Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Olga METELKINA 0
2. Lea OTTENBACHER 0
3. Marzena MARSZAŁEK 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.08.1995
4. Izabella WASILEWSKA 24 UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995
5. Małgorzata Grzegorek 1 KS KARABELA 20.04.1994
6. Natalia TURKIEWICZ 25 KKSZ KONIN 20.08.1994
7. Blanka ŻĄDZIŃSKA 2 DRAGON ŁÓDŹ 03.06.1994
8. Daria KAMIŃSKA 22 KKSZ KONIN 21.11.1994
9. Jose PATERNOTTE 0
10. Weronika WALENDOWSKA 27 KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.01.1995
11. Kamila KUKLOVA 0
12. Lisa FREUDENBERGER 0
13. Katarzyna GRZEGORZEWSKA 21 KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.01.1995
14. Joanna TWARDOWSKA 26 DRAGON ŁÓDŹ 05.08.1994
15. Katarzyna TOMCZUK 3 AZS AWF WARSZAWA 13.04.1994
16. Karolina TOMKÓW 0 UKS DZIKA ŚWIERZNO 26.08.1995
17. Jessica KAINZ 0
18. Patrycja DZIÓBCZYŃSKA 20 KKSZ KONIN 03.09.1994
19. Iwona SZULC 33 AZS AWF WARSZAWA 21.10.1994
20. Angelika Wątor 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
21. Aleksandra BŁASZCZYK 19 KKS KRAKÓW 08.07.1995
22. Adrianna KONON 29 KKSZ KONIN 29.11.1995
23. Kinga DRÓŻDŻ 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.09.1994
24. Liliana CSUTORKA 0
25. Magdalena SIERCZYŃSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 10.03.1995
26. Marta DUSZYŃSKA 57 KKSZ KONIN 23.05.1995
27. Nicola SZUMILAS 6 KU AZS-UAM POZNAŃ. 13.08.1994
28. Carina PRINZ 0
29. Sandra KWIATKOWSKA 31 KKSZ KONIN 12.03.1995
30. Katarzyna WOLDAN 18 DRAGON ŁÓDŹ 03.07.1995
31. Katarzyna DĄBEK 39 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.05.1995
32. Laura KULIKOWSKA 7 UKS 13 BIAŁYSTOK 12.08.1994
33. Justyna MALIŃSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 13.01.1995
34. Ekaterina VOROBYEVA 0
35. Dominika SIEKACZ 17 KKSZ KONIN 07.03.1995
36. Jessica STRATFORD 0
37. Patrycja PAŁCZYŃSKA 8 AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995
38. Urszula REDUCHA 16 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.10.1995
39. Magdalena NADWORNA 14 KKSZ KONIN 06.08.1994
40. Alicja FABISZAK 41 O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1995
41. Martyna BONISŁAWSKA 9 AZS AWF WARSZAWA 30.04.1994
42. V MICHAKOVA 0
43. Andrea VALSOVA 0
44. Valentina KURUS 0
45. Samanta SZUMILAS 13 DRAGON ŁÓDŹ 19.04.1994
46. Luca LASZLO 0
47. Gabriela DRYGAŁA 40 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
48. Patrycja PEŁKA 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 16.05.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lisa FREUDENBERGER zakwalifikowano
2. Nicola SZUMILAS KU AZS-UAM POZNAŃ. 13.08.1994 zakwalifikowano
3. Ekaterina VOROBYEVA zakwalifikowano
4. Kinga DRÓŻDŻ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.09.1994 zakwalifikowano
5. Blanka ŻĄDZIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 03.06.1994 zakwalifikowano
6. Patrycja PAŁCZYŃSKA AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995 zakwalifikowano
7. Martyna BONISŁAWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.04.1994 zakwalifikowano
8. Lea OTTENBACHER zakwalifikowano
9. Małgorzata Grzegorek KS KARABELA 20.04.1994 zakwalifikowano
10. Valentina KURUS zakwalifikowano
11. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994 zakwalifikowano
12. Luca LASZLO zakwalifikowano
13. Liliana CSUTORKA zakwalifikowano
14. Dominika SIEKACZ KKSZ KONIN 07.03.1995 zakwalifikowano
14. Jessica KAINZ zakwalifikowano
16. Katarzyna GRZEGORZEWSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.01.1995 zakwalifikowano
17. Daria KAMIŃSKA KKSZ KONIN 21.11.1994 zakwalifikowano
18. Urszula REDUCHA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.10.1995 zakwalifikowano
19. Katarzyna TOMCZUK AZS AWF WARSZAWA 13.04.1994 zakwalifikowano
20. Patrycja DZIÓBCZYŃSKA KKSZ KONIN 03.09.1994 zakwalifikowano
21. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995 zakwalifikowano
22. Patrycja PEŁKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 16.05.1995 zakwalifikowano
23. Laura KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 12.08.1994 zakwalifikowano
24. Katarzyna WOLDAN DRAGON ŁÓDŹ 03.07.1995 zakwalifikowano
25. Jose PATERNOTTE zakwalifikowano
26. Adrianna KONON KKSZ KONIN 29.11.1995 zakwalifikowano
27. Olga METELKINA zakwalifikowano
28. Carina PRINZ zakwalifikowano
29. Iwona SZULC AZS AWF WARSZAWA 21.10.1994 zakwalifikowano
29. V MICHAKOVA zakwalifikowano
31. Jessica STRATFORD zakwalifikowano
32. Kamila KUKLOVA zakwalifikowano
33. Justyna MALIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 13.01.1995 zakwalifikowano
34. Andrea VALSOVA zakwalifikowano
35. Joanna TWARDOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 05.08.1994 zakwalifikowano
36. Magdalena NADWORNA KKSZ KONIN 06.08.1994 zakwalifikowano
37. Marta DUSZYŃSKA KKSZ KONIN 23.05.1995 zakwalifikowano
38. Weronika WALENDOWSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.01.1995 zakwalifikowano
39. Alicja FABISZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1995 zakwalifikowano
40. Marzena MARSZAŁEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.08.1995 zakwalifikowano
41. Izabella WASILEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995 zakwalifikowano
42. Samanta SZUMILAS DRAGON ŁÓDŹ 19.04.1994 zakwalifikowano
43. Aleksandra BŁASZCZYK KKS KRAKÓW 08.07.1995 zakwalifikowano
43. Karolina TOMKÓW UKS DZIKA ŚWIERZNO 26.08.1995 zakwalifikowano
43. Sandra KWIATKOWSKA KKSZ KONIN 12.03.1995 zakwalifikowano
46. Natalia TURKIEWICZ KKSZ KONIN 20.08.1994 zakwalifikowano
47. Katarzyna DĄBEK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.05.1995 zakwalifikowano
48. Magdalena SIERCZYŃSKA AZS AWF POZNAŃ 10.03.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lisa FREUDENBERGER
2. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
3. Martyna BONISŁAWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.04.1994
3. Kinga DRÓŻDŻ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.09.1994
5. Nicola SZUMILAS KU AZS-UAM POZNAŃ. 13.08.1994
6. Małgorzata Grzegorek KS KARABELA 20.04.1994
7. Luca LASZLO
8. Katarzyna TOMCZUK AZS AWF WARSZAWA 13.04.1994
9. Ekaterina VOROBYEVA
10. Blanka ŻĄDZIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 03.06.1994
11. Lea OTTENBACHER
12. Valentina KURUS
13. Liliana CSUTORKA
14. Daria KAMIŃSKA KKSZ KONIN 21.11.1994
15. Urszula REDUCHA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.10.1995
16. Olga METELKINA
17. Patrycja PAŁCZYŃSKA AZS AWF WARSZAWA 20.03.1995
18. Jessica KAINZ
18. Dominika SIEKACZ KKSZ KONIN 07.03.1995
20. Katarzyna GRZEGORZEWSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.01.1995
21. Patrycja DZIÓBCZYŃSKA KKSZ KONIN 03.09.1994
22. Gabriela DRYGAŁA O.Ś. AZS POZNAŃ 11.01.1995
23. Patrycja PEŁKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 16.05.1995
24. Laura KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 12.08.1994
25. Katarzyna WOLDAN DRAGON ŁÓDŹ 03.07.1995
26. Jose PATERNOTTE
27. Adrianna KONON KKSZ KONIN 29.11.1995
28. Carina PRINZ
29. Jessica STRATFORD
30. Justyna MALIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 13.01.1995
31. Joanna TWARDOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 05.08.1994
32. Magdalena NADWORNA KKSZ KONIN 06.08.1994
33. Iwona SZULC AZS AWF WARSZAWA 21.10.1994
33. V MICHAKOVA
35. Kamila KUKLOVA
36. Andrea VALSOVA
37. Marta DUSZYŃSKA KKSZ KONIN 23.05.1995
38. Weronika WALENDOWSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 31.01.1995
39. Alicja FABISZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1995
40. Marzena MARSZAŁEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.08.1995
41. Izabella WASILEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 14.08.1995
42. Samanta SZUMILAS DRAGON ŁÓDŹ 19.04.1994
43. Aleksandra BŁASZCZYK KKS KRAKÓW 08.07.1995
43. Karolina TOMKÓW UKS DZIKA ŚWIERZNO 26.08.1995
43. Sandra KWIATKOWSKA KKSZ KONIN 12.03.1995
46. Natalia TURKIEWICZ KKSZ KONIN 20.08.1994
47. Katarzyna DĄBEK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.05.1995
48. Magdalena SIERCZYŃSKA AZS AWF POZNAŃ 10.03.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy