Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. K VASILIEV 0
2. Adam DOMANSKI 0
3. Mikhail GONCHAROV 0
4. Artur MILAS 25 KKSZ KONIN 26.05.1994
5. Marcin REGULSKI 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.09.1994
6. Mikołaj Grzegorek 1 MUKS VICTOR WARSZAWA 22.07.1994
7. Łukasz MARCINIAK 32 O.Ś. AZS POZNAŃ 25.06.1994
8. Krzysztof KANAREK 2 AZS AWF WARSZAWA 19.05.1994
9. Robert VEITCH 0
10. Sergey BATALIN 0
11. M GORSKIY 0
12. Julian DONIECKI 22 DRAGON ŁÓDŹ 06.07.1995
13. Marcin Wystel 3 AZS AWF KATOWICE 03.12.1994
14. I SHABANOV 0
15. Artur ĆWIK 30 KKSZ KONIN 23.02.1994
16. Lukas SCHEURICH 0
17. Artur STASZAK 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 18.03.1994
18. Mikhail VINOKURTSEV 0
19. Sandor MATE 0
20. Kamil GOŹDZIK 31 KKSZ KONIN 03.06.1995
21. Hubert SZCZEPANIAK 4 AZS AWF WARSZAWA 11.09.1994
22. S TALYA 0
23. Thomas GORZEN 0
24. Mateusz OLEJNICZAK 5 DRAGON ŁÓDŹ 09.01.1994
25. A PETROV 0
26. Egor KOSYAKOV 0
27. I FLUD 0
28. Aleksander PIEŃ 6 AZS AWF KATOWICE 12.09.1994
29. Nikolay BRAILOVSKIY 0
30. Paweł ŁABĘDA 36 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.01.1995
31. Piotr DYNOWSKI 51 KKSZ KONIN 14.08.1994
32. Damian ZIOŁA 16 KKSZ KONIN 15.10.1994
33. Paweł JAROMIN 7 AZS AWF KATOWICE 15.02.1994
34. Sergey KOSHCHEEV 0
35. Bastian LATZKO 0
36. Maciej KOBESZKO 9 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995
37. Mikhail GRACZEW 0
38. Sebastian MATUSZAK 50 KKSZ KONIN 29.11.1994
39. Christian JUNGER 0
40. I ANDREEV 0
41. Łukasz KRYGIER 49 KKSZ KONIN 05.05.1994
42. Robert SERNIKOV 0
43. Damian Dzwoniarski 10 UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994
44. I KOKAEV 0
45. Andrey KORSHUNOV 0
46. Dan GOLAND 0
47. Dominik MARCZEWSKI 11 AZS AWF WARSZAWA 25.10.1994
48. Konrad LADORSKI 46 O.Ś. AZS POZNAŃ 28.11.1995
49. Bartosz BORKIEWICZ 12 KKSZ KONIN 03.02.1994
50. Kamil MALINOWSKI 13 AZS AWF KATOWICE 12.01.1994
51. Alexander BRAYNIN 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adam DOMANSKI zakwalifikowano
2. Marcin Wystel AZS AWF KATOWICE 03.12.1994 zakwalifikowano
3. I KOKAEV zakwalifikowano
4. Krzysztof KANAREK AZS AWF WARSZAWA 19.05.1994 zakwalifikowano
5. Sergey KOSHCHEEV zakwalifikowano
6. Alexander BRAYNIN zakwalifikowano
6. Thomas GORZEN zakwalifikowano
8. I ANDREEV zakwalifikowano
9. Dominik MARCZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 25.10.1994 zakwalifikowano
10. M GORSKIY zakwalifikowano
11. I SHABANOV zakwalifikowano
12. Robert SERNIKOV zakwalifikowano
13. Sandor MATE zakwalifikowano
14. Bastian LATZKO zakwalifikowano
15. Mikołaj Grzegorek MUKS VICTOR WARSZAWA 22.07.1994 zakwalifikowano
16. S TALYA zakwalifikowano
17. Christian JUNGER zakwalifikowano
18. Andrey KORSHUNOV zakwalifikowano
19. Nikolay BRAILOVSKIY zakwalifikowano
20. Bartosz BORKIEWICZ KKSZ KONIN 03.02.1994 zakwalifikowano
21. Mateusz OLEJNICZAK DRAGON ŁÓDŹ 09.01.1994 zakwalifikowano
22. Aleksander PIEŃ AZS AWF KATOWICE 12.09.1994 zakwalifikowano
23. Damian Dzwoniarski UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994 zakwalifikowano
24. Maciej KOBESZKO UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995 zakwalifikowano
25. Artur MILAS KKSZ KONIN 26.05.1994 zakwalifikowano
26. Hubert SZCZEPANIAK AZS AWF WARSZAWA 11.09.1994 zakwalifikowano
27. Robert VEITCH zakwalifikowano
28. A PETROV zakwalifikowano
29. Kamil MALINOWSKI AZS AWF KATOWICE 12.01.1994 zakwalifikowano
30. Paweł ŁABĘDA KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.01.1995 zakwalifikowano
31. Damian ZIOŁA KKSZ KONIN 15.10.1994 zakwalifikowano
32. Artur ĆWIK KKSZ KONIN 23.02.1994 zakwalifikowano
33. Paweł JAROMIN AZS AWF KATOWICE 15.02.1994 zakwalifikowano
34. Sergey BATALIN zakwalifikowano
35. Artur STASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 18.03.1994 zakwalifikowano
36. Sebastian MATUSZAK KKSZ KONIN 29.11.1994 zakwalifikowano
37. Lukas SCHEURICH zakwalifikowano
38. Piotr DYNOWSKI KKSZ KONIN 14.08.1994 zakwalifikowano
39. Konrad LADORSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 28.11.1995 zakwalifikowano
40. I FLUD zakwalifikowano
41. Dan GOLAND zakwalifikowano
41. Egor KOSYAKOV zakwalifikowano
43. Mikhail VINOKURTSEV zakwalifikowano
44. Marcin REGULSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.09.1994 zakwalifikowano
45. Mikhail GRACZEW zakwalifikowano
46. Łukasz MARCINIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 25.06.1994 zakwalifikowano
47. Julian DONIECKI DRAGON ŁÓDŹ 06.07.1995 zakwalifikowano
48. Łukasz KRYGIER KKSZ KONIN 05.05.1994 zakwalifikowano
49. Mikhail GONCHAROV zakwalifikowano
50. K VASILIEV zakwalifikowano
51. Kamil GOŹDZIK KKSZ KONIN 03.06.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. I ANDREEV
2. Thomas GORZEN
3. M GORSKIY
3. Robert SERNIKOV
5. Sandor MATE
6. Mikołaj Grzegorek MUKS VICTOR WARSZAWA 22.07.1994
7. S TALYA
8. Nikolay BRAILOVSKIY
9. Marcin Wystel AZS AWF KATOWICE 03.12.1994
10. I KOKAEV
11. Krzysztof KANAREK AZS AWF WARSZAWA 19.05.1994
12. Alexander BRAYNIN
13. Dominik MARCZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 25.10.1994
14. I SHABANOV
15. A PETROV
16. Paweł JAROMIN AZS AWF KATOWICE 15.02.1994
17. Adam DOMANSKI
18. Sergey KOSHCHEEV
19. Bastian LATZKO
20. Christian JUNGER
21. Andrey KORSHUNOV
22. Bartosz BORKIEWICZ KKSZ KONIN 03.02.1994
23. Mateusz OLEJNICZAK DRAGON ŁÓDŹ 09.01.1994
24. Aleksander PIEŃ AZS AWF KATOWICE 12.09.1994
25. Damian Dzwoniarski UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994
26. Maciej KOBESZKO UKS 13 BIAŁYSTOK 09.03.1995
27. Artur MILAS KKSZ KONIN 26.05.1994
28. Hubert SZCZEPANIAK AZS AWF WARSZAWA 11.09.1994
29. Robert VEITCH
30. Kamil MALINOWSKI AZS AWF KATOWICE 12.01.1994
31. Damian ZIOŁA KKSZ KONIN 15.10.1994
32. Artur STASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 18.03.1994
33. Paweł ŁABĘDA KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.01.1995
34. Artur ĆWIK KKSZ KONIN 23.02.1994
35. Sergey BATALIN
36. Sebastian MATUSZAK KKSZ KONIN 29.11.1994
37. Lukas SCHEURICH
38. Piotr DYNOWSKI KKSZ KONIN 14.08.1994
39. Konrad LADORSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 28.11.1995
40. I FLUD
41. Dan GOLAND
41. Egor KOSYAKOV
43. Mikhail VINOKURTSEV
44. Marcin REGULSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.09.1994
45. Mikhail GRACZEW
46. Łukasz MARCINIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 25.06.1994
47. Julian DONIECKI DRAGON ŁÓDŹ 06.07.1995
48. Łukasz KRYGIER KKSZ KONIN 05.05.1994
49. Mikhail GONCHAROV
50. K VASILIEV
51. Kamil GOŹDZIK KKSZ KONIN 03.06.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy