1994
74. Tatiana NIETECKAJA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
2. Dorota ROWIŃSKA KKS KRAKÓW 13.05.1995 zakwalifikowano
3. Katarzyna PISARSKA KKS KRAKÓW 25.10.1994 zakwalifikowano
4. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
5. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995 zakwalifikowano
6. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995 zakwalifikowano
7. Rachel Polina KANEVSKY zakwalifikowano
8. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995 zakwalifikowano
9. Tatiana NIETECKAJA zakwalifikowano
10. Anita PLUCIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.11.1995 zakwalifikowano
11. Katarzyna HAWRYLEWICZ PIAST GLIWICE 09.08.1995 zakwalifikowano
12. Karolina SZARO KKS KRAKÓW 24.04.1994 zakwalifikowano
13. Dovile MANCINSKAITE zakwalifikowano
14. Marta KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994 zakwalifikowano
15. Patrycja WRONA KS SZPADA WROCŁAW. 31.05.1995 zakwalifikowano
16. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994 zakwalifikowano
17. Stella KLIMEK AZS AWF KATOWICE 21.03.1994 zakwalifikowano
18. Daria KIROW T.S. GÓRNIK RADLIN 17.11.1994 zakwalifikowano
19. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
20. Nikola JILKOVA zakwalifikowano
21. Natalie ONDRACKOVA zakwalifikowano
22. Aleksandra JURKOWSKA UKS START OPOLE 12.10.1995 zakwalifikowano
22. Pavlina SUCHA zakwalifikowano
24. Kinga SZARKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 09.01.1995 zakwalifikowano
25. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
26. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994 zakwalifikowano
27. Karolina KRAKOWCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 03.06.1994 zakwalifikowano
28. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995 zakwalifikowano
28. Rebeca OSTERDAHL zakwalifikowano
30. Agnieszka JĘDRUSIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995 zakwalifikowano
31. Alina STAMBROUSKAYA zakwalifikowano
32. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995 zakwalifikowano
33. Nour MAHMOUD zakwalifikowano
34. Julia GÓRECKA AZS AWF KATOWICE 20.11.1995 zakwalifikowano
35. Katarzyna MRÓZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.12.1994 zakwalifikowano
36. Anna LEWANDOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 30.06.1994 zakwalifikowano
37. Karolina WIERTEL UKS G-8 BIELANY 16.07.1994 zakwalifikowano
38. Sandra CISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1994 zakwalifikowano
39. Arleta PIERLAK T.S. GÓRNIK RADLIN 04.02.1995 zakwalifikowano
40. Kamila NAGELSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 14.04.1994 zakwalifikowano
41. Justyna WAWRZYŃSKA AZS AWF KATOWICE 09.04.1995 zakwalifikowano
42. Kamila CZERNEK AZS AWF KRAKÓW 18.09.1995 zakwalifikowano
43. Katerina GLOZLOVA zakwalifikowano
44. Tamara Pągowska PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994 zakwalifikowano
44. Eva MATEJKOVA zakwalifikowano
46. Saule IGARYTE zakwalifikowano
47. Klaudia SZAFRANIEC AZS AWF KRAKÓW 05.01.1994 zakwalifikowano
48. Alicja BIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.06.1995 zakwalifikowano
49. Magdalena KADER AGHOVA zakwalifikowano
50. Lucie HORNOVA zakwalifikowano
51. Aleksandra STACHURSKA AZS AWF KATOWICE 25.05.1995 zakwalifikowano
52. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995 zakwalifikowano
53. Elisabeth POWELL zakwalifikowano
54. Martyna KUJAWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 28.04.1995 zakwalifikowano
55. Ramona DUDKIEWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.1995 zakwalifikowano
56. Adrianna WIECZOREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.02.1995 zakwalifikowano
57. Magdalena PIETRUSZKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995 zakwalifikowano
58. Adele KAROBLYTE zakwalifikowano
59. Paulina WOLAKOWSKA PIAST GLIWICE 15.01.1995 zakwalifikowano
60. Adela SYSLOVA zakwalifikowano
61. Agata JAŚWIN T.S. GÓRNIK RADLIN 18.04.1994 zakwalifikowano
62. Wiktoria STRÓJWĄS T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994 zakwalifikowano
63. Olga WIĘCKOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.03.1994 zakwalifikowano
64. Serafima NIKITINA zakwalifikowano
65. Kinga MIKODA AZS AWF WROCŁAW 27.08.1994 zakwalifikowano
66. Daniela KRAFTOVA zakwalifikowano
67. Kristina NIKOLENKO zakwalifikowano
68. Klaudia JĘDRZEJEWSKA AZS AWF KATOWICE 28.11.1994 zakwalifikowano
69. Marina CZERNJAK zakwalifikowano
70. Katarzyna WÓJCIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.1995 zakwalifikowano
71. Patrycja LIMAŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 30.11.1995 zakwalifikowano
72. Linda RYBKOVA zakwalifikowano
73. Charlotte WARDLE zakwalifikowano
74. Kristina VARGOVA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
2. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
3. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
3. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
5. Dorota ROWIŃSKA KKS KRAKÓW 13.05.1995
6. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
7. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
8. Rebeca OSTERDAHL
9. Katarzyna PISARSKA KKS KRAKÓW 25.10.1994
10. Katarzyna HAWRYLEWICZ PIAST GLIWICE 09.08.1995
11. Dovile MANCINSKAITE
12. Pavlina SUCHA
13. Justyna WAWRZYŃSKA AZS AWF KATOWICE 09.04.1995
14. Magdalena KADER AGHOVA
15. Lucie HORNOVA
16. Elisabeth POWELL
17. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
18. Rachel Polina KANEVSKY
19. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
20. Tatiana NIETECKAJA
21. Anita PLUCIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.11.1995
22. Stella KLIMEK AZS AWF KATOWICE 21.03.1994
23. Daria KIROW T.S. GÓRNIK RADLIN 17.11.1994
24. Nikola JILKOVA
25. Natalie ONDRACKOVA
26. Aleksandra JURKOWSKA UKS START OPOLE 12.10.1995
27. Karolina KRAKOWCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 03.06.1994
28. Nour MAHMOUD
29. Julia GÓRECKA AZS AWF KATOWICE 20.11.1995
30. Katarzyna MRÓZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.12.1994
31. Aleksandra STACHURSKA AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
32. Marina CZERNJAK
33. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
34. Karolina SZARO KKS KRAKÓW 24.04.1994
35. Marta KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994
36. Patrycja WRONA KS SZPADA WROCŁAW. 31.05.1995
37. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994
38. Kinga SZARKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 09.01.1995
39. Agnieszka JĘDRUSIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995
40. Alina STAMBROUSKAYA
41. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
42. Anna LEWANDOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 30.06.1994
43. Karolina WIERTEL UKS G-8 BIELANY 16.07.1994
44. Sandra CISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1994
45. Arleta PIERLAK T.S. GÓRNIK RADLIN 04.02.1995
46. Kamila NAGELSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 14.04.1994
47. Kamila CZERNEK AZS AWF KRAKÓW 18.09.1995
48. Katerina GLOZLOVA
49. Eva MATEJKOVA
49. Tamara Pągowska PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994
51. Saule IGARYTE
52. Klaudia SZAFRANIEC AZS AWF KRAKÓW 05.01.1994
53. Alicja BIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.06.1995
54. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995
55. Martyna KUJAWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 28.04.1995
56. Magdalena PIETRUSZKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.1995
57. Adele KAROBLYTE
58. Agata JAŚWIN T.S. GÓRNIK RADLIN 18.04.1994
59. Wiktoria STRÓJWĄS T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1994
60. Serafima NIKITINA
61. Daniela KRAFTOVA
62. Katarzyna WÓJCIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.1995
63. Charlotte WARDLE
64. Kristina VARGOVA
65. Ramona DUDKIEWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.1995
66. Adrianna WIECZOREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.02.1995
67. Paulina WOLAKOWSKA PIAST GLIWICE 15.01.1995
68. Adela SYSLOVA
69. Olga WIĘCKOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 25.03.1994
70. Kinga MIKODA AZS AWF WROCŁAW 27.08.1994
71. Kristina NIKOLENKO
72. Klaudia JĘDRZEJEWSKA AZS AWF KATOWICE 28.11.1994
73. Patrycja LIMAŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 30.11.1995
74. Linda RYBKOVA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy